סוד הקסם היפני - להירגע בסטייל

אם אתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת, הנראית כלקוחה מארץ השמש העולה, תמצאו אותה ברשת TOMOKO המציעה לאורחים מתחם ספא אופנתי-אקסקלוסיבי, המעוצב בהשראת מתחמי הבוטיק באירופה

16/10/2017
טובית קידר קבלו עדכונים מטובית
  • RSS

אמרתם יפן ואמרתם ספא וכבר עשיתם לעצמכם לפחות רבע מהטיפול. המוח המערבי שלנו מתרגם באופן מיידי את התרבות היפנית ככזו שלא רק יודעת להעריך נכון את ערכו של הטיפול לגוף ולנפש אלא גם יודעת את הדרך המושלמת להעניק אותו. בדומה לין יאנג הסיני, המסורת היפנית, שהושפעה עמוקות מהסינית, מייחסת משקל רב לאיזון.

איזון גוף ונפש הוא דבר שיש לשאוף אליו ומסאג'ים הם הרבה יותר מסתם פינוק. למען האמת, גם קצב החיים המערבי האינטנסיבי שלנו, הופך את ההתרגעות להכרח. כך גם הסרנו באחת את רגשות האשם, אם היו לנו.

הספא החדש, מרשת טומוקו בהרצליה פיתוח, מציע לנו קפסולה יפנית. שם המשחק הוא רגיעה רב חושית וזו מושגת מיד עם הכניסה לספא. השמש הצורבת בדרך לים מתחלפת בתאורה מנחמת, עיצוב המקום שקט ומינימליסטי, והמוזיקה שברקע נעימה ומזמינה אותנו להוריד הילוך.

ספא טומוקו

ארץ השמש העולה מחוברת בכל נימיה לטבע ולמחזוריות שלו ואלה משתקפים בחמש הסוויטות וחדרי הטיפול שבמקום. כל אחד מהם מעוצב בהשראת אלמנט שונה. בסוויטת אדמה הדגש הוא על החומריות של עץ וצמחיה. סוויטת אש מתהדרת בגזעי עץ כרותים להסקה, סוויטת מים כוללת אמבט צף, חדר אוויר לבן כולו ותמצאו בו צמחי אוויר שלא זקוקים למים והחדר האחרון יחבר אותנו בעזרת השתקפויות, נרות וכוכבים אל מרחבי השמים. כל אחד יכול לבחור את החדר שמייצר את האווירה החביבה עליו.

ספא טומוקו

הטיפול עצמו, זה שאני חוויתי שואב ממיטב המסורות האורינטליות ומתחיל עם טבילת הרגלים במים חמימים באמבט עץ יפני. ההמשך מפתיע עם שילוב של טכניקות הכוללות לחיצות עומק, שמנים משובחים גם כאלה הפותחים את ערוצי הנשימה החסומים, אבנים וכריות חמות על הגב ואחת נעימה במיוחד שהונחה על העיניים לקראת סוף הטיפול.

ספא אמבטיה

מה שאהבתי במיוחד היה האפשרות להישאר בחדר לאחר הטיפול ולהתרחץ בו, בלי הצורך לעבור לחלל ציבורי של מקלחות. ולטובת אלו שרוצים למשוך את התענוג לכל אורך היום או לפחות לעוד כמה שעות, יש בחוץ גם ג'קוזי ובריכת שחיה מזמינה. להרגיש במלון בלי לקחת לילה.

** הכותבת הייתה אורחת מרוצה של הספא החדש מרשת טומוקומדינת היהודים 12,הרצליה פיתוח 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה