מסקרה בצבע של סטייל

איך כדאי להשתמש במסקרה צבעונית כדי להשיג לוק לוהט? יש לנו טיפים מנצחים

27/03/2016
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

maskara_carline

המסקרות הצבעוניות מככבות בימים אלה בעולם הביוטי הבינלאומי וכמובן גם בזה המקומי. בימים אלה מצטרפות למסקרה בולד השחורה של קרליין, המסקרה הנמכרת ביותר בישראל, שתי מסקרות צבעוניות – כחולה וחומה. עומר אסף, המעצב האומנותי של קרליין נותן בהן סימנים:

מסקרה חומה – למראה טבעי

מסקרה חומה מעניקה מראה טבעי לעיניים, בעיקר למי שיש לה עיניים ירוקות או חומות. מסקרה חומה גם מתאימה במיוחד למראה יום-יומי ואם רוצים להשיג מראה של עיניים פקוחות לרווחה, אפשר למרוח מסקרה שחורה על הריסים העליונים ומסקרה חומה על הריסים התחתונים.

מילת המפתח – איזון

אם את בוחרת במסקרה חומה בשעות הערב, את יכולה להרשות לעצמך להתאפר באיפור יותר נועז בשאר חלקי הפנים. רק שימי לב – לשמור על איזון ולא להגזים ובעיקר כשאת בוחרת במסקרה כחולה, חובה לשמור על מראה שפתיים טבעי כדי לא ליצור מראה "ליצני" או מצועצע.

 maskara2_careline

מסקרה כחולה – לעיניים ...

אם את רוצה להעצים את הגוון של המסקרה הכחולה ולהשיג גוון עמוק ועשיר, את יכולה למרוח שכבה ראשונה של מסקרה שחורה ומעליה שכבה שנייה של מסקרה כחולה.

מעט צבע בקצה ואת נוצצת

בכדי להשיג את מלוא האפקט של המסקרה הצבעונית, כדאי למרוח שכבה ראשונה של מסקרה שחורה ואז להוסיף שכבה של מסקרה צבעונית בקצוות הריסים. התוצאה היא שכאשר נופלת קרן של אור על הריסים, מתגלה הנצנוץ של הצבע והלוק כולו נראה נפלא.

למבוגרות - עדיף מסקרה חומה

לנשים מבוגרות כדאי להעדיף מסקרה חומה, כי היא נותנת לריסים מסגרת מרוככת יותר מאשר זו שמשיגים באמצעות מסקרה שחורה.

 bold_color-careline

המסקרה הנמכרת ביותר, בצבעים המרהיבים ביותר

נדמה שאת מסקרה בולד של קרליין כבר אין צורך להציג. אחרי הכל, המסקרה בעלת מברשת הסיליקון קטנת הממדים מגיעה לכל ריס וריס, גם לקטנים ביותר, מבנה המברשת שלה מכיל מגירה פנימית ובה כמות גדולה של צבע והיא מאפשרת מריחה חלקה, אחידה ומהירה. התוצאה היא אפקט מרשים של ריסים גדולים וארוכים, מסורקים ומופרדים. ועכשיו, כל הטוב הזה מגיע ב-2 גוונים חדשים: כחול עמוק וחום עמוק-קטיפתי שעוטפים את הריסים מהשורש ועד הקצה.

טיפים לעבודה עם מסקרה - עומר אסף מדגים:


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה