הקמפיין החדש של סוזן סרנדון

השחקנית ההוליוודית המדהימה בת ה-69 מככבת בקמפיין חדש למארק ג'ייקובס ונראית סקסית ונשית במיוחד. המעצב הדגול נימק את הבחירה בה עם ים של מחמאות ואי אפשר היה לבקש פרגון גדול מזה

04/07/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

בעולם היופי והאופנה אנחנו בעיקר רואות דוגמניות ושחקניות בנות עשרים שקוטפות קמפיינים יוקרתיים אבל פעם בכמה זמן מישהו משפיע ומוערך בתעשייה מחליט לתת לאישה מבוגרת יותר את הכבוד להוביל מסע פרסום נחשב. הפעם מעצב העל מארק ג'ייקובס, מי שנחשב לאחד המוחות היצירתיים ביותר בעולם, ליהק את השחקנית האנינה והחושנית סוזן סרנדון לקמפיין הסתיו שלו לשנת 2016.

לא מזמן הצגנו את סרנדון בלי איפור וראינו עד כמה היא כובשת כמו שהיא, בנטורל וכעת השחקנית הצליחה לקטוף קמפיין בו היא מאופרת בדרמטיות. את תשומת לבו של ג'ייקובס לכדה סרנדון כאשר כיכבה בסרט הקאלט "מופע האימים של רוקי". המעצב כתב בפוסט, שהעלה בחשבון האינסטגרם שלו, איך הוא התאהב בה על המסך ועל כמה הוא התרגש מלפגוש אותה במציאות.

"התמזל מזלי בימים ההם, כשעבדתי אצל 'פרי אליס', לפגוש את סוזן לראשונה. האינטליגנציה, הכוח והאומץ שלה תמיד דיברו אלי. יש בה איכות מפתה כאמנית שתמיד פועלת לפי דרכה ואומרת מה שהיא חושבת". הקמפיין, כפי שניתן לראות, מוציא מסרנדון, 69, שיק סקסי-גותי קסום ואי אפשר שלא לשמוח מההזדמנות לראות את הכוכבת מדגמנת ומוכיחה שנשים בשלות ואיכותיות יכולות לדבר אל ההמון לא פחות מכל דוגמנית אינסטגרם עם מיליון עוקבים.

לכוכבת הזו יש סטאר קוואליטי שאין להרבה ונחמד שבעידן הנוכחי, כשיש כל כך הרבה לחץ לעורר באזז בכל פינה, ג'ייקובס עושה את הבחירות האלגנטיות שלו מבלי לדפוק חשבון לאיש. והנה, עדיין יהיו מספיק אנשים שיתרגשו מהמהלך ויכתבו עליו.

הנה הפוסט של ג'ייקובס באינסטגרם:    סוזן סרנדון   צילום: מתוך הקמפיין
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה