ס.י.ק.ר.ט: אגודת הסקס הסודית

ס.י.ק.ר.ט הוא סיפורה של קאסי, מלצרית שנשאבת לתוך עולם סודי של עוצמה מינית. סלונה מחלקת לגולשות 30 עותקים של הספר המסקרן

01/05/2013
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • בדואר
  • RSS
» עטיפת הספר. צילום: יח"צ

"רק אחרי שבוע התקשרתי למטילדה. שבוע של אותה שגרה מייגעת, ללכת לעבודה ולחזור הביתה, לא לגלח את הרגליים, לאסוף את השיער לקוקו, לתת לדיקסי אוכל, להשקות את העציצים, להזמין אוכל בטלפון, לנגב כלים, לישון, ואז להתעורר ולעשות הכול שוב. שבוע שבו ישבתי ליד החלון  בדירתי בקומה השלישית והשקפתי על רובע מריניי בשעת הדמדומים והבנתי שהבדידות חסמה אצלי כל רגש אחר. היא נעשתה אצלי כמו מים לדגים.

אם הייתי צריכה לתאר מה דחף אותי להתקשר למטילדה, הייתי אומרת שהרגשתי כאילו הגוף שלי פשוט לא מוכן להמשיך ככה. אפילו בזמן שמוחי התקשה לעכל את הרעיון שאפנה לעזרה, גופי התעקש להרים את שפופרת הטלפון שבמטבח של בית הקפה ולחייג...

איזה מין עזרה תציע לי המטילדה הזאת? לא היה לי מושג, אבל חשבתי לעצמי שאם זאת עזרה שבסופה יֵשב מולי גבר מאוהב ליד  שולחן בבית קפה, אשמח מאוד לקבל אותה. ובכל זאת דאגתי. קאסי, את לא יודעת מי האישה הזאת. את בסדר גמור כמו שאת. את לא צריכה אף אחד. את בסדר. זה מה שאמר המוח שלי, אבל הגוף שלי אמר לו לסתום את הפה. ובזה נגמר הסיפור."

מתוך: "ס.י.ק.ר.ט."  / א"מ אדלין, מאנגלית: אסנת דוד

*

קאסי, אלמנה צעירה בת 35,  חושבת שהיא לא צריכה עזרה, שהיא יכולה להמשיך לברוח מהחיים שלה. להקפיד להיות עסוקה כל הזמן. להתמיד במזל הרע. לחיות לבד.

אבל היא לא.

היא היתה נשואה. היא מלצרית. שני התפקידים דרשו ממנה לדעת – אפילו לפני הבעל, והלקוחות עצמם – מה הם רוצים. לצפות מה הצרכים שלהם. אבל בכל פעם שהיא מנסה להפעיל את המיומנות הזאת על עצמה, היא נכשלת. ובינתיים היא מחכה שהזמן יעשה את שלו, שהחיים יתחילו, שאיזה מתג יידלק פתאום מעצמו.

ןאז, יום אחד, לא במקרה, החיים מושיטים לה יד. וברגע של אמת, היא לוקחת אותה: כשקאסי מוצאת בבית הקפה שבו היא עובדת מחברת עם תיאורי סקס מפורטים שנשמטה לאחת הלקוחות, היא נשאבת לתוך עולם סודי של עוצמה מינית, ומזמינה את עצמה למועדון פרטי שישנה את חייה והרגליה.

באגודת ס.י.ק.ר.ט אין ביקורת, אין גבולות, אין בושה. זאת הדרך היחידה להפוך את הפנטזיה למציאות, להגיע לשחרור מיני מוחלט.

.

>> סלונה מחלקת 30 עותקים של הספר ס.י.ק.ר.ט בהוצאת כנרת זמורה ביתן, לראשונות שירשמו בטופס. בהצלחה!

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה