עוד פנינים מכנס ''נשים בחזית 2016''

בכנס ''נשים בחזית'' זכינו לשמוע מנשות כספים בכירות המלצות חשובות על מה שמומלץ לעשות עם הכסף שלנו כדי שלא נגיע לפנסיה בלי כלום וממוטי רייפ על השינויים בעולם האופנה ועל דימוי גוף

11/12/2016
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • בדואר
  • RSS

כנס "נשים בחזית 2016" היה עשיר בתוכן מגוון ואחד הפאנלים החשובים ביותר היה פאנל "נשים בחזית ההשקעות" בהנחיית פיונה דרמון, שותפה ו-COO בקרן JVP. השתתפו בפאנל: מרב רותם נעמן, שותפה מנהלת Verzion Ventures, אורלי רובין מייסדת משותפת ומנכ"ל  Hap Venture Fund, סיגל קלמנסון, מייסדת משותפת Popin וענת כנפו תבור, מנכ"ל פסגות גמל ופנסיה.

מנשות הפאנל שמענו בדיוק מה צופן העתיד עבור נשים בגיל הפנסיה והתמונה לא מזהירה בכלל. אם לא ניערך כהלכה כבר מעכשיו, אז נגיע לגיל 85 במצב כלכלי קשה. אז כמה כסף נשים צריכות ואיך אפשר להגיע לסכומים הדרושים? על קצה המזלג: מגיל 65 אנחנו צריכות 4.5 מיליון כי תוחלת החיים שלנו ארוכה מזו של הגברים. אין לנו את הכסף הזה בפנסיה ולכן אנחנו חייבות ללמוד איך לעשות כסף מכסף ואת זה נעשה רק בעזרת השקעות.

בסרטון המתעד את הפאנל תוכלו לקבל תשובות מפורטות על שאלות אלה וכן על שאלות בנושא שמעסיק כל הורה בימים אלה - תכנית חסכון לכל ילד שהושקה בשבוע שעבר.

 

עוד פאנל מרתק, ולא רק עבור מי שמתעניינת בדוגמנות, היה פאנל דורות, בהנחיית מוטי רייפ, האיש החזק בתעשיית האופנה. רייפ אירח את הדוגמניות לשעבר ענת בירן פרוסט ואת בתה נועם פרוסט ועמד בעזרתן על הפערים בין אז להיום, בכל הקשור לדימוי גוף ותפיסת היופי והסביר מדוע עלינו להפנים שבר רפאלי יש רק אחת ושאסור לתעשיית הביוטי להנחיל מודלים לא מציאותיים שרק גורמים לנזק בקרב בחורות צעירות.

"בר רפאלי יש רק אחת. אף אחת לא נראית ככה. הגשמתי חלום. יזמתי תצוגת אופנה עם נשים במידות 44 עד 52. היו נשים שהרגישו שלמות עם מי שהן. מאחורי הקלעים ראיתי איך כל אמא מחבקת את הבת שלה כי זה באמת נדיר. אותם אנשים שקובעים את האופנה מתייחסים לנשים כמו בובות".

הסרטון המלא של הפאנל:

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה