סיפור מצוץ

מתוך רחמים, כהכרת תודה, מאהבה או מתשוקה בלתי נשלטת. עופרי ארבל ממיינת פינוקים אוראליים לגבר

19/07/2011
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
 • RSS
» יצאת גבר ובוא אני אראה לך כמה זה טוב להיות גבר. עופרי ארבל

מי שעוקב אחרי הטורים שלי לבטח שם לב שבטורים האחרונים קצת כתבתי על עצמי, מה שנקרא, אישי צמוד. עכשיו, יש כאלה שמתחברים ויש כאלה שפחות, לכן החלטתי הפעם לכתוב על משהו שנראה לי שכולם יוכלו להזדהות. 

אין אחת מאיתנו שלא נתקלה בחייה בבקשה/רצון/צורך /מחווה להעניק מין אוראלי, או בכינוי היותר מוכר שלו, להביא אותה במציצה. לבטח שאלתן את עצמכן לא פעם מה כ"כ עושה להם את זה במציצה. הרי זה בתכל´ס די דומה לזיון עם חדירה, אז למה שלא תזיין אותי וזהו?
אז זהו, שזה לא אותו הדבר.

עופרי ארבל - עם מי מתחתנים?

עופרי ארבל - לא מתאהב בקלות?


דבר ראשון, יש את העניין שהם שוכבים ולא צריכים להזיז את התחת שלהם (אולי קצת להעלות אותו, שמי מכן שלא מבינה, זה רמז להכניס אותו יותר עמוק). דבר שני הם יכולים לגמור לך בפה וזה בערך כמו כלב שמשתין בשביל לסמן את הטריטוריה שלו. דבר שלישי, אין סכנה שתיכנסי להריון או שחלילה את גונבת להם זרע. רק זה בפני עצמו אורגזמה בפני עצמה. אל תשכחי שהרי הם כולם בטוחים שיש להם זרע מאוד אקסקלוסיבי.

דבר רביעי, זה פשוט נורא נעים. בעיקר אם את יודעת איך לעשות את זה. אני לא אתיימר ללמד אתכן איך למצוץ. קצת קשה להסביר את זה במילים ואני מתארת לעצמי שכבר קראתן מספר כתבות בנושא וכמובן קיבלתן הדרכה אישית מהם איך למצוץ כמו שצריך.  השבוע אני אמיין בשבילכן את סוגי המציצות, בשביל שתהיו מול הסיטואציה, תדעו איפה אתן נמצאות ולאן בדיוק אתן יורדות. אז ככה:

מציצה לידי חובה

זו מציצה שידועה יותר בשמה הלועזי  mercy suck. זו מציצה שבדרך כלל קורית בשני מקרים: שלא בא לך על הבחור, אבל כל כך לא נעים לך שאת מחליטה לצ´פר אותו במציצה. במקרה הגרוע יותר זה כשפשוט לא עומד לו. אין דבר יותר משפיל לגבר מזה שהזין שלו מחליט להראות להם מי כאן בדיוק הגבר. במקרה כזה המציצה היא פשוט מקרה הומניטרי (אלא אם כן את מעוניינת לקחת על מצפונך את העובדה שיש מצב שהוא לא יזיין עוד הרבה זמן).

מציצה מכל הלב

זו מציצה שמתרחשת גם כן בשני מיקרים עיקריים: הראשון זה במקרה שסוף כל סוף גילית ששרשרת אורגזמות זו לא מעשייה או לא שייכת רק לסרטים ואת כל כך מסוחררת עד שאת נותנת לו לא רק מציצה מכל הלב, אלא כזאת שגם מגיעה לך ללב. המקרה השני זה פשוט עם מישהו שאת אוהבת ובא לך לעשות לו טוב. זו מציצה שיש סיכוי ששני הצדדים נהנים ממנה באותה מידה.


מציצת קוויקי

זו מציצה שיש בה התרגשות לא קטנה. היא בדרך כלל קורית במקומות פומביים, כשהוא פתאום נראה לך מהמם באופן פלילי, ולמצוץ לו זו  הדרך היחידה שלא יכניסו אתכם לכלא ליומיים בעוון פגיעה ברגשות הציבור. היא יכולה לקרות במסעדה, בקולנוע, ברכבת/אוטובוס/מונית (תני לדמיונך להמריא לעוד מקומות). היא לאו דווקא מהירה, היא פשוט חשאית ונעשית בתנאים לא אידיאלים.

מציצת צ´ופר

מציצה שבאה אחרי שהוא עשה משהו ממש יפה. דוגמאות: לקח אותך למסעדה סוף, קנה לך מתנה סוף, החליט סוף כל סוף להכיר לך את ההורים שלו או פשוט אמר לך שהוא אוהב אותך. זה הכי סוף לא? זו מציצה שבאה להגיד לו: יצאת גבר ובוא אני אראה לך כמה זה טוב להיות גבר.

מציצת פורנו

זו מציצה ממש לא קלה. היא בד'כ תלווה במצלמת וידאו ובה את תתצטרכי לשים את כל מה שאת יודעת, כולל קולות ופרצופים אירוטיים. זו מציצה שיש מצב אחריה להקאה/כאבי גרון/אי יכולת לדבר במשך מספר שעות. מה שכן, יהיה לך סרט להראות לנכדים.

מציצה לשם זיון

קודם כל, תני לי לשבור לך מיתוס: גם לגברים לא בא לפעמים ואז זה באסה שאי אפשר לתאר. את חרמנית רצח, מתה לפוצץ לו את הצורה ולו פשוט לא בא (לא ממש מעניין למה). אז בדיוק בשביל זה המציאו את הפה שלך. אין כמעט גבר שלא ירצה לזיין אותך אחרי, רק שימי לב שהוא לא גומר, למה אם כן, הלך עליך. או אז, סתם יזיין אותך, הוא יזיין את האם אם אמא שלך.

ואני רוצה לסיים בהצהרה קטנה שכזו. חברה שלי שאלה אותי פעם איך מוצצים טוב ואמרתי לה שזה ממש פשוט: את פשוט צריכה ליהנות מזה, למה אם את לא עושה את זה בשביל עצמך כמו שאת עושה את זה בשבילו, זה אף פעם לא יהיה הכי טוב שיש. יש איזה חומוס שאמר את זה הרבה יותר טוב ממני: מציצה עושים באהבה, או שלא עושים בכלל ומי שלא מסכים איתי, שימצוץ.

מתוך הבלוג של עופרי ארבל
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

 • תמונה אישית yosefi 02/09/2011

  זה צריך לבוא מכן. אתן צריכות לרצות, להסתקרן, לדעת איזה כוח יש לכן בעצם המעשה.

  זה לא צריך להיות גמול על משהו, אלא חלק מהזוגיות, מהרצון לתת. אם יש לכן הנאה אחרת מזה – מה טוב. אם אין – נסו. לא טוב, אין חובה.
  אוראלי זה סקס אפקטיבי מאוד, אצל שני המינים, וחבל שלא להתנסות. דרשו שוויון, וקבלו תמורה עבור התרומה שלכן.

  בעניין ‘חרמנית רצח’ – בשביל זה המציאו את הדילדו ודומיו. גם אם לבחור אין לו חשק, אין סיבה שהוא לא יפעיל את הדילדו.

 • מעדיף זריחה או שקיעה? | יחסים | סלונה 06/10/2011

  [...] מרגש אותי מחדש. .. עופרי ארבל – רוצה להיות ביץ’ מילון הפינוקים האוראליים .. ראש השנה הוא תמיד זמן של חשבון נפש. אני נדפקתי עוד [...]

בחזרה למעלה