מי צריכה לנז'רי סקסי?

אם אני אשקיע בהלבשה תחתונה סקסית אז יהיו לי פחות עכבות ואני אתפשט? עופרי ארבל הנהדרת עם מחשבות מול מגירת ההלבשה התחתונה

07/05/2014
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
  • RSS

לנז'רי לוהט למשביר (צילום: יח"צ)

אתחיל בוידוי. אני לא ממש בקטע של לנז'רי סקסי, יותר בקטע של כותנה עם הדפסים של מיקי מאוס, פו הדוב וכיוצא בזה. אני חושבת שזה בגלל שראשית, עישבתי כותנה בקיבוץ בחמש בבוקר(!), כך שאני ממש מעריכה כותנה, וגם משום שאני פשוט ממש אוהבת את דיסניוורלד, דיסנילנד ודומיהם. בנוסף, אני ממש לא בקטע של חוטיני. כל דבר שנכנס לי לתחת זה לא ממש כוס התה שלי.

מה גברים רוצים?//

עשיתי סקר אצל כמה גברים שאני מכירה ושאלתי עד כמה הם בקטע של לנז'רי סקסי, תחרות, סאטנים וכדומה. כולם ציינו שהם ממש בקטע, אבל יחד עם זה, זה לא ממש חשוב להם, העיקר שתורידי את מה שאת לובשת (פה אני מסיימת את המחשבה שלהם במקומם).
..
כלומר, נשארתי עם עובדה ידועה שאף אישה לא ממש אוהבת להודות בה: רוב הדברים שאנחנו עושות, לובשות וכדומה בשבילם, לא ממש משנים, כי כל מה שהם מדמיינים בסופו של דבר זה איך את נראית עירומה ועדיף שתשימי על עצמך משהו שיהיה קל להוריד ושהם לא יצטרכו להילחם בו מספר דקות...

יש לי במגירת הלבנים מדור שלם של לבנים סקסיים שאני שומרת לאירועים מיוחדים. הבעיה היא שכל האירועים המיוחדים שלי קורים כשאני לא מתכננת אותם. יש אימרה שאומרת שאישה תמיד צריכה להיות מוכנה ואני מסכימה איתה, אבל בקטע של הלנז'רי הסקסי עדיין לא הספקתי כנראה להפנים את זה ואת האמת, אני חושבת שזוג תחתוני כותנה לבנים ממש מתחת לטבור, הם בין הדברים הכי סקסיים שיש...

האם צריך להשקיע בלנז'רי?

התשובה שלי היא לגמרי כן, אבל תשקיעי בשביל עצמך, לא בשביל אף אחד אחר ואם מישהו אחר יהנה מזה, ת'פדאל ויחד עם זאת, אני מודה שלפני דייט, אני מקדישה מחשבה איזה תחתונים וחזיה אני אלבש, למקרה שאולי הוא יראה אותם. באותה נשימה אני גם חייבת לציין שמעולם אף אחד לא החמיא לי על ההלבשה התחתונה שלי ותמיד מצאתי אותה זרוקה איפשהו, מבלי שזה שהוריד אותה נתן לה אפילו מחשבה שנייה. ..

לפני כמה שבועות יצאתי עם מישהו שלפני שהוא אסף אותי אמר לי לא להשקיע, כי הוא מגיע עם מכנסיים קצרים וכפכפים. זה למשל מישהו שאין לו מושג מה זאת אישה, למרות שהוא חושב שכן. אין דבר כזה שאישה לא תשקיע לפני דייט, בטח אם זה דייט ראשון. היא תחליף לפחות ארבע פעמים את התלבושת, תתקלח ממש טוב, תשים ממש הרבה בושם, תשקיע בשיער, באיפור, גם אם זה יראה הכי טבעי בעולם ותעמוד כמה דקות לפני המגירה עם הלבוש התחתון...

עם ההתבוננות במגירה הנ"ל, באות מחשבות מאוד עמוקות ופילוסופיות: אם אני אלבש משהו שאני רוצה שהוא יראה, אז אולי יהיו לי פחות עכבות ואני באמת אתפשט. אם אני אלבש משהו שהוא קצת פאדיחה, אז אולי יהיו לי יותר עכבות, אבל יחד עם זאת, אולי ממש יבוא לי ואז זו תהיה פאדיחה. אז רגע, אני אשים משהו סקסי ליתר ביטחון, אבל אז כשהוא יראה את זה, הוא ישר ידע שהתכוונתי להתפשט. כל כך הרבה התלבטויות, על משהו שהסיכוי שהוא יתן לזה איזשהו פירוש קלוש ביותר.
..
...

מה לובשים לאירועים מיוחדים?

יש גם את הקטע הזה של ללבוש משהו מיוחד באירועים מיוחדים: יומולדת, יום שנה לזוגיות וכיוצא בזה. גם כאן, למרות שהוא מכיר אותך ויודע כמה מחמאות חשובות לך, את תצטרכי להתאמץ בשביל שהוא יראה. תסתובבי עם הסט הסקסי שלך איזה עשר דקות וכשזה לא יעזור, תעשי תנועות עם הראש בשביל שהוא יבין, שהוא צריך להגיב וכשהוא ישאל אותך אם כואב לך הצוואר, תשאלי אותו כמעט באופן ישיר אם הוא לא שם לב שיש משהו חדש, אז הוא ישר יגיד לך שעשית משהו עם השיער, כי הם יוצאים מנקודת הנחה שבתשעים אחוז מהפעמים הם יקלעו. או אז תתיישבי בייאוש שזה עוד 600 שקלים שכבר לא תראי, אז הוא יגיד לך שמה קורה ומתי את יוצאת מהתחתונים והחזיה האלה, כי בכל זאת זה יום מיוחד.

אבל אנחנו נשים, אנחנו לא מתייאשות, אז תמשכי באף, כאילו הדמעות עוד רגע מגיעות וחוץ מזה שקבוצת כדור הרגל שלו תפסיד, זה הדבר שהכי מלחיץ גבר והוא ישר יתיישב לידך וישאל בחשש מה קרה, אז תמשכי עוד קצת באף, בשביל למשוך את המומנטום ותשאלי בקול קצת עצוב אם הוא לא אוהב את מה שאת לובשת והוא יגיד שבטח, אבל הוא כבר ראה את זה, אם הוא לא טועה. או אז, הבכי כבר יעבור לסוג של עצבים ותגידי לו שאת לא מבינה בשביל מה את משקיעה ולמה קנית את זה בכלל אם הוא לא שם לב והוא לא ממש ידע מה לעשות עם עצמו, כי את לא חושבת שקצת נסחפת, אז הוא יגיד שמבחינתו את נראית סקסית בכל דבר ושאת בכלל הכי סקסית כשאת טבעית. אגב, הם לא מבינים שמגיל 30 ומעלה, טבעית זה הכנות של לפחות 20 דקות.
..
ואז תהיה שתיקה, כי לא תהיי בטוחה אם לעשות לו מצפון או להתלהב מהמחמאה ואם את חכמה, תתלהבי מהמחמאה ואם את ממש חכמה, תסחטי עוד כמה מחמאות על הדרך, כי לא כל יום זה אפשרי. חתיכת סאגה בשביל כולה חתיכת בד...

בתכל'ס, אני אומרת כזה דבר:  נשים צריכות לעשות את הכול בשביל עצמן ואם מישהו אחר יראה את זה, אז סבבה ואם לא, אז גם סבבה. הן תמיד יעשו שעווה, הן אף פעם לא יהיו עם שיער שיבה, תמיד הציפורניים שלהן יהיו מטופחות ותמיד מתחת לבגדים הן ילבשו את מה שהן חושבות שסקסי, כי חשוב להן להרגיש סקסיות בשביל עצמן. איזה נשים מהממות הן הנשים האלה, בין אם זו תחרה, או עם ציור של פו הדוב. גם מיקי מאוס הולך.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה