סקסולוגים קובעים: קוויקי טוב לנישואין

כל כך הרבה מאמצים מושקעים בשכנוע הציבור, בעיקר הגברים, שחשוב להשקיע ולהקדיש זמן ומחשבה לסקס שלנו, ואז באה ההמלצה לסקס חפוז. לא תנסו?

28/10/2016
טובית קידר קבלו עדכונים מטובית
  • RSS

שאטרסטוק

כמעט בכל אתר שעוסק בזוגיות תמצאו כתבות שמלמדות את הגבר כיצד לענג את האישה, איך לגשת אליה לאט ובעדינות, איך לחמם את העניינים בהדרגה ואיך לתת לה תחושה שיש את כל הזמן בעולם.

כמעט כל עיתון נשים מלמד אותנו, הנשים, איך לטפח את עצמנו לקראת המפגש המיני, לגלח, לבשם, להתקלח, להשקיע. ברוב הדיונים הפומביים בסקס מדובר בטקס. לא פחות. כזה שיש לו כללים ברורים וצ׳ק ליסט לביצוע. אבל בפועל סקס עם פרטנר אחד לא דומה לסקס עם פרטנר אחר. אין שני זוגות שיש להם אותו סקס, ואין אף זוג שהסקס שלו נשאר זהה לאורך כל מערכת היחסים.

הכתבות האלה גם מתעלמות באופן שיטתי מהעובדה שכשיש בית, משפחה, קריירה ועוד אלף דאגות על הראש לא תמיד מתחשק לנו להתחיל למרוח אייליינר כדי לגמור. ולא פחות חשוב, הן גורמות לגברים רבים לחשוב שלענג אותנו זו משימה כמעט בלתי אפשרית, אז למה לטרוח?

שאטרסטוק

אבל הנה סקסולוגים שפויים בכל העולם סופסוף מעיזים לומר את מה שלחלקנו פשוט לא נעים להגיד כדי לא לפגוע בשעווה ובתעשיית סכיני הגילוח: גם נשים אוהבות חפוז. כן, לפעמים בא לנו בינג באנג בלי כל השאבנג – להתחיל, לגמור ולהמשיך הלאה בחיינו.

מופתעים? יש לזה גם הסבר חברתי וגופני שהם לא חוסכים מאיתנו ויתרונות שחשוב להכיר כדי לשחרר אותנו מכבלי הטקס.

למשל, סקס גורר סקס. הידעתם? הטקס הארוך והמייגע לפעמים, פשוט מגדיל את המרווחים בין הפעמים שאתם קופצים זה על זו במיטה, כי אם צריך כל פעם לבשם את התחתונים תצטרכו לחכות לרגע שיש לכם מספיק זמן להתקשקש עם זה. קוויקי זה קוויקי ואפשר פשוט להעיף את התחתונים מעבר לכתף ולעבור ישר לעניינים.

אורגזמה קלה להשגה מגדילה את הקירבה. קוויקי זה קל וזמין. אפשר לעשות אותו בכל שעה, של כל יום וכמעט בכל מקום, וכשהגוף והמוח שלנו מקבלים תגמול כל כך מהיר, הם פשוט ישלחו אותנו זה לזרועות זו שוב בקרוב. כך שסקס חפוז הוא לא סליזי כמו זיון בעמידה בשירותים בפאב, אלא גורם מקרב ומחזק זוגיות ראשון במעלה.

שאטרסטוק

סקס חפוז משפר את מצב הרוח. טוב, כל סקס טוב משפר את מצב הרוח, אבל קוויקי יכול לפתוח בוקר לפני העבודה או להשכיח מהר יום נאחס כשחוזרים הביתה.

שלא כמו בסקס מזדמן, אצל זוגות קבועים חפוז יכול לעזור לכם לשפר את התקשורת בכלל ואת האינטראקציה המינית בפרט, מכיוון שאתם נדרשים לפתיחות גדולה כדי להסביר זה לזו מה נדרש כדי לגרום לכם להגיע לסיפוק הדדי ומהיר. תנסו לזכור את המידע הזה גם לפעמים הבאות. ותזכרו גם את זה – לפעמים לא צריך שיחות ארוכות, אפשר לדבר על אוראלי ושיתוף של רוקט פוקט בסקס, זה כבר יעשה את העבודה בזירת התקשורת הזוגית.

quikieforu1

ולסיום, אזהרת מסע – אותם סקסולוגים שממליצים בחום על קוויקי גם כדרך להגשים פנטזיות למיניהן וגם להגברת הפעילות המינית בזוגיות שלכם, מזהירים שחשוב לא להפוך את כל חיי המין שלכם למבוססי סקס חפוז. אחרי הכל, כולנו אוהבים מדי פעם סקס ארוך, ממושך, רומנטי, עם נר ריחני דולק ובעיקר- עם מולטי אורגזמה.

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה