מריה קארי עברה ניתוח הצרת קיבה

הזמרת המפורסמת מאסה במאבקיה במשקל ועברה ניתוח הצרת קיבה לפני מספר שבועות. "זאת התחלה חדשה עבורה", מספר ממקור מקורב. "עד היום היא חייתה בהכחשה"

09/11/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

הזמרת מריה קארי נאבקה עם המשקל במהלך רוב שנות הקריירה שלה וניסתה כמעט כל דיאטה אפשרית בשוק, על מנת להוריד קילוגרמים עודפים וכפי שפורסם לראשונה ב"page six"' היא עברה ניתוח הצרת קיבה לפני 6 שבועות. בטקס חגיגי, שנערך בתיאטרון בהוליווד בשבוע שעבר, היא חשפה גזרה קצת יותר צנומה בשמלה שחורה וצמודה. אמנם קארי לא מתפייטת על הנושא אך מקורות המקורבים שלה כבר דאגו להדליף את הסיפור לתקשורת.

"קארי עברה ניתוח שצמצם את גודל הקיבה, כך שהיא תכניס לתוכה פחות אוכל", סיפר המקור. "היא מאוד חסרת בטחון לגבי משקלה - שתמיד עולה ויורד וזה מטריד אותה". לטענת אותו מקור, קארי, שמחזיקה ארון בגדים בגודל של הפלאזה, תולשת את התוויות מכל הפריטים כדי לא לראות את המידות האמיתיות וחיה בהכחשה מוחלטת לגבי משקלה.

דווח שבימים אלה קארי מרגישה טוב יותר לגבי עצמה ומבחינתה, מדובר בהתחלה חדשה".

מריה קארי בשחור

קארי עלתה לכותרות לא מזמן, לאחר שהרגיזה צופים רבים במסגרת ראיון שנערך עימה בעקבות הטבח בלאס וגאס. הם טענו שקארי נראתה תלושה ובעיקר כמו דיווה ששוכבת על מיטתה ובכך הגחיכה את האירוע הטרגי. היו צופים שטענו שהיא ישבה כך מאחר והעלתה במשקל ולא יכלה בעצם לשבת זקוף. הקטע מהראיון הפך ויראלי בעולם ואולי התגובות הקשות הובילו אותה להחלטה הדרמטית לעבור את הניתוח.

בימים אלה קארי זוכה למחמאות על הופעתה וזה כנראה עניין של זמן עד שהיא תחשוף את פרטי הניתוח בעצמה - אולי כאשר היא תרצה לקדם אלבום חדש.

מריה קארי בשמלה שחורה

 התמונה שהפכה ויראלית מהראיון שנערך איתה בעקבות הטבח בטקסס

מריה קארי בפוזה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה