עוברות את החורף חלק

למרות שלפי לוח השנה החורף בעיצומו, השנה במיוחד השמש מסרבת לנטוש את רום השמים, מה שמזכיר לנו שאין זמן טוב מעכשיו להתכונן לעונה החמה. 5 עצות לבחירת המקום המתאים עבורך להסרת שיער

14/12/2017
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS


הקיץ הישראלי ארוך מדי שנה, אבל השנה הוא לוקח לו את החופש באופן מיוחד להמשיך לשלוח קרניים מחממות גם בעיצומו של מה שהיה אמור להיות החורף שלנו, ואפילו גורם בשבתות שמשיות להשתעשע עם הרעיון של לשלוף בגד ים ולתת קפיצה קטנה לחוף. אבל למרות שהימים שמשיים ונעימים באופן יחסי, המכנסיים הקצרים כבר מאופסנים עמוק בארון ובערב כבר אי אפשר לצאת בלי מעיל.

shutterstock_152111315

מה זה אומר? בין היתר, שאנחנו יותר מכוסות רוב שעות היום ופחות מודאגות בקשר ליציאה הבאה מהבית אם לא הספקנו להסיר שיער מהרגליים למשל.

אולם בניגוד למחשבה הראשונית, החורף הוא דווקא הזמן המושלם להתכונן לקיץ.
נושא הסרת השיער - בעד או נגד, הפך בשנה החולפת למדובר ביותר ותפס מקום נכבד בכותרות מגזיני הנשים ובכלל, אבל בין שלל הדעות, בשורה התחתונה יש רק מסקנה אחת שנכונה תמיד: תעשי מה שטוב לך, ורק את יודעת מה טוב לך. ואם את לא אוהבת את שיער הגוף, הסרת שיער בחורף היא הבטחה לקיץ חלק ונעים.

אז דווקא עכשיו, כשקר בחוץ ואת לא מעסיקה את עצמך שבע פעמים בהתלבטות מה ללבוש לפני כל יציאה מהבית בהתאם למצב השיערות על הרגליים, זה הזמן להתחיל להתכונן לקיץ.

איך תבחרי איפה להסיר שיער? הנה 5 עצות שיעזרו לך לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורך

shutterstock_455557180

1. אמינות - בחרי מקום ידוע, ותיק  ומנוסה, שמשתמש בשיטות מוכרות ומוכחות, ושמשדר אמינות. אל תבחרי בלי לברר. צרי קשר, ערכי השוואות ושאלי שאלות, זה יעזור לך להבין את ההבדלים בין השיטות והמכונים השונים.

2. מקצועיות - שאלי על הצוות וההכשרה של המטפלים, האם המקום משתמש בטכנולוגיה המתקדמת והחדישה ביותר, ובקשי המלצות. אין חכמה כבעלת ניסיון, ולקוחות עבר מרוצות תמיד שמחות להמליץ. העדיפי המלצות ממכרות, עליהן תוכלי לסמוך שההמלצה אותנטית.

3. שירות - הסרת שיער היא לא תהליך של ׳זבנג וגמרנו׳, לכן מומלץ לבחור במקום שתרגישי בו בנוח ושמבטיח לך את השירות הטוב ביותר. למשל - העדיפי לבחור במקום שבו תקבלי הבטחה לתוצאה לשביעות רצונך לעומת הגבלת מספר טיפולים, בדקי שיש שירות טלפוני למקרה שתרצי לשאול שאלה לאחר טיפול או להתייעץ, והאם תטפל בך מטפלת קבועה.

4. מחיר - הכי קל להתפתות למחיר אטרקטיבי, אבל דווקא המחיר לא צריך לשחק תפקיד. מדובר בגוף שלך, באזורים חשופים, בבריאות העור שלך ואת רוצה לקבל תוצאה מעולה. חפשי את המקום המקצועי והמנוסה ביותר וחכי למבצעים טובים - למשל  כמו מבצעי החורף שאפשר למצוא עכשיו.

shutterstock_316198127

5. נגישות - כדי שתוכלי להתמיד בהגעה לטיפולים מבלי שאלה יעמיסו עלייך יתר על המידה, ודאי שהמקום קרוב ונגיש לך, שיש חניה או תחבורה נוחה עד אליו. כמו שאמרנו, זו מערכת יחסים של מספר טיפולים ואת רוצה להגיע בכיף ולא עם הלשון בחוץ.

איפה אפשר למצוא את כל אלה ביחד? באמריקן לייזר 17 סניפים שפרושים בכל רחבי הארץ כדי לאפשר לך ולקבוע טיפול הכי קרוב לבית. בכל אחד מהסניפים מכשירים שמופעלים ע״י פסגת הטכנולוגיה בעולם, באישור משרד הבריאות ומופעלים ע״י מטפלים מקצועיים בלבד. אמריקן לייזר היא הרשת היחידה שמבטיחה טיפול עד לתוצאה לשביעות רצונך, ללא הגבלה על מספר הטיפולים.

עכשיו כשאת מצויידת בכלים להחליט מה באמת הכי מתאים לך, תוכלי להתחיל להתכונן לקיץ, הרי כאן אצלנו, הוא תמיד מחכה מעבר לפינה.

שיהיה חורף חמים וקיץ חלק ונעים!

* * * * * * * * * * *

הכתבה הוכנה בשיתוף עם אמריקן לייזר
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה