סופסוף: בגדי ספורט למידות גדולות

לא ברור איך לקח כל כך הרבה זמן אבל כעת גם נשים מלאות יוכלו להתאמן בסטייל בזכות דקל ורד שיצרה עבור נשים מלאות בגדי ספורט יפים. "עד היום אני מתמודדת עם הרמות גבה כשאני אומרת לאיזה מידות אני מייצרת", אומרת המעצבת

27/03/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

לפעמים אני באמת לא מבינה באיזה עולם אנחנו חיים, מקום בו רק נשים חטובות במשקל של ברבי יכולות כנראה למצוא בגדי ספורט. אם תביטו סביבכם, סביר להניח שראיתם בעיקר בגדים אופנתיים המיועדים רק לחלק מהנשים. מי שבורכה במידות גוף גדולות יותר צריכה להתאמן בסתר או בלבוש אנטי שיקי לחלוטין. מי שמאסה בעובדה המדכאת הזו החליטה למלא צורך בוער היא דקל זרד, דוגמנית פלאז סייז ובעלת המותג "EveryBODY" שמוכר בגדי ספורט במידות 42-52.

את הרעיון להקים אתר, שהוא יעודי לבגדי ספורט, היא קיבלה לפני כשנה וחצי. "בתור בחורה שהחיים שלה סובבים סביב הספורט", מספרת זרד לסלונה, "כולל אימונים אינטסביים 5 פעמים בשבוע, לא הצלחתי להבין איך אני, במידה 44 לא מצליחה למצוא בגדי ספורט בהיצע שיש לכולן בשוק. הסתכלתי סביבי וראיתי בנות במידה שלי ויותר שהספורט הוא חלק משיגרת החיים שלהן ועדיין צריכות להסתדר עם גזרות של גברים או להזמין מחו"ל".

ליז בכושר

אולי יעניין אתכם לקרוא גם:

מעריציה של אשלי גרהאם זועמים: "היא רזתה!"

בחורה מציגה את האמת על "גוף ביקיני"

זרד רכשה בגדים מספקים שייצרו מידות גדולות  אבל לדבריה, גם טווח המידות שלהם לא הספיק לכל הלקוחות שלה אז היא התחילה לייצר בעצמה. "התחלתי במוצרים שלא היו בשוק במידות האלה", היא מספרת. "בגד גוף עד מידה 52, מכנסיים קצרים עד מידה 50, והמשכנו עם קולקצית חורף מלאה שאני עיצבתי עם מומחים בתחום, היה חשוב לי להגיע לגזרה מושלמת, גבוהה מספיק ושתחזיק כמו שצריך, מבדים שיהיו מחטבים אבל לא חונקים, גוזיות שיחזיקו ויתנו מענה גם למידות החזה הגדולות יותר".

דוגמניות מלאות

במקביל יצרה זרד קהילה  בפייסבוק, "מתאמנות בכל מידה" והיא מתארת אותה כ"שבט של נשים שכבר מזמן לא שמות לב למה החברה מצפה או לא מצפה מהן לעשות". הנשים משתפות את החוויות שלהן מאימונים, שיעורי TRX  ועד לתובנות שלהן מתיראטלון ומרתון. הן מעניקות תמיכה ומקום להתייעצות לכל חברת קבוצה חדשה. "הן לוחמות אמיתיות שממלאות אותי השראה ומוטיבציה כל יום מחדש".

ליז ודוגמנית

המיזם החשוב של ורד לא זכה רק למחמאות. היו כמה אנשים שלא הבינו את הצורך ולא האמינו שהעסק ימריא. "עד היום אני מתמודדת עם הרמות גבה כשאני אומרת לאיזה מידות אני מייצרת", אומרת ורד. "כאילו שספורט ואורח חיים בריא שמור רק לנשים רזות, זה רק נותן לי את המוטיבציה להמשיך ולהתקדם. בקולקציית הקיץ שלנו מתוכננים מכנסיים קצרים, חולצות מנדפות שיצטרפו לטייצים המחטבים שלנו. וגם הפתעה, בגדי ים שמתוכנננים ממש בימים אלה. עוד נישה שכמעט ולא זוכה להתיייחסות. ואם זה מה שיגרום ליותר נשים ונערות לצאת לרקוד לרוץ וללכת לים, אני את שלי עשיתי".

ליז בספורט

צילום: יח"צ
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה