סוד הטיפוח של ג'ניפר לופז

חם לך מדי מכדי לחשוב על טיפוח? תלמדי מג'יי לו ונצלי את שעות הלילה ותקומי עם עור זוהר

29/08/2017
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS

jlo634

לפני זמן מה קראתי שהזמרת והפרפורמרית האדירה ג'ניפר לופז מייחסת לשינה את סוד היופי האולטימטיבי שלה. לופז סיפרה שהיא מקפידה על לפחות 8 שעות, בצד ניקוי רציני של הפנים והזנה שלהם בקרם לחות עשיר במיוחד. נזכרתי בלופז באחרונה כשקיבלתי תגובות על כתבות הטיפוח האחרונות שהגולשות כתבו לנו: למי יש כוח למרוח קרמים בחום הזה, ועוד בלילה? ובכן, בשביל זה יש לנו את סתוית סבג, מנהלת תחום הטיפוח של קרליין שעונה: "בשעות הלילה, כל מערכות הגוף שעסוקות במהלך היום במלחמה בגורמים סביבתיים שונים, נרגעות ונמצאות במצב מנוחה מוחלט. במילים אחרות, כל האנרגיה של הגוף, מופנית לתהליכים גופניים שאחד מהם זה הסרה של תאים מתים וייצור של תאים חדשים. לכן, שעות הלילה הן שעות אידיאליות ומומלצות להזין את עור הפנים בקרם לילה עשיר במרכיבים פעילים הנספגים ביעילות בעור ועוזרים לנו להתעורר עם עור פנים קורן".

המסקנה – אסור לוותר על הטיפוח בלילה?

סתוית: "בהחלט, לאור כל אלה מומלץ מאוד לטפח את עור הפנים בלילה. גם אם מדובר בימי הקיץ החמים. אפשר לפתור את נושא החום בכך שניתן לשים את קרם הלילה במקרר ואז שמורחים אותו הוא קר וצונן על עור הפנים. ושלא נשכח כי בקיץ, אנו נוטים לישון בחדרים מצוננים (מזגן /מאוורר), מה שעוד מקל על התחושה".

 women-nught-12897

סתוית אומרת שאחרי שנים רבות של ניסיון היא מכירה, כמו כל מנהלת בכירה בתחום הטיפוח, את הנשים הרבות שאומרות שאין להן כוח אחרי יום עמוס, לפנות עוד כמה דקות למריחה של קרם, כשהן רק רוצות כבר להיכנס למיטה ולישון.  "אני מבינה את זה", היא אומרת, "אבל כדאי להכיר את היתרונות האדירים של קרם לילה ולהשקיע את הדקות האלה, כי בבוקר רואים תוצאות".

איך בוחרים קרם לילה איכותי?

ראשית, מחפשים מוצר שעל התווית שלו מצוין במפורש שמדובר בקרם לילה ורשימת המרכיבים שמתאימים לצורך שלך. למשל: אם את עם עור פנים יבש ובוגר, תחפשי קרם לילה מסדרה המתאימה לצורך הזה על מנת שיתן לך מענה הולם.

שנית, קרם פנים (יום או לילה) מניחים אך ורק על עור נקי לחלוטין.

סתוית: "ניקוי העור בלילה הוא חשוב כפליים מכל שלב אחר ביום, כי את מסירה את כל עקבות היום מהעור – כולל עישון, פיח מכוניות, אבק ועוד. את העור יש לנקות בג'ל או מים מיסלריים, כל אחת בהתאם להעדפה שלה ופעם בשבוע לפחות להוסיף לשגרת הטיפוח פילינג או מסכה. כשהעור נקי לחלוטין הוא מוכן לספיגה טובה של החומרים הפעילים שנמרח מעליו".

שלישית, כדאי להוסיף גם סרום, לפני קרם הלילה. אם יש לך כמה צרכים שאת רוצה לטפל בהם – כדאי שתבחרי סרום ייעודי, למשל למיצוק ועליו את הקרם.

goo-nuigt-careline

איך מורחים קרם לילה?

רצוי למרוח את הקרם מייד לאחר ניקוי העור. בכל מקרה, יש להקפיד שהמריחה נעשית באצבעות נקיות. את המריחה עצמה יש לעשות בעדינות, ממרכז הפנים לכיוון קו השיער ובאזור הצוואר בתנועות מלמטה למעלה, לכיוון הסנטר.

ועוד טיפ: כדאי להחליף לעיתים תכופות את הציפית של הכרית שאת ישנה עליה – אפילו מדי יום. הסיבה לכך פשוטה: הציפית סופגת את כל מה שעובר עלינו במהלך הלילה – השיער שנושר, הזיעה, אבק שמצטבר ועוד. כל אלה מגיעים במהירות לעור הפנים.


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה