סטילטו וקוויאר על הציפורניים

צבעי אדום ושחור הם פאסה: נערות מעודכנות מעדיפות לחדד את הציפורניים בסגנון "סטילטו", למרוח עליהן "קוויאר" או לקשט אותן בלק מגנטי. כל החידושים והטרנדים שנערות אוהבות

11/10/2012
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

חשבתן שציפורניים ארוכות במיוחד או כאלה שצבועות בצבעים מזעזעים הם שיא אופנת הציפורניים? תחשבו שוב. נערות וגם האמהות שלהן שרוצות להיות באמת מעודכנות, הולכות צעד אחד קדימה - וזה צעד גדול במיוחד - כשהן צובעות את הציפורניים בצורות מיוחדות, מחדדות את ציפורניהן במכון היופי או מחתימות אותן בדוגמאות שונות. הנה כמה דוגמאות למה שהולך עכשיו בתחום.

חדדי אותן

ליידי גאגא, ריהנה וביונסה הן כוכבות ענקיות שמובילות טרנדים באופנה. השלוש ידועות גם כחובבות עקבי הסטילטו מחודדים. בשעה שנערות יעדיפו ללכת על נעלי עקב סולידיים יותר, הן יחקו את הכוכבות כשהסטילטו בציפורניים. איך? עם סטילטו ניילס. השיטה: להאריך את הציפורניים, ואז לעצב אותן בצורה מחודדת ולאחר מכן לצייר עליהן.

אושרת חן, אמנית ובעלת מאסטר בינלאומי בעיצוב ציפורניים, סבורה כי הטרנד הנוכחי רק ילך ויתעצם, ומספרת שחזרה לאחרונה מכנס ציפורניים בבולניה שבאיטליה בו ניתן היה לראות סנוניות ראשונות של מוטיב זה. מראות הסטילטו שעיצבה (אחד מהם בתמונה כאן) מוצגות בימים אלה במיצג הציפורניים לסתיו חורף 2013 בלונדון.

ציפורני סטילטו. גם לביונסה יש. אושרת חן לנייל סטודיו (צילום: דן לב)

מגנטי אותן

בארצות הברית טרנד המגנטים כבר בשיאו, לאחרונה השתלט על בירות אירופה וכעת הוא עושה עליה ונוחת בארץ. הלק המגנטי של "קולור קלאב" מבוסס על טכנולוגיית לק מיוחדת שמורכבת ממגנט ולק. בפקק המגנט מוטבעת צורה גיאומטרית אשר איתה מציירים על שטח הציפורן. כיוון סיבוב הפקק ישפיע על כיוון השדה המגנטי ובהתאם לכך על האפקט העיצוב הסופי בציפורן.
נשמע מסובך? ממש לא. מתחילים בלק בסיס, מייבשים ואחר כך מורחים את הלק המגנטי. רגע לפני הייבוש הסופי מטביעים את הפקק על גבי הציפורן ויוצרים את הצורה הרצויה.

מגנטי אותו. כי מגנטים זה לא רק למקרר. לק של קולור קלאב. (צילום: דן לב)

החתימי אותן

גפ החותמות לציפורניים עשו עלייה לארץ מארצות הברית  לפני כשנתיים ומאז סחפו איתן את ציפורני הישראליות. החותמות מזכירות קצת משחק ילדות אהוב: פלטות מתכת שבתוכן מחורצות דוגמאות בצורת נגטיב, ולצידן דיסקית סיליקון מיוחדת שבאמצעותה מחתימים את הציפורן בצורה הרצויה.

כל אחת יכולה להשתמש בחותמות, כן, גם אם יש לך ידיים שמאליות, כי מדובר בשיטה פשוטה יחסית, והמגוון עצום: פסים, פרחים, נקודות, חיות, מזלות ואפילו מגוון סוגים של פרנץ' (תחרה, עיגולים, רשת ועוד).

חותמות או לא להיות (צילום: דן לב)

פנקי אותן בקוויאר

מותג הלקים היוקרתי מבריטניה, Ciate, שעשה עלייה באחרונה לישראל ידוע בתור מותג לקים חדשני במיוחד המחובר למעצבי על. זכורה במיוחד הופעתה של אדל בטקס הגראמי האחרון בו היא הופיעה כשצידן הפנימי של ציפורניה נצבע באדום, כמחווה לסוליות הנעליים שנעלה בעיצובו של כריסטיאן לובוטן.

למותג יש כמה קולקציות שעונות על הדרישות של "נייל ארט", למשל Metalic, לק בעל אפקט ומראה של מתכת. אבל המיוחד מכולם הוא מניקור הקוויאר, שגם זכה בתחרות מוצרי היופי של "קוסמופוליטן" לשנת 2012 בתואר מוצר היופי החדשני ביותר לשנה זו.  מניקור הקוויאר הוא מראה לק בתלת ממד, שמדמה פנינים אמיתיות על הציפורניים. התוצאה היא כאילו הדבקנו פנינים קטנטנות על גבי הציפורן. מרהיב. אפשר למרוח את הלק על כל הציפורניים ואפשר גם רק על אחת או שתיים, לבחירתכן. הקולקציות כוללות 3 גוונים: פנינים צבעוניות על לק ורוד, פנינים שחורות על לק שחור, פנינים לבנות על לק לבן.

גם השימוש לא מסובך: מורחים שכבת לק ועליה מפזרים בעדינות את הפנינים.

קוויאר לציפורניים. כל אחת יכולה‎ (צילום: יח"צ)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך