נפתחה קהילת #הורים דיגיטליים ואתם מוזמנים להצטרף

המציאות הדיגיטלית מנהלת את חיי כולנו. היא מביאה אתה שפע של ידע ואפשרויות, והיא גם חושפת את ילדינו לסכנות יומיומיות. רוצים להכיר את העולם הדיגיטלי של ילדינו? הצטרפו אלינו

24/06/2018
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

כתבת הזמנה לקהילת הורות דיגיטלית צילום: shutterstock By LightField Studios

פעם החיים היו פשוטים. ילדים יצאו כל בוקר בדרכם לבית הספר וחזרו הביתה אל אמא בסינר וארוחת צהריים חמה, או עם מפתח משתלשל מצווארם הישר אל חיקה הבטוח של הטלוויזיה החינוכית. מפגשי חברים התקיימו במרחב השכונתי וכולם הכירו את כולם. החיים השתנו.

ילדינו, בדיוק כמונו, חיים מול המסך. בגיל שנתיים הם כבר מחליקים אצבעות שמנמנות על מסך הטאבלט, בגיל הגן הם צופים אדוקים בטלווזיה מרובת ערוצים ובכיתה א', עוד בטרם למדו לכתוב, הם כבר שולחים אימוג'יםבווטסאפ הכיתתי.

המציאות הדיגיטלית מנהלת את חיי כולנו. היא מביאה אתה שפע של ידע ואפשרויות, היא הופכת את העולם לכפר גדול אחד והיא גם חושפת את ילדינו לסכנות יומיומיות שהם לא בהכרח מודעים להן. האיומים ברשת נמצאים גם במקומות שלכאורה נדמים לנו מוגנים; אפליקציות, צ'טים ומשחקים רבים מאפשרים גם ל"רעים" להסתנן פנימה ולסכן את ביטחונם הפיזי והנפשי של ילדינו. אבל המציאות הדיגיטלית כאן בשביל להישאר.

מתוך הבנת המורכבות של חייהם הדיגיטלים של ילדינו, סלונה ופרטנר חברו לשיתוף פעולה דיגיטלי המיועד לכם ההורים. קהילת #הורים_דיגיטליים מיועדת לכל ההורים המעוניינים ללמוד ולהכיר את העולם הדיגיטלי המשתנה, את הסכנות האורבות לילדים והדרכים להתמודד איתן וגם את כל הטוב שיש לרשת להציע.

גם אתם רוצים להכיר את העולם הדיגיטלי של ילדינו? בואו לדבר על זה בקהילת #הורים_דיגיטליים

 

באנר הורים דיגיטלים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה