נקמת המרובעים

הדור הבא של המשבצות שואב השראה מבגדי ילדים נאיביים, אבל טוען אותם בשיק עכשווי וסופר מתוחכם. בשחור-לבן חזקים או בצבעי פסטל רכים - הריבועים משתלטים על קולקציות הקיץ

10/02/2014
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

ההשראה אולי ילדותית, אבל האינטרפרטציה אלגנטית. קרוון (מימין ומשמאל) ואוסקר דה לה רנטה (באמצע)

אף אחד לא יחשוד בכן בגיקיות, בצרות אופקים או בשמרנות אופנתית, אם תאמצו את הטרנד המרובע, אחד הראשונים מקולקציית האביב שחלקה כבר נמצא בחנויות, ואחד מיני רבים מתוך המגמות הבולטות של אביב–קיץ 2014 שנביא לכן כאן בחודשים הבאים.

אחרי הטרנד המשובץ שכיכב החורף ועדיין נשאר אופנתי, המרובעים הם הגרסה החדשה של קיץ 2014 - יותר נועזים, יותר בולטים, כמו פרשנות נוספת של המעצבים לקווים הגרפיים החזקים שמעניקים להם תמיד השראה. "זה מרגיש כמו גרסת הריבועים למבוגרים", אמרה על דוגמאות הריבועים בקולקציות האביב החדשות עורכת תחזיות האופנה של הווג הבריטי, שרה האריס. היא מתייחסת לקונוטציה שיש לריבועים עם משהו שהוא בדרך כלל יותר ילדותי ונאיבי ואפילו כזה המצטט חליפות פיג'מה. אבל דוגמאות הריבועים הגדולים, כמו אלה בשחור ולבן אצל רלף לורן, נראות עדכניות לחלוטין, ואפילו אלה בצבעי הפסטל הרכים - עוד טרנד קיצי לוהט – של בית קרוון, ואלה בוורוד בייבי שנראו בקולקציית הקיץ הסקסית אצל בלמן, מתקבלות באופן סופר מודרני עם הגזרות החדישות והמתוחכמות של הבגדים.

שתי וערב של משבצות בכחול-אדום-לבן. אלכסנדר מקווין

על מסלולי המעצבים נראו כל הגרסאות שאפשר להעלות על הדעת: מראות נקיים ואלגנטיים של מרובעים אצל דרק לם ואוסקר דה לה רנטה, שתי וערב של מרובעים סופר מתוחכמים אצל אלכסנדר מקווין, טוטאל לוק של ריבועים מכף רגל ועד ראש (כולל כובע בסגנון דייגים) בחליפות המכנסיים של רלף לורן וריבועים קטנים ומלאי הומור אצל מוסקינו.

הריבועים המצטיינים: המינימליזם הנקי של דרק לם

גם על הראש. כובע קסקט בסגנון דייגים בקולקציית הקיץ של רלף לורן

מכנסיים או חצאית בדוגמת ריבועים יעידו כי את מעודכנת אופנתית, אך חליפת מכנסיים או שמלה במראה שכולו ריבועים יצהירו כי את פאשניסטה נועזת ומה שבטוח: מרובעת את לא.

| טרנד המרובעים בשלושה שלבים |

1. למעוניינות לנסות את הטרנד בצורה מאופקת ומתונה: ז'קט מחויט בדוגמת ריבועים עם ג'ינס משופשף וחולצה לבנה (או ורדרדה כמו בתמונה) או שמלה בדוגמת ריבועים עם ז'קט אופנוענים, יתנו את האיזון הנדרש בין מראה טרנדי עדכני לבין קלאסיקה נינוחה.

כל הפריטים מקולקציית האביב של OUI למיס לגוט

2. לפאשניסטות מנוסות שמתמצאות בשילובים ובצירופים אקלקטיים: מכנסיים בדוגמת ריבועים בשחור ולבן אפשר לשלב עם חולצה בדוגמת ריבועים בגודל שונה אך בצבע זהה, או עם חולצה פרחונית או מפוספסת מאותה משפחת צבעים.

הפריטים מקולקציית אביב 2014 של OUI למיס לגוט

3. פסים, עיגולים, ריבועים - שום דוגמה לא מפחידה אותך וכל המרבה הרי זה משובח: את כנראה פאשניסטה נועזת שיכולה ללבוש מראות למתקדמים בדוגמת ריבועים מכף רגל ועד ראש, כמו אלה שהציג רלף לורן בקולקציית הקיץ שלו (בתמונה מימין).אם כבר טוטאל לוק מרובע, אנחנו מעדיפות את הגרסה המעודנת יותר מקולקציית האביב של OUI למיס לגוט (משמאל)

מימין: רלף לורן. משמאל: מיס לגוט
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה