ניצב ניסו שחם: לא אתה הקורבן

לקצין הבכיר במשטרה נראה טבעי לקיים מגע אינטימי עם נשים שכפופות לו, והוא לא מבין מדוע פועלים נגדו. איש הרדיו דני סידס חושב שניצב שחם חצוף ולא מוסרי

23/01/2014
דני סידס קבלו עדכונים מדני
  • RSS

ניצב במשטרה ניסו שחם מנהל יחסים אינטימיים, לדבריו בהסכמה, ואין לו מושג מה רוצים ממנו. זה נראה לו טבעי לקיים מגע אינטימי עם מי שעובדת תחתיו ועוד בגוף ציבורי כל כך רגיש. קורבן של ממש.

ניצב ניסו שחם

הוא גם טוען שמדובר ב'מבחן בוזגלו' הפוך, זאת אומרת, אם היה מדובר באזרח פשוט לא היו פועלים נגדו. שמישהו יסביר למר ניסו שחם הגאון שבדיוק בגלל שהוא קצין בכיר במשטרה הוא עומד לדין ואם הוא לא מבין את ההבדל בינו ולבין בוזגלו או לבקוביץ' מהרחוב, אז רק בגלל זה כדאי שיסלקו אותו מהמשטרה.

נשים רצו לגמור עם זה ולהמשיך הלאה

למר שחם יהיה עכשיו הרבה זמן להתחבט בסוגיה האם יכול להיות שעצם העובדה שענד דרגות ונחשב לבכיר, רק עצם העובדה הזו אולי גרמה לנשים שעבדו תחתיו להיענות לו, מתוך סוג של לחץ ויראה. לא חייבים הרי לצעוק "לא" ברור וצלול, אפשר פשוט לשתוק ולהיעתר לנשיקה או החיבוק כדי לגמור עם זה ולהמשיך הלאה. רק לא לעשות צרות בעבודה ולא לגרום לאי נעימות. בכל זאת ניצב במשטרה, לא?

עכשיו חסר רק שיקומו אלה שיטענו בין היתר שמדובר באיש משטרה גדול, שהקים את היחידה הזו, לחם ביחידה ההיא, פעל בשטח האויב ובסך הכל מלח הארץ שרבים מאיתנו לא מבינים אפילו עד כמה תרם למדינה. אנחנו בכלל צריכים להשתחוות בפניו ולבקש סליחה.

כמובן שמעשיו חסרי המוסר של ניסו שחם לא מעידים על המשטרה בכלל ועל תיפקודה בתחומים רבים. בטוח שרוב האנשים בארגון הזה, בכל הדרגות, הם עובדי ציבור מעולים שעושים עבודת קודש 24 שעות. בדיוק בגלל זה כדאי להוציא מקרבם אנשים כמו ניסו שחם, ומיד.

אם מתעוררת רחמנות כלפי מר ניסו שחם זה רק על חוסר ההבנה שלו ושל 'גברים' רבים כמותו את המציאות החדשה. העאלק גברים עם הדרגות, הכסף והסיגר בפה שהיו בטוחים עד היום שהכל מותר להם ואופס, השתנו החוקים ואיש לא טרח לספר להם בזמן או לשאול לרשותם. חוצפה שכזאת.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה