נשים יפות בכל גיל ובכל מידה

היום כבר ברור שיופי נשי אינו מוגבל לגיל או מידה וכל אישה יכולה וצריכה להרגיש ולהיראות יפה. לשמחתנו יש נשים, בארץ ובעולם, שהוכיחו שזה אפשרי, ועכשיו גם לכן יש הזדמנות לצעוד על המסלול ולעשות היסטוריה

14/06/2016
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

בתחילת השנה, דוגמנית הפלאס סייז אשלי גרהאם עשתה היסטוריה כשהופיעה על שער מגזין בגדי הים "ספורט אילוסטרייטד". מדובר בשער חסר תקדים, בייחוד עבור מגזין שנהג להציג במשך שנים רק דוגמניות דקיקות.

swim3146אשלי גרהאם על שער מגזין הספורט אילוסטרייטד

לפני כחודש, מותג בגדי הים swimsuitsforall, שגרהאם מכהנת כאחת הפרזנטוריות המובילות שלו, יצא בקמפיין רשת שקרא לנשים מכל העולם, בכל מידה, גיל וצבע, להצטלם בבגד ים ולהעלות לרשת עם ההאשטאג myswimbody#.

בקמפיין כיכבו, לצד גרהאם, 4 דוגמניות נוספות המציגות מגוון נשי במיטבו - ניקולה גריפין, דוגמנית בת 56, פילומינה קוואו, דוגמנית פלאס סייז בריטית שחורה, אמנדה ביגסטון, ספורטאית אולימפית וג’סיקה לבואה, דוגמנית פלאס סייז וצלמת.

myswimsuitbody1146

אחד המותגים הבולטים המוביל מזה שנים את שינוי תפיסת היופי הוא המותג Dove. ב-Dove מאמינים שיופי קיים במגוון גילאים גדלים וצבעים - תפיסה שבאה לידי ביטוי באופן בולט בקמפיינים הפרסומיים של המותג בארץ ובעולם, שבהם מככבות נשים אמיתיות.

יחצ Dove

עכשיו תורך

גם בארץ מאמצים בחום את המגמה המבורכת: לקראת אירוע ה"ביוטי סיטי" השנתי, סופר-פארם והמפיק מוטי רייפ מזמינים אותך לחגוג את כל מה שיפה בלהיות אישה, מתוך אמונה שלכל אחת מאיתנו יש את הדבר הזה שגורם לה להרגיש ולהיראות יפה, זה שמעצים אותה, הדרייב שגורם לה לפרוח ולכבוש יעדים וחלומות.

מודל היופי שאנחנו שואפים אליו מתמקד בגיוון, קבלה עצמית וגאווה. הטרנד העולמי בעולם האופנה מוביל לשינוי המקבל ומכיל נשים במידות שונות, גוונים שונים וגילאים שונים. זו מגמה הדרגתית אך משמעותית שנותנת במה לנשים במלוא עוצמתן ויופיין.

אנחנו קוראים לכן להיות גאות במי שאתן

לראשונה בישראל תתקיים בביוטי סיטי תצוגת בגדי-ים בחסות המותג DOVE, בהשתתפות נשים שמעולם לא צעדו על המסלול והחליטו להגשים חלום, ואת יכולה לקחת בה חלק.

רוצה להשתתף? שלחי את פרטיך ותמונה למייל [email protected] 

נשים מהנות וכובשות יצטרפו אלינו לתצוגת האופנה ביום הראשון של ביוטי סיטי 2016, יום שלישי, ה-5 ליולי, בביתן 1 בגני התערוכה.

קבלי השראה

אשלי גרהאם פועלת רבות לשינוי תפיסת היופי המקובלת ומהווה השראה למיליוני נשים ברחבי העולם בזכות הישגיה בתחום. אבל היא לא היחידה, בשנים האחרונות אנחנו חשופים יותר ויותר לדוגמניות במידות וגילאים שונים בקמפיינים גדולים ובמגזיני האופנה המובילים.

בישראל יש התקדמות איטית אך משמעותית ואנחנו רוצים לקחת בה חלק. קבלו כמה דוגמאות מוצלחות ומעצימות במיוחד:

ריי שגב היא בלוגרית ודוגמנית למידות גדולות שמובילה קמפיינים משמעותיים. לצד היותה דוגמנית מצליחה, היא מעבירה באופן קבוע הרצאות בנושא העצמה נשית, וקוראת לנשים להיות גאות בעצמן ולאהוב את הגוף שלהן כמו שהוא.

ריי שגב לויטקס. צילום: יחצריי שגב בצילומי קמפיין לבגדי ים סווימקס. צילום: שי יחזקאל

הסטייליסטית גאלה רחמילביץ שלפני שנתיים הזמינה נשים באשר הן להצטלם איתה בבגדי ים על החוף, פועלת רבות להעלאת המודעות לאופנת פלאס סייז, קבלה עצמית והרחבת תפיסת מודל היופי, באמצעות הרצאות והפקת ירידי אופנה גדולים המכוונים לנשים בכל הגילאים במידות 42 ומעלה.

בלוגריות ישראליות שמציגות מודלים מגוונים של נשיות, דוגמת מיי גרף, זוהר וסילויצקי, ענת אלדר צ'רקה, אלה טקאץ' דריזין ואחרות, כובשות את הרשתות החברתיות וזוכות לחשיפה עצומה. 

עכשיו זה כבר ברור - אנחנו יפות, חזקות ועוצמתיות במובנים רבים. אין תבנית אחת, כי אם מגוון מודלים של יופי.

***********

רוצה להשתתף? שלחי את פרטיך ותמונה למייל [email protected]

 נשים מהנות וכובשות יצטרפו אלינו לתצוגת האופנה ביום הראשון של ביוטי סיטי 2016, יום שלישי, ה-5 ליולי, בביתן 1 בגני התערוכה.

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך