נשים גברים ומה שביניהם

המעצב שי שלום הציג על המסלול בשבוע האופנה קולקציה עם שיק בינלאומי, עבודת חייטות מדוקדקת וגזרות מחמיאות לנשים ולגברים

20/10/2015
אלישבע כספי קבלו עדכונים מאלישבע
  • RSS

TLV -בלינקי ושי שלום3

שלשום בערב הפתיחה של שבוע האופנה TLV, נעלה בר רפאלי את התצוגה החגיגית בשמלת מטבעות כסופה של שי שלום, שהורכבה מאסופת מטבעות גרוש ישנים. השמלה ולא רק בזכות בר רפאלי, הייתה בין הדגמים המרשימים ביותר שנראו על המסלול והייתה הרמז הראשון לכך שיש לנו כאן מעצב בליגה משלו.

קולקציה נפלאה וקוהרנטית הציג שלום אמש, ברמה בינלאומית ובניחוח אירופאי נחשק, שהייתה יכולה להיות מוצגת בקלות על מסלולי שבוע האופנה בכל בירה עולמית אחרת (ושלום אכן הציג לאחרונה בשבוע האופנה של ברלין). הדוגמנים הגברים החתיכים, במראה האיטלקי, שצעדו על המסלול בסריגים קלילים חובקי גוף, בהחלט תרמו לתחושה...

עבודת החייטות לפני הכל, האיכות והדיוק בגזרות ובאופן שבו הבגדים היו מונחים על הגוף גם אצל הנשים וגם אצל הגברים, בלטו גם במרחק ישיבה מהבגדים. הקולקציה המשולבת כאמור לנשים ולגברים גם יחד, הציעה בכללותה פרשנות מגדרית, המאפשרת שימוש בחומרים ובצבעים זהים לחלוטין, במלתחה של שני המינים.

התוצאה סקאלת צבעים מקסימה של חול, טורקיז, חום ואלמוג ופריטים במראות קלאסיים, שמשהו נוסף נתן להם איזה טוויסט או נגיעה טרנדית. למשל אלמנט הפליסה, שחזר על עצמו כקישוט בצידי שמלות ומכנסיים, חולצות המשי בהדפס הג'ירף האדג'י והמדליק, הז'קטים המחויטים, אשר שילבו בד אריג עם שרוולי סריג ייחודיים, שמלות הסריג האסימטריות עם שרוול העטלף בצד אחד, שנתן להן פרופורציה חדשה ומחמיאה.

עוד היו בקולקציה, שהייתה בנויה לקיץ אירופאי באופיו, סריגים קלילים עם ברק מטאלי ומכנסי עור או זמש דקיקים, שמלות בהדפס כלנית טרנדי, שנראה לאחרונה אצל חלק מקולקציות מעצבי העל לקיץ הבא ופריטים שמעבר להיותם כאמור תפורים ומונחים היטב, עוצבו פשוט בטוב טעם - לא מילה גסה ולמען האמת גם לא תמיד שכיחה, אצל כל המעצבים.

התיקים המעוצבים בצבעי הקולקציה עם ידיות הבמבוק, שנשאו חלק מהדוגמנים, יהיו אף הם להיט מסחרי נחשק.

image001 (2)

image004 (2)

image004

image002

image002 (2)*

SHAI SHALOM FW15 שי שלום שבוע האופנה גינדי תל אביב צילום אבי ולדמן _243

resized_image001

image003

ATT00221

resized_ATT00227

resized_ATT00215*

צילומים: אבי ולדמן

שבוע האופנה גינדי תל-אביב 2015 נערך במתחם קניון האופנה TLV fashion mall
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה