עוברים למייק-אפ חורף

למה כדאי לך להחליף מייק-אפ בחורף ובאיזה מייק-אפ כדאי לבחור?

25/11/2017
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS

 CARLINE 634-makeup

הקיץ מאחורינו ומבט חטוף על שולחן האיפור מעלה כמדי עונה את ההרהור הידוע – האם כדאי להחליף את המייק-אפ הקייצי במייק-אפ במרקם עשיר יותר לחורף?

זיוית יקיר, מנהלת תחום האיפור של קרליין סבורה שהתשובה היא חד משמעית כן: "בחורף עור הפנים שלנו בהיר בגוון אחד לפחות מאשר בקיץ", מחדדת זיוית. "ובכדי להשיג מראה מושלם אנחנו חייבות לבחור במייק-אפ בגוון המדויק ביותר לגוון הנוכחי של העור. בנוסף, חשוב לבחור במייק-אפ עתיר לחות ורצוי ביותר בכזה שמועשר ב-3 חומצות היאלורוניות ומתאים ביותר לקראת הימים הקרים והיבשים".

CARLINE 634-makeup-2123

5  טיפים לבחירת מייק-אפ בחורף

1.    מייק-אפ איכותי הוא כזה שיהיה מבוסס על פיגמנטים שמוכח כי הם עמידים לזמן רב.
2.    מייק-אפ במרקם שיזין את העור בלחות איכותית בנוסף לכיסוי הרצוי – בין אם את בוחרת במייק-אפ לכיסוי קל או במייק-אפ לכיסוי מלא, בחורף כדאי לבחור במייק-אפ נוזלי שיעניק כיסוי אחיד לעור הפנים, יסתיר את הפגמים וייתן מראה בריא וזוהר.
3.    בחורף לא כדאי לוותר על מייק-אפים שמכילים מקדמי הגנה גבוהים, כי גם בחורף, כשקר ומעונן, עדיין יש לקרני השמש השפעה מזיקה על העור.
4.     בחורף את בהחלט יכולה להוסיף מעל למייק-אפ שכבה דקה של פודרה באותו גוון או פודרה שקופה – שכבת הפודרה תקבע את המייק-אפ ותאריך את העמידות שלו.
5.    את המייק-אפ יש למרוח במברשת ייעודית ומדי פעם (לפחות פעם בשבוע) לחפוף אותה בסבון ומים חמים ולייבש על מטלית נייר סופגת.

 

 

צילומים: אלכס ליפקין, יחצ, שאטרסטוק

 


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה