עוד אחד ועוד אחד, זה רק עניין של זמן

אתמול זה קרה בקשת, עכשיו זה קורה ברשת, ברדיו 103, בבנקים ובכל מקום שבו גברים בעמדת כוח פוגעים בנשים. מעסיקים, זה הזמן לנקוט עמדה ולהיפטר מהמטרידים

14/11/2017
רונית הבר קבלו עדכונים מרונית
  • RSS

קשה לומר שהזדעזעתי. למעשה, עד כמה שזה עצוב ומבלי להכיר אישית את הפרסונה, הכתבה המפורסמת היום בידיעות אחרונות על רועי סטריקובסקי צפויה. זה היה רק ענין של זמן עד שיעלה על פני השטח תחקיר רב עדויות על עוד גבר חזק שמנהל נשים ומרשה לעצמו מה שלא יעלה על הדעת.

איך זה יכול להיות? שואל אותי בני הבכור (22) כשיצאנו הבוקר מהבית ביחד וחלקנו ביננו את קריאת הכתבה. בדור שלו, בין חבריו וחברותיו, יש אפס סבלנות להתנהגות כזאת. כשאשה מוטרדת במקום העבודה או בכלל היא מפוצצת את הסיטואציה באופן מידי והם, החברים איתה. ברור להם שהמטריד צריך לפנות את השטח.

צילום מסך רועי סטריקובסקי

זה בדיוק מה שצריך לקרות עכשיו גם בזירת התקשורת הפגועה. הצדק צריך איכשהו גם להיראות, לא רק לצאת לאור. השינוי החברתי קורה אבל הוא עוד לא כאן. תוקף השינוי חייב לבוא עם מחיר שמשלמים המטרידים. לאור צבר העדויות המרשים אודות רועי סטריקובסקי אני לא רואה אופציה אחרת מלבד פיטורים או לפחות השעיה לצורך בירור ולאחריו פיטורים. די במקרה אחד בלבד מתוך העושר היצירתי שנחשפנו אליו בכתבה בשביל שמעסיקיו ייפרדו ממנו, גם במחיר הכואב של אובדן רייטינג (ואולי זאת הזדמנות למנות מפיקה מוכשרת, בטוחה שיש כזו).

קשת, כידוע פספסו את ההזדמנות להיות בצד הנכון של המהפכה, רדיו 103 גם הוא לא מזדרז לעשות מעשה בעניינו של גבי גזית או להגיב על התלונה נגד נתן זהבי. בואו נקרא לרשת לעשות את הדבר הנכון, מי יודע, אולי זה יניע גם את הבנקים וכל הארגונים שיבואו אחריהם?




מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה