שם השחקנית שחיפשו הכי הרבה בגוגל ב-2016

האמת, שדי הופתענו משם השחקנית שחיפשו הכי הרבה ברשת, במיוחד לאור העובדה שהייתה כוכבת ענקית אחרת שהתגרשה השנה אשר הרעידה את עולם הבידור אבל נסתרות הן דרכי מנועי החיפוש

18/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

הייתן כנראה מצפות שהשם הכי פופולארי, שגולשים חיפשו בגוגל בשנת 2016, תהיה אנג'לינה ג'ולי. בכל זאת, לא בכל שנה מישהי מגה מפורסמת מתגרשת מבראד פיט אבל נסתרות הן דרכי מנועי החיפוש ומי שזכתה בטייטל הנכבד היא לא פחות מזוגתו של הנסיך הארי - מייגן מארקל. השחקנית, מהסדרה המעולה "Suits", הפכה בין לילה לכוכבת ענקית לאחר שפורסם בכל העולם שהיא מנהלת רומן מסתורי ונסתר מעיני המצלמות עם יורש העצר הבריטי.

אף אחד כמעט לא ידע מיהי אותה ברונטית חיננית, שכתבו עליה בכל מקום וגולשים רבים נהרו לחפש מידע על הבחורה ולנסות להבין את הקשר בינה לנסיך הג'ינג'י. קשה להאמין שהיא עקפה שמות של כוכבות גדולות ממנה ובזמן כה מעט אבל ככה זה כנראה כשאת יוצאת עם נסיך בעל דם כחול. כעת, לאחר שבית המלוכה השמרני אישר את היותם זוג ואף גונן עליה, לאחר שבתקשורת קטלו לה את הצורה מכל מיני סיבות, כנראה שלא יחפשו אותה יותר מדי אלא אם היא תינשא להארי.

אם "פשוטת העם" תינשא ליורש הבריטי, היא תסוקר בטירוף על בסיס יומיומי אבל כנראה שפחות מהדוכסית האלגנטית, קייט מידלטון שנשואה למי שצפוי להיות המלך בבוא היום.

מג מארקל

מייגן מארקל

מייגן מארקל בכחול

מייגן מארקל צבע
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה