מלון רימונים אילת

במלון המפנק החליטו בשביל לצנן את הקיץ הלוהט לפתוח שני חדרי בריחה שהצליחו להפתיע שועלה מנוסה כמוני. מדובר במלאכת מחשבת של בניית חידה מתוחכמת

12/07/2017
שרית ישי לוי קבלו עדכונים משרית
  • RSS

אם לא היו משלמים לי את הכרטיס וחדר במלון, המקום האחרון בעולם שהייתי בורחת אליו, בחום של יולי, הוא העיר אילת. אבל שילמו, נסעתי והאמת, לא הצטערתי. למרות החום הכבד, הרבה יותר נסבל באילת מאשר בתל אביב ושם לפחות לא נטפתי סתם.

במלון "רימונים אילת" החליטו בשביל לצנן את הקיץ הלוהט לפתוח שני חדרי בריחה, אחד למתחילים והשני למתקדמים. האמת, לא ציפיתי למשהו מיוחד. כבר הייתי בחדרי בריחה בחיי ואני מודעת לכך שמדובר בטרנד לוהט כמו קריוקי בזמנו אלא שחדרי הבריחה במלון הצליחו להפתיע גם שועלת חדרי בריחה כמוני.

מדובר במלאכת מחשבת, של בניית חידה מתוחכמת, תוך הקפדה על פרטי פרטים קטנים לצד גדולים ומתוחכמים, המרכיבים את החידה.

חדר בריחה באילת

עופר סמואל, מנכ"ל והבעלים של "ESCAPLET" (החברה שבנתה את חדרי הבריחה), חילק אותנו לשתי קבוצת: מתחילים ומתקדמים, או במילים אחרות מאותגרים ומאותגרים פחות. אני תמיד מעדיפה להיות ראש לשועלים מזנב לאריות ולכן הצטרפתי לקבוצת המאותגרים פחות וביחד ניסינו לפתור את חידת הבריחה "הקלה" - זו שאסף שלו, מנכ"ל רשת רימונים, אמר שבתו בת ה-7 פתרה בקלי קלות.

חדר באילת מואר

רבע שעה לאחר מכן, מצאתי את עצמי מתבאסת על המנכ"ל ובתו, כי הרי, אנחנו קבוצה של נשים בוגרות עם רזומה מרשים וניסיון חיים והנה, לא ממש הברקנו. אנחנו מחזיקות מעצמן מאוד אינטילגנטיות ולא הצלחנו למצוא אפילו את הרמז הראשון. מרגע שמצאנו, נפתחו שערי שמיים ונכנסנו לתוך הרפתקאה מרגשת עם כל הראש והלב. גייסנו את הדמיון, את הידע, את האינטואיציה ומה לא. בסופו של דבר, נעזרנו בעופר, שחש במצוקתנו ושלח לנו רמזים עבים במכשיר הקשר.

חדר באילת כחול

הצלחנו להגיע עד לדלת קסמים, שבשום פנים ואופן לא הצלחנו לפתוח כי הייתה כה קטנה שרק ילדה בת שבע (כמו ילדתנו של המנכ"ל), הייתה יכולה להיכנס דרכה. החלטנו שעד כאן, הרמנו ידיים ונכנסנו אל דלת הקסמים דרך כניסה רגילה. מדובר היה בהחלט בהפתעה אדירה, שסחטה ממני ומהאחרים אנחת התפעלות ופתרון החידה היה כה מתוחכם, שכנראה רק ילדה בת שבע נטולת אגו וניסיון חיים הייתה יכולה לפתור אותו.

חדר מלון אילת

היה כיף ובאמת מקסים לחזור ולהיות ילדות לכמה שעות. חדרי הבריחה של מלון רימונים הם בהחלט מפלט מהנה מחום יולי-אוגוסט באילת. משפחה שתגיע לכאן (המלון שיפץ לאחרונה 44 חדרי משפחות אבל חדרי הבריחה פתוחים גם למי שאינם אורחי המלון) תבלה זמן איכות מקסים ביחד, גם אם לא תפתור את החידה בסוף.

בריכה באילת

פתוח: 10.00-22.00 או לפי דרישה מיוחדת.

מחיר: אורחי רימונים אילת 80 שקל לאדם. ילד עד גיל 64-12 שקל.

תוספת של 20% על המחיר למי שאינו אורח המלון. מחיר לחדר במלון חודש יולי : 1150-850 שקל לזוג ללילה, כולל ארוחת בוקר לילה שלישי 50% הנחה.

מחיר לילד: 25% ממחיר החדר.

** שרית ישי לוי הייתה אורחת במלון רימונים באילת
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה