מנכ"לית משותפת חדשה לגיתם BBDO: קרן בכר-אמיתי

קרן בכר-אמיתי, בעלת ניסיון של כ-17 שנה בתחום הפרסום והתקשורת השיווקית, מונתה למנכ"לית משותפת לצידו של יובל וינגסט ומצטרפת לנשים המעטות שכיהנו בתפקיד מנכ"ל משרד פרסום

05/02/2018
כסף וקריירה קבלו עדכונים מכסף וקריירה
  • RSS

הרבה נכתב על כך שאין הרבה נשים בעמדות מפתח ושהדרך עוד ארוכה עד שיהיה שוויון מגדרי אמיתי אבל בימים אלה אפשר לשמוח לאחר שנודע כי קרן בכר- אמיתי (42), בעלת ניסיון של כ-17 שנה בתחום הפרסום והתקשורת השיווקית, מונתה למנכ"לית משותפת לצידו של יובל וינגסט (41). לא בכל יום משרד פרסום, מהגדולים והמובילים בישראל, מקדם אשה לתפקיד מנכ"ל. כיום אין הרבה מנכ"ליות בתחום ובכר מצטרפת לנשים המעטות שכיהנו בתפקיד מנכ"ל משרד פרסום ביניהן מיכל המאירי, איריס בק ועינת יוזנט.

בכר-אמיתי, בעלת תואר שני במנהל עסקים, החלה את דרכה בענף הפרסום, בגיתם לפני 8 שנים, כסופרוויזר וב-3 השנים האחרונות כיהנה כסמנכ"ל לקוחות של החברה. במסגרת תפקידה היא הובילה את הטיפול בלקוחות המובילים של המשרד (בנק הפועלים ומפעל הפיס, גינדי אחזקות). במהלך השנים האחרונה בכר-אמיתי הובילה מספר מהלכים אסטרטגים. אחד מהם הוא מהלך LOVE דרום, פעילות יזומה לבנק הפועלים, שכללה הקמת זירה אינטרנטית לכל העסקים בקו האש בזמן צוק איתן. הצלחת היוזמה התפתחה לאירוע מכירות של עסקים מהדרום שבנק הפועלים קיים במתחם שפיים.

קרן בכר-אמיתי ויובל וינגסט צילום יחצ

בכר-אמיתי ווינגסט יכנסו לתפקיד באפריל. הקבוצה מונה 11 חברות מובילות בתחום הפרסום, יחסי ציבור, דיגיטל,  אסטרטגיה, תוכן שיווקי, מדיה ועוד. "פרסום תמיד היה האהבה הגדולה שלי", סיפרה בכר-אמיתי ל"אייס". "הידיעה שאפשר להשפיע על דעת הקהל בתוך המון רב, ולהגיע להישגים אמתיים בתוצאות מוכחות של לקוחות ממשיך לקסום לי".

"קרן ניחנת במסירות גדולה, בנחישות ובחתירה למגע",  סיפר עידו הר- טוב מנ"כל גיתם. "היא מקיימת את החשוב מכל - האהבה. אהבה למקצוע, תשוקה למקצוענות, אהבה למשרד ואהבה עם הלקוחות. מכל עבר אנחנו שומעים מלקוחותינו עד כמה קרן היא הפנים היפות שלנו. נאמנים למדיניות של צמיחה מבית, אנחנו גאים כי קרן צמחה אצלנו לאורך שנים, ושמחים על הקידום "קרן ויובל הנם פרסומאים מלאי תשוקה למקצוע, הבנה עמוקה בעולמות הפרסום ובעלי ניסיון ארוך שנים בתחום. אין לי ספק שכפרסומאים מובילים וחדשניים הם יסייעו להביא ערך עצום ללקוחותינו בעולם הפרסום המשתנה"
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה