נשים, אתן זוכרות מה זה להיות נשים?

דניאל קלטי קרא את הפוסט של הדר לוי "גברים, אתם זוכרים מה זה להיות גברים?", רתח מזעם ופרסם את תגובתו הזועמת לא פחות. הנה היא לפניכם

15/02/2015
דניאל קלטי קבלו עדכונים מדניאל
  • RSS

דניאל גלטי. צילום עצמי

אני גבר אמיתי.

אני מאמין וטוען שזכרים המכים / אונסים / מתעללים נפשית, אינם גברים כלל ועיקר, אלא "זכרים", הנאבקים ברגשות-נחיתות קשים.

אצלי אין בכלל מושג כזה, של "תפקידים גבריים ותפקידים נשיים", זאת, בניגוד למיסיס לוי ה..."נכבדה", הכותבת "גבר - אחד כזה שלוקח אחריות. שמפרנס", שמכאן ניתן ללמוד שבעיניה תפקיד-הגבר במשפחה הינו, קודם-כל, תפקיד המפרנס. הדר לוי, כפי-הנראה, לא שמעה, שמשפחות באנקר וקדמוני אינן גרות פה יותר: בעולם שלהּ, הזכר יוצא מן המערה לצוד ממותה, בעוד שתפקיד האישה הוא לטפל בילדים.

הסקסיזם הקיצוני של לוי הופך עד-מהרה להסתה מיזאנדרית, נגד כל בעלי כרומוזום Y ללא-יוצא-מן-הכלל ("אם רק הייתם יודעים, גברים יקרים שלי, כמה בנות, כמה נשמות טהורות מסתובבות בעולם פצועות, כואבות מפגיעות שאתם עושים להן"...).

שהרי, רק תארו לעצמכם/ן, מה היה קורה, אילו (בתגובה להשתוללותן, של אי-אלו מטורפות, המעלילות עלילות-שווא על "אונס", שלא היה ולא נברא) איזשהו גבר עלי-אדמות, היה מעז לכתוב "אם רק הייתן יודעות נשים יקרות שלי, כמה בנים, כמה נשמות טהורות מסתובבים בעולם פצועים, כואבים מפגיעות שאתן פוגעות בהם...". הרי מייד, תוך 24 שעות - מה שעות, שניות!! - היה האינטרנט הישראלי כולו, מתמלא בצעקות "לסגור את האתר שפרסם ומייד!!!!" וכבר באותו ערב, היתה מתארגנת מול בית כותב-המאמר הפגנה בת אלפי לביאות-צל צווחות.

אבל - להשתלח, בצורה ארסית ורוויית-שטנה, במחצית-האנושות(!!), בגלל שניים ורבע חלאות המין האנושי, שבמקרה לחלוטין, נולדו עם זין, במקום כוס? כמה שיותר, למה לא!! יאללה יאללה...

אז עכשיו = אחרי שסיכמנו, שכל הכללה סקסיסטית באשר היא, תועבה היא מכללא - בואי נבדוק לרגע, מה חלק הנשים בהעצמת החלאות דנן. שהרי, עם אילו זכרים (לא גברים ולא בלטה), מעדיפות כל בנות ישראל לשכב, להיכנס לחופה ולהקים משפּוּחֶה? פעילי-שלום עדינים? שוויוניסטים, המוכנים להישאר בבית עם הילדים ושהאישה (שומו-שמיים!!!) תצא לעבוד?

פחחחחחחחחחחחחחחח!! הצחקתן לח"כ זהבה גלאון את השחלה השמאלית. בנות ישראל מעדיפות להתמסר ולהינשא לבריונים אלימים, המתגייסים לצבא הרצח לישראיל, במטרה לרצוח כמה שיותר פעוטות פלשתיניות, למען הבטחת "זכותו", של העם הזה, על "חֶבְרוֹנִירַאֲבוֹצֶ'לָּנוּלְדוֹרֵיידוֹרוֹת", "להכניס לעזה!!" ו"להיכנס בלבנון!!!" כי כולכן גומרות מאופיצרים ומנגד מאמינות ב"כלא / עונש-מוות, לסרבנים הבוגדים".

כי עם אלימות מפלצתית נגד ילדות-פלשתין בחברון ובעזה לאף-אחת מכן הציוניות אין שום בעיה שהיא. אתן רוצות אך ורק זכרים שהם "גבר-גבר": מדים, כלי-רצח, ארנק עם כרטיסי-אשראי-זהב, ג'יפ לדריסת-הסביבה... לאלו אתן מתמסרות, את אלו אתן אוהבות. אתן אחראיות לריבוי-החלאות, בישראל 2015; אתן - ולא איש מלבדכן.

אה, יש יוצאות-דופן? באמת?!?? אז - אולי תקום האישה, שתגיד - אני לא כמותן. אני בזה להן. לאותן ברביות מטומטמות, המעצימות אך ורק מפלצות מכוערות, שיפגעו בקרובות להם. אני אישה אמיתית!! ואני יוצאת נגד תרבות-הפרחות!! אולי תגידו את זה. אה?

.

.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה