מתלבשת ברשת: אלה טקאץ'-דריזין

אחרי שהות של 6 שנים בארה"ב, חזרה אלה טקאץ'-דריזין לארץ והתמלאה השראה מהמעצבות החלוצות בתחום אופנת הפלאס סייז המקומית. את הלוקים הנהדרים שלה היא משתפת בבלוג הצעיר 'קימורלה'

21/12/2015
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

KIMORELLA20121

מי אני?

שמי אלה טקאץ'-דריזין בעלת הבלוג קימורלה, אני בת 33 נשואה לאהוב ליבי אברהם ואמא לנבו בן השנתיים. לאחרונה חזרנו שלושתנו לישראל לאחר שש שנים במהלכן גרנו בניו יורק. את חיי המקצועיים אני מקדישה לתחום היחסים הבינלאומיים ועד לאחרונה שימשתי בתפקיד ראש המטה של משלחת ישראל לאו"ם בניו יורק.

על הבלוג:

לאחר התלבטויות רבות, החלטתי לאמץ את הניגודים שבי ולתת ביטוי גם לאהבה שלי לתחום האופנה והסטייל - רחוק ככל שיהיה מעולם הפוליטיקה הבינלאומית. עם הרבה דחיפה מצד חברת נפש שצועדת איתי כבר מעל ל – 20 שנה, המוכרת לכולכם בכינויה irahok ובעלת הבלוג אומאמי , נפלה ההחלטה לפתוח את הבלוג שלי. ההשראה לשם הבלוג הגיעה מהרצון להוביל שינוי בתחום אופנת הפלאס סייז בישראל ובמיוחד לאחר שנים ארוכות בהן חייתי בחו"ל ונחשפתי להיצע ולמגוון האופנתי העצום.

דפים רבים נכתבו בספרי היסטורית היופי על קימוריה של אישה וכפי שאני רואה את זה – דפים רבים עוד צריכים ונכונים להיכתב. היה לי ברור שהשם צריך לכלול התייחסות לקימורים, מעין רצון להחזיר עטרה ליושנה, ובסיועה של חברה טובה, סתיו קורן ובעלת הבלוג  cats and sparkles, הגענו לשילוב המנצח – קימורלה- kimoorella.com

KIMORELLA2

ותק:

הבלוג חדש חדש ועלה לאוויר רק לפני חודש.

כמה שעות את משקיעה בבלוג בשבוע?

נכון להיום אני מקדישה 4-5 שעות לבלוג.

מי מצלם אותך?

לרוב מצלם אותי אברהם בעלי המוכשר שהוא גם אדריכל ויש לו עין מצוינת. לפעמים כשהוא לא יכול אבא שלי מקבל צו 8 להתייצב מאחורי עדשת המצלמה. כן זה די מפדח אבל הוא עושה את זה בכיף ובאהבה.

KIMORELLA3

מה הסגנון האופנתי שלך?

אני נוהגת לומר שסגנון הלבוש הטוב ביותר הוא ביטחון עצמי כיוון שהוא לעולם אינו מתיישן. את הביטחון העצמי שלי אני שואבת מלבוש שתמיד מדגיש את היתרונות ואת הנשיות שלי. אני אוהבת לבוש קלאסי עם טוויסט. משלבת הרבה אקססוריז ושכבות שמאפשרים לי לשמור על ייחודיות ומשמשים לי למעין חותמת אישית. אני מאוד מתחברת לסגנון האורבני אבל כאמור תמיד מקפידה לתת ביטוי לנשיות שלי. מצד אחד, הסגנון שלי הוא מאוד אקלקטי ואני נהנית להעז ולשלב פריטים וצבעים באופן לא שגרתי ומאידך חשוב לי שהלבוש תמיד יהיה מוקפד ומדויק.

ממי את שואבת השראה?

הכי נדוש והכי נכון – קרי ברדשו. מבחינה אופנתית ניו יורק היא קרי וקרי היא ניו יורק ואי אפשר להתכחש לזה. הצבעוניות, הטקסטורות והניגודים על רקע התפוח והגדול, הסואן והרבגוני ממלאים אותי בהשראה ודוחפים אותי לפרוץ גבולות ולנסות שילובים חדשים.

KIMORELLA4

איפה את קונה בגדים?

מרבית המלתחה שלי מורכבת מבגדים שנרכשו בניו יורק במגוון די רחב של חנויות שכולל את אשלי סטיוארט, טוריד, פאשין טו פיגור, ריינבואו, ג'ייסי פני, ג'יברי ואסוס. עם תהליך החזרה ארצה נאלצתי להיפרד לתקופה די ארוכה מארון הבגדים שלי (כולל נעלים ואקססוריז !!!) שבימים אלו עושה את דרכו לישראל במי האוקיאנוס הסוערים. במהלך המסע שלי להרכבת מלתחה כחול לבן הרגשתי שאני מתמלאת בהשראה מעבודתן של המעצבות החלוצות בישראל בתחום אופנת הפלאס סייז וכך למעשה החלו להיוולד להם הפוסטים של קימורלה. המטרה שלי היא להציג אאוטפיטים שידברו לכל אישה בכל מידה ויתנו חשק להשקיע בהופעה מדויקת וכזו שמשדרת אינסוף ביטחון עצמי. מבין המעצבות הישראליות אני אוהבת את המותג סו סימפל של דפנה לוינסון, את טליה, את צילה תפור עליך, את נומה של דנה מליק, את טונשיניו של נורית וינשטיין ואת האני בי של ענבל מימרן.

על איזה בלוג את ממליצה?

כיוון שבאופנה פלוס עסקינן אני מאוד ממליצה על הבלוג של Tanesha Awasthi  girlwithcurves.com, כי מבחינתי פשוט יש לה את זה! מבחינת בלוגים בארץ אני ממליצה על הבלוג הנהדר בשם אומאמי www.umamiblog.com של אירה חרקובסקי דותן שעוסק באימהות ולייף סטייל בשילוב מנה גדושה וטעימה של אופנה.

יש לך טיפ אופנתי שתוכלי לנדב לקוראות?

הייתי אומרת שהטיפ שלי הוא פחות אופנתי ויותר פסיכולוגי – אל תציבי לעצמך גבולות במקומות בהם הם לא קיימים. תפתחי את הראש ותני לעצמך לנסות מגוון של בגדים בכל הצבעים ובכל הצורות ורק אחרי זה תחליטי מה כן ומה לא. לפעמים יש הפתעות בחיים וכל מה שצריך הוא לפתוח להן את הדלת ולהזמין אותן להיכנס.

KIMORELLA5

 

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה