נמצאה הכפילה של אנג'לינה ג'ולי

גולשים רבים ברשת מתלהבים בימים אלה מדוגמנית באינסטגרם שדומה לכוכבת ההוליוודית האהובה. כנסו ותתרשמו בעצמכן. כל מה שחסר לה זה בראד פיט משלה

20/04/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

תגלית חדשה הצליחה להלהיב בימים אלה גולשים רבים ברשת ולהפוך ויראלית בכל העולם. הכירו את מארה טייגן (Mara Teigen), דוגמנית בת 21 אשר הפכה לאטרקציה לוהטת בשל הדימיון המרהיב לכוכבת ההוליוודית אנג'לינה ג'ולי. הביטו בעצמכן ותראו עד כמה השתיים דומות, השפתיים, העיניים, השיער ומשהו בתווי הפנים. אם לשפוט לפי המראה, טייגן הייתה יכולה להיות אחותה הצעירה והאקזוטית של ג'ולי.

angie_575

גולשים רבים הגיבו בהתלהבות לתמונות של טייגן באינסטגרם ופירגנו לה. "בהחלט מישהי שבראד פיט היה רוצה לצדו", "אלוהים, האם את אחותה האבודה של ג'ולי?" ו-"בחיים לא קינאתי בבן אדם יותר מעכשיו", היו רק חלק מהתגובות הנשפכות. היו מגיבים שחשבו שהיא הגרסא הצעירה של הסטארית הנוצצת. אני מודה, לרגע יכולתי לחשוב שזו היא אבל רק בכמה תמונות ספציפיות.

הדימיון החיצוני לאחת הכוכבות הגדולות והאהובות בעולם הביא לדוגמנית כ-600 אלף עוקבים ואין ספק שהיא נהנית מ-25 דקות התהילה שלה. העיסוק בה כנראה יתפוגג תוך כמה ימים, כאשר הגולשים ימצאו מישהי אחרת ברשת להתעסק בה. זה עולם האינסטנט בו אנחנו חיים ומה שעצוב הוא שאנשים זוכים לפופולאריות רק בגלל הדימיון למישהו אחר ולא בזכות עצמם באמת.

הדופלגאנגר של ג'ולי הספיקה עד עכשיו לככב בסרטון עבור הליפ גלוס של קיילי ג'נר והיא קטפה כמה קמפיינים לבגדי ים וקוסמטיקה. אפשר להניח שהדימיון לג'ולי יביא לה עוד כמה עבודות ואולי מישהו ירים את הכפפה ויערוך מפגש בין הדוגמנית לשחקנית. נראה כי טייגן שמחה על כל ההשוואות והיא בעצמה מעלה לאינסטגרם תמונות של ג'ולי.

הנה כמה תמונות מחשבון האינסטגרם של טייגן. הביטו ותשפטו בעצמכן:

mara in ti shirt _575

mara in shorts

mara in flowers_575

mara in white shirt_575

mara in a grey look_575

mara in black chic_575

צילום: מחשבון האינסטגרם של מארה טיגן, צילום ג'ולי: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה