מתלבשת ברשת: כוכבית אקוניס

כזה עוד לא ראיתן - בלוג האופנה של כוכבית אקוניס קיים רק שנה, אבל הוא הראשון מסוגו בישראל ועומד בכל סטנדרט בינלאומי של הבלוגריות המובילות בעולם

23/07/2016
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

EIGHT30 BLOG - post name SHAVU-HOT (6)

מי אני?

כוכבית אקוניס, 37, עורכת דין, תל אביב.

על הבלוג:

EIGHT30 (שמונה שלושים) הינה שעה של שינוי והמצאה מחדש, שעה בה מרבית נשות הקריירה מתארגנות, מתכוננות, נוסעות או בדיוק מגיעות לעבודה. שעה קסומה בה מתקבלות החלטות אופנתיות ומדהימות הקובעות את הטון ליום שבפתח.

בלוג האופנה הינו הראשון בישראל, ומבין בודדים בעולם, המתרגם את המגמות האופנתיות לקוד לבוש עסקי ומוקפד ומציע אוסף של רעיונות, השראות וכלים לאשת הקריירה, המעוניינת לשלב בין מקצועיות אישית לבין אלמנטים טרנדיים בעולם האופנה והלייף סטייל.

התכנים והנושאים נולדו מניסיוני האישי, כעורכת דין בסביבה מאד גברית, והצורך לשמר איזון בין קריירה לבין אהבתי לאופנה וסטייל, כמו גם הרצון להעצים נשים כמותי, לעודדן למקסם את הכלים שבידיהן להצלחה אישית, קבלה ואהבה עצמית.

EIGHT3 BLOG - post name HOLIDAY INN

ותק:

כשנה

כמה שעות את משקיעה בבלוג בשבוע?

שעות רבות מאד, מדובר בעבודה לכל דבר ועניין, במיוחד כיון והבלוג מיועד לנשות קריירה אינטליגנטיות, מקצועיות ואיכותיות המחפשות השראה אמיתית, פרקטית וממוקדת בתחום רווי תכנים שמרביתם אינו רלוונטי לעולמן וסביבתן העסקית. כל תוכן או תמונה שמתפרסמת נערכת, נבדקת ומבוקרת על ידי בקפידה.

EIGHT3 BLOG - post name GAINS, LOSSES AND MIXED TRENDS (2)

מי מצלם אותך?

כתבות המתפרסמות באתר שלי מצולמות על ידי צלם מוכשר בשם נמרוד קפלוטו, כאשר ברשתות החברתיות אני מפרסמת גם תמונות המצולמות על ידי.

EIGHT30 BLOG - post name ANOTHER DAY AT THE OFFICE

איך היית מגדירה את סגנון הלבוש שלך?

מוקפד ואלגנטי, עם טוויסט בעלילה

EIGHT3 BLOG - post name ORANGADA

ממי את שואבת השראה?

ההשראה האופנתית שלי משתנה באופן תדיר. אני קוראת מגזינים רבים, השונים זה מזה, בכדי לשמור על פתיחות ורעיונות חדשים. בימים אלה אני מאד מתחברת לסגנון של ויקטוריה בקהאם.

איפה את קונה בגדים?

בכל מקום בו אני מוצאת בגדים איכותיים, אלגנטיים וצבעוניים, המתאימים לסביבה העסקית .אין הרבה כאלה לצערי. לאחרונה, אני מוצאת את עצמי משועממת מבגדים בצבע שחור / לבן / אפור, הצבעים שמרבית המעצבים מנכסים לנשות עסקים באופן לא ברור, כך שהצבעוניות מצויה בעיקר ברשתות הזרות.

EIGHT3 BLOG - post name BARGAIN HUNT

על איזה בלוג את ממליצה?

שתי בלוגריות זרות שאני עוקבת אחריהן באדיקות –

atlantic-pacific.blogspot.co.il

www.memorandum.com

יש לך טיפ אופנתי שתוכלי לנדב לקוראות?

"DRESS FOR SUCCESS" – אופנה ולבוש הם כלי לביטוי אישי והעצמה עצמית. מסייעים בהתמודדות עם רושם ראשוני בעולם העסקי ומשמשים כלי שיווקי למי שמעוניינת לעלות על מסלול ההצלחה. אל תפחדו לשבור מוסכמות, לצאת מהקופסה ולהיות יצירתיים, כמובן תוך הקפדה על עידון ואלגנטיות. 

EIGHT30 BLOG - post name STAYCATION 2

 

eight30 בפייסבוק, אינסטגרם 

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 

 

צילומים: נמרוד קפלוטו
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה