סקס ארבעת המינים

אם הייתי מהנשים שלא מסתפקות בפחות מאתרוג, הייתי סופרת את כמות הגברים שאתם הייתי על כף יד אחת

13/04/2010
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
 • RSS
» אתרוג צהוב, עסיסי וריחני. אבל איפה השפיץ?

אם תשאלו אנשים מה זה סקס בשבילם, יהיו להם הרבה תשובות, רובן לא מנומקות. הסיבה לכך מאוד פשוטה: סקס אינו דבר רציונלי, הוא פועל על רגש ויצר, ולרגש ויצר אין בד"כ הסברים מנומקים.

מבחינתי, יש ארבעה סוגים של סקס, והרשו לי להשוות אותם לארבעת המינים, זה פשוט מתבקש:

סקס אתרוג – שיש בו טעם ויש בו ריח, כלומר סקס שיש בו אהבה ויש בו תשוקה. הכי טוב שיש.

סקס לולב - שיש בו טעם, אך אין בו ריח, כלומר סקס שבא מאהבה, אך אין בו תשוקה. לא משהו.

סקס הדס – שיש בו ריח, אך אין בו טעם, כלומר אין בו אהבה, אך יש בו תשוקה. גם לא ממש משהו.

סקס ערבה – שאין בו טעם ואין בו ריח. אין צורך בהסברים ובדיוק בשביל זה המציאו את כל חנויות הסקס, כי אם כבר אין בסקס כלום, לפחות שלא תתאמצי.

כמו שקשה למצוא את האתרוג המושלם, כך קשה למצוא את הסקס המושלם. הסקס הזה שאין בו צורך במילים או הסברים. הוא צומח מתוך רגש מושלם ויצר מושלם, אבל יחד עם זאת, במשך החיפושים אחריו, זה לא אומר שאנחנו צריכות לצאת לשביתה.

אני יכולה לספור על כף יד אחת ועדיין ישארו לי אצבעות כמה פעמים מצאתי את האתרוג המושלם. אתרוג צהוב עם שפיץ בדיוק כמו ששפיץ צריך להיראות.

עכשיו, אם נניח הייתי מהנשים האלה שלא מוכנות להתפשר, אלא אם כן זה אתרוג, זה היה אומר שאם גבר היה שואל אותי עם כמה גברים הייתי (והם תמיד שואלים), הייתי יכולה לספור כמו ילדה קטנה על כף יד אחת.

בכלל, זו שאלה שבתשובתה הסבר שבו תמיד תפסידי. בואו ניקח אותי בתור דוגמא. אני בת 35, פעילה מגיל 16 וחצי, הייתי נשואה 6 שנים, כלומר, אם מורידים את 7 השנים שהייתי עם בעלי, אני פעילה וחופשיה לבחור בערך 20 שנים. נוריד כמה מערכות יחסים רציניות, נגיד עוד שנתיים, אז אני פעילה 18 שנים. נגיד ש-5 גברים בשנה זה הגיוני, 18 כפול 5 זה 90, אז בחשבון פשוט (המורה שלי למתמטיקה הייתה מאוד גאה איך אני מיישמת מתמטיקה בכל תחומי החיים) שכבתי עם 90 גברים (מה שאגב, לא נכון בכלל).

אז בואו נאמר שאני עם גבר ממש ברגע זה, והוא שואל אותי עם כמה הייתי ואני אומרת לו 90, הוא יחשוב שאני מזדיינת, הוא לא יעשה את החישוב שחמישה גברים בשנה זה לא כזה הרבה. אם אני נגיד לו 10, הוא יחשוב שאני מתחסדת וכנראה גם לא מוצצת.

האמת המדומה נחה לה אי שם באמצע. אם נגיד אתן בסטטוס שלי, הייתי ממליצה לכן להגיד ששכבתן עם בערך 30. ככה את לא חסודה, אבל עדיין מוצצת, סליחה, לא מזדיינת עם כולם.

הם לעומת זאת יכולים לזיין כמה שהם רוצים ואפילו אם הם יגידו לכן שהם היו רק עם 10 נשים, תרימו גבה ותשאלו את עצמכן מה הבעיה שלו (ואם עדיין לא שכבתם, תהיו בטוחות שהבעיה, שורשיה בגודל).

כולנו מחפשים אחר משהו מושלם. בגילי הבנתי שאין מושלם ובכלל, אם תשאלו אותי, מושלם זה ממש משעמם. הם מחפשים את הקלישאה: ליידי בחוץ, שפית במטבח וזונה במיטה. אנחנו מחפשות מישהו שיהיה גבר. אם זה בחוץ, אם זה במטבח ואם זה במיטה ואפרופו מטבח, אם הוא נכנס לשם, שזה יהיה בשביל לזיין אותנו על השיש, הם רק עושים שם בלגן, גם אם הם אתרוג.

צילום: פליקר, Sunfrog1תגיות:

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

 • אימי עירון 13/04/2010

  סקס אתרוג מגיע פעם ב… אבל מה זה שווה לחכות לו

 • תמונה אישית עופרי ארבל 13/04/2010

  לגמרי!

 • תמונה אישית גיא בהר 14/04/2010

  אימי?

 • מרב שדה עיצוב פנים 27/04/2010

  לעיתים אני נתקלת בפוסט שהתגובה הראשונה שלי עליו היא “אוףף. למה לא אני כתבתי אותו???” זה אחד מהפוסטים האלו
  אני אפילו אשלח אותו לאתרוג שלי שיתרשם מכתיבה נשית אכותית

 • תמונה אישית עופרי ארבל 27/04/2010

  מירב, זאת אחת המחמאות היותר יפות שקיבלתי בחיי, במיקרו לכתיבה ובמקרו באופו כללי. אשמח לשמוע מה האתרוג האישי שלך חשב.

 • מרב שדה עיצוב פנים 28/04/2010

  טוב – לאחר שקבלתי את תגובתו של האתרוג ( קצת קשה לו עם העיברית לכן השתהה) אני אצנזר אותה רק בשביל לא להצטייר שרלילה משתרללת באתר הזה… אבל נראה לי שאהב את הפוסט..

 • תמונה אישית anata 10/05/2010

  היי עופרי, אני, לאחר הרבה שנים, מצאתי את האתרוג שלי, ואני רוצה לומר לך לא לאבד את התקווה כי הם קיימים, רק שצריך לדעת איך למצוא אותם!!!
  ענת.

 • תמונה אישית עופרי ארבל 11/05/2010

  תודה ענת! זה בהחלט נותן תקוה וכ”כ שמחה בשבילך שאת עם אחד שהינו אתרוג.

 • Shelly Bar-yoseph 12/05/2010

  עופרי, אין עליך! לקרוא ולהתפעל… אני נכנסת לקטגוריית החסודות, לפי הגדרתך, ובספירה שלי אני כוללת את כל ארבעת המינים. רק שאני כן מוצצת…
  אל תשכחי שהערבה שלך יכולה להיות האתרוג של מישהי אחרת, ולהיפך… אז בהחלט יש תקווה! מאחלת לך שנים רבות של טעם וריח!

 • תמונה אישית עופרי ארבל 13/05/2010

  שלי תודה וחן חן!
  וכמובן שאת צודקת, אם לכולנו היה את אותו הטעם היינו בבעיה גדולה ביותר.
  וסחטיין עלייך שאת מוצצת, מקווה שבאהבה רבה, כי זה כמו חומוס, או שעושים באהבה או שלא עושים בכלל. ושוב תודה! הכי כיף לשמוע כאלה דברים.

 • מלכה יונגבלוד 24/09/2010

  אז למטאפורה, האתרוג על העץ…. יפהפה…. מבושם…משובב נפש… אם המראה הוא לאחר הגשם אז בכלל…. אבל… לאחר הקטיף, כל יום הוא כומש יותר ויותר ויותר…. חג שמח לך, היה נחמד לקרוא.

בחזרה למעלה