על טעם, על ריח ועל אופי

ישנם אנשים שאוהבים טעמים וריחות מתוקים ואחרים מעדיפים דווקא טעמים וריחות חריפים. בחנו את עצמכם: מה הטעם והריח שאתם הכי אוהבים אומרים עליכם?

03/06/2015
חן אייל קבלו עדכונים מחן אייל
  • RSS

מה אכלתם היום לארוחת הצהריים? כשמתחשק לכם לנשנש, האם תבחרו בחטיף מלוח או בטבלת שוקולד? ומה קורה כשאתם עומדים מול מדף הבשמים ונדרשים לבחור בושם חדש? הריחות והטעמים המועדפים עליכם יכולים להצביע על תכונות אופי והעדפות שחורגות מהתחום הקולינרי. הנה כמה דוגמאות שיפתיעו אתכם.

מתוק ועדין

אנשים שאוהבים ריחות וטעמים מתוקים הם אנשים רומנטיים שכל חייהם סובבים סביב האהבה. זה מתחיל בקריירה שלהם: חשוב להם לעבוד במקום שהם אוהבים ולעסוק בתחום שהם מתחברים אליו בכל מאודם. ממשיך בתחום הרומנטי: את בני ובנות הזוג שלהם הם בוחרים לפי מידת המשיכה המינית והאינטלקטואלית ביניהם. אנשי המתוק הם אנשים שאסתטיקה מאוד חשובה להם, גם מבחינת המראה החיצוני שהם מאוד מקפידים עליו, וגם מבחינת סביבת המגורים שלהם, בדרך כלל בית נעים ומעוצב, עתיר פריטים ואלמנטים כמו וילונות וחפצי נוי יפים.

sweet_sec

נחישות מלוחה

אנשים שאוהבים טעמים וריחות מלוחים הם אנשים ארציים, רציניים ותכליתיים. הם אנשים נאמנים מאוד שאפשר לסמוך עליהם. הם חברים טובים ובני זוג נהדרים שידאגו לכל צרכיהם של בני ובנות הזוג שלהם, עד הפרט האחרון. גם בעבודה שלהם הם נחשבים לעובדים מסורים, לאו דווקא כאלה שלוקחים יוזמה או יצירתיים באופן מיוחד, אבל כאלה שיסגרו אחרונים את האור במשרד וישקיעו זמן רב גם מעבר לשעות העבודה במילוי מושלם של משימותיהם.

sour_sec

שוקולד מתוק ומריר

אנשים שאוהבים שוקולד נחשבים לאנשים שמנהלים את חייהם מתוך תשוקה, אולי בגלל הקקאו שמכיל רכיבים שגורמים לשחרור אנדורפינים שידועי כמשפרי מצב רוח שגורמים להרגשה טובה ותחושת קרבה בין אנשים. אנשי השוקולד ידועים גם כאנשים בעלי קסם אישי רב במיוחד, חובבי הרפתקאות ופופולאריים מאוד בקרב בני המין השני. נשים, אגב, חובבות שוקולד יותר מאשר גברים, אולי בגלל שהוא מקל על תסמיני הווסת ואפילו ההריון.

choclate

משב של מנטה

אנשים שאוהבים את הריח והטעם של המנטה המרענן, נחשבים לאנשי הסדר והניקיון. חובבי המנטה הם אנשים מסודרים, בכל מובן. הם אוהבים סדר יום ברור, יש להם עבודה קבועה וגם זוגיות יציבה. להבדיל מאנשי השוקולד, למשל, הם לא אוהבים סערות בחייהם, אלא מעדיפים שקט ושלווה. לפיכך, הם מתרחקים מצרות כמו מאש ומשתדלים להימנע מריבים עם חברים ומקורבים.

mint_sec

חלומות על תפוזים

אנשי ההדרים (תפוז, מנדרינה וכדומה) הם אנשי טבע מובהקים. הם אוהבים חופשות מרגיעות, מסאג'ים מפנקים וחובבי מזון שמקורו בטבע. חובבי הטעמים החמצמצים עם הרמז למתוק נחשבים לאנשים שאוהבים לחלום ובהתאם מחפשים בני ובנות זוג שישתפו איתם פעולה ויגשימו איתם פנטזיות מסקרנות.

orange_sec

צילומים: Shutterstock
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה