ניצחנו אבל אני עדיין כועסת

אני כועסת על ההקלות שקיבל אלון קסטיאל שוב ושוב, על היחס בכפפות משי, על ההאשמות הפחותות, על מעצר בית בארמון, על כך שעירד ואני לא נכללנו בכתב האישום ועוד רבות נוספות

23/07/2018
זהר להט קבלו עדכונים מזהר
  • RSS

וואלה, בא לי להגיד שניצחנו, ובאמת ניצחנו.
ניצחנו כי התראיינו בפנים גלויות, ניצחנו כי אזרנו אומץ והגשנו תלונה, ניצחנו כי סיפרנו ודיברנו ושיתפנו, ניצחנו כי עשינו, כל אחת, את הכי הרבה שהיא מסוגלת ויכולה, וגם מעל ומעבר לכך, עבור המאבק החשוב הזה.
ובעיקר, לדעת שמנענו פגיעה בעוד נשים רבות ונוספות, שעבור זה, זה היה שווה את המחיר ששולם.

אבל אני עדיין כועסת, זועמת ורותחת על מערכת המשפט שלנו, שנותנת לאנס סדרתי שמסמם דרך קבע נשים, למעשה- סימם עשרות נשים, ואנס אותן באכזריות, עונש מגוחך כלכך ביחס לכל העבירות שביצע באמת.
אני כועסת על ההקלות שקיבל שוב ושוב, על היחס בכפפות משי, על ההאשמות הפחותות, על מעצר בית בארמון, על כך שעירד ואני לא נכללנו בכתב האישום, ועוד רבות נוספות, על כך שלא נכללתי האותו כתב אישום בגלל שאיבדתי הכרה בגלל סם האונס שהוחדר לי למשקה, וחור בזכרון זו עילה לפסילת הקייס, מתברר.

זהר להט צילום אלבום פרטי

אני רותחת על זה שאנס סדרתי, אלים ומסוכן, מתרבה. פעמיים.
אני עצבנית, רותחת, זועמת, כי קיוויתי שיקבל לפחות 8 שנים, כמו שהפרקליטות ביקשה, וגם זה הרי לא מספיק. שום עונש לא מספיק ולא מפצה על שחירב נפשותיהן של כל כך הרבה נשים.

שום עונש לא מפצה אותי על שנים בצל הפוסט טראומה, והחיים שלי שנחבטו קשות, ועוד לא התאוששו מזה לגמרי ובספק אם אי פעם אחלים מזה לחלוטין.
בשקלול ההגיוני שלי, על מה שעשה לי, שעשה גם לעוד רבות אחרות, מגיע לו 5 מאסרי עולם, ומגיע לו סירוס, וצינוק ושיאנסו אותו כל יום בכלא. כל פאקינג יום. ושהוא יצא מהכלא אדם מובס, חלש ומלא חרטה.
אני מקווה שלא יזכה לראות את בנותיו לעולם, שלא יזכה לחבק אותן ולא יזכה לספר להן סיפור לפני השינה, כי מי יודע מה המטורף הזה עלול לעשות גם להן כשיגדלו מעט.

אלון קסטיאל (צילום מסך)

אני שמחה על כך שאת העונש תדמיתי שלו הוא קיבל ובגדול, ומקווה שימשיך לשלם.
ולכן, אחיותיי למאבק, אלו שאני מכירה ואלו שלא- ישר כוח, חיבוק גדול ותודה ענקית על כל מי ומה שאתן, על האומץ וגילוי הלב, על מאבק קשה וכואב שלקחתן על עצמכן למען כולנו, על התמודדות מאתגרת ביותר והתמדה על אף הקושי.
מעריכה אתכן מאד, ותודה.

** הכותבת, זהר להט, העלתה את הפוסט במקור לדף הפייסבוק שלה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה