סודות חיוך מיליון הדולר של המפורסמים

לפיפטי סנט וג'וליה רוברטס יש חיוך מושלם שמשדר לעולם מראה בריא ויפה. באיזה תכשירים, טיפולים וטריקים הם משתמשים?

12/05/2015
קרן אוחיון קבלו עדכונים מקרן
  • RSS

חיוך יפה מתחיל בשיניים בריאות, ישרות ולבנות. כל מומחה יופי שאיתו תתייעצו יגיד לכם מייד ששיניים יפות ולבנות תורמות גם למראה צעיר יותר, אולי בגלל שבתודעה החברתית שלנו, שיניים לבנות מתקשרות מיידית לגיל צעיר יחסית.

אבל חשוב לדעת - בכדי להגיע לחיוך המושלם לא תמיד מספיק צחצוח שיניים פעמיים ביום. טיפוח החיוך המושלם מצריך שגרת טיפול מדוקדת, שכוללת שימוש מתמיד במי פה, חוט דנטלי, ביקורים סדירים אצל השיננית וגם כמה תרופות סבתא או סודות עתיקי יומין.

יצאנו לבדוק אצל המפורסמים: מה הסודות והטריקים שלהם לשמירה על השיניים, שמקנה להם חיוך של מיליון דולר? סלבס, כמו אנשים בכלל מן הסתם, מתחלקים לשתי קבוצות: אלה שמתהדרים בשיניים ישרות ולבנות וחניכיים בריאות כחלק מהגנטיקה המשפחתית שלהם ואלה שלא זכו מן ההפקר ואימצו לעצמם הרגלים מיוחדים בכדי להגיע למראה הרצוי. קבלו אותם:

julia5

ג'וליה רוברטס

האישה עם אחד מהחיוכים המפורסמים בעולם מצחצחת את שיניה מילדות ב... סודה לשתייה. את הטריק היא למדה בגיל צעיר מאוד מסבא שלה שהדריך אותה כיצד להניח כמות גדולה של סודה לשתייה על מברשת השיניים עם מעט מים ואז לצחצח כרגיל.

50c

פיפטי סנט

כשהוא כבר מחייך, אז כדאי שזה יהיה מושלם. הראפר הקשוח דואג לשמור על בריאות הפה ומשתמש במי פה של ליסטרין פעמיים ביום, בוקר וערב במשך חצי דקה בכל פעם ומקפיד על כך בכל מקום שבו הוא נמצא בעולם. גם השחקניות ג'ניפר גודווין וג'סיקה סימפסון מקפידות על התהליך ומסבירות בכל הזדמנות אפשרות שזו דרך פשוטה, זולה ויעילה ביותר לשמור על בריאות הפה והחיוך היפה שחשוב להן מאוד לקריירה ובחיים בכלל.

 jessica5

ג'סיקה צ'סטיין

טריק של חיוך: השחקנית היפיפיה סיפרה בראיון שחברה שחקנית נתנה לה את הטיפ הבא – בזמן שהיא מצטלמת על השטיח האדום, היא מניחה את את הלשון מאחורי שתי שורות השיניים. כך החניכיים פחות בולטות והחיוך יפה.

jennifer5

ג'ניפר אניסטון

אניסטון היא מאמינה גדולה ביכולותיו של הסוכר להתגייס לטובת עולם היופי: היא מוסיפה למשחת השיניים שלה חצי כפית סוכר וגם משפשפת גבישי סוכר מוצקים על שפתיה, פעולה שעושה להם מעין פילינג עדין ומרעננת את מראה השפתיים ומעניקה להם מראה גמיש וחיוני וגוון ורדרד ובריא יותר.

kristen5

קריסטן בל

בל מאמינה שחיוך יפה הוא חיוך לבן ולכן עוברת טיפולי הלבנת שיניים ביתיים כל שלושה חודשים ורופא השיניים האישי שלה מעיד ששיניים לבנות מעניקות מראה צעיר בשנים אחדות לפחות. בנוסף, היא משתמשת במשחת שיניים מיוחדת Supersmile Professional Whitening Toothpaste שעולה כ-13 דולר. הפורמולה של משחת השיניים מצליחה להוריד כתמים של קפה, תה, סיגריות ואפילן יין ושימוש מתמיד בה מצליח, לדברי הכוכבת, להבהיר את השיניים בדרגות אחדות.

sofia5

סופיה ורגרה

לא רבים יודעים זאת אך השחקנית בעלת החיוך המושלם חלמה להיות רופאת שיניים והיא אף למדה רפואת שיניים בקולג' במולדתה קולומביה, לימודים מהם נאלצה לפרוש לטובת קריירה בדוגמנות ובמשחק שהשכר המהיר והאדיר ממנה סייע רבות למשפחתה הענייה. אולי בגלל זה היא מקפידה ביותר על שיניים בריאות ויפות באמצעות צחצוח מתמיד במברשת שיניים חשמלית איכותית.

 cathryn5

קתרין זיטה ג'ונס

השחקנית היפהיפיה שומרת על המשקל ואוכלת מעט פירות עתירי סוכר, אולם בתותים, למשל, היא משתמשת על מנת להבהיר כתמים בשיניה, בין השאר מפני שהתותים מכילים חומצה מאלית הידועה ביכולתה לעשות פילינג טבעי. זיטה ג'ונס מערבבת חצי כפית סודה לשתייה עם מחית תותים ומצחצחת בתערובת את שיניה, במקום במשחת שיניים.

gwineth5

גווינת' פאלטרו

כמו שהיא מקפידה על מזון אורגני, כך השחקנית חובבת הבריאות מטפחת את עצמה בדרכים טבעיות. פאלטרו משתמשת בטכניקה שנקראת "משיכת שמן" בה משתמשים בשמן קוקוס כדי לשמור על בריאות הפה ושיניים לבנות ויפות. הסיבה: השמן הטבעי סופג חיידקים ורעלים אחרים ואם מגרגרים אותו בפה במשך כ 20 דקות הוא גורם לתחושת ניקיון ורעננות בפה.

צילומים:  GettyImages
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה