מי צריכה חזייה פתוחה?

הבגדים בקיץ חשופים יותר ודורשים חזייה בגזרה פתוחה. כמה דוגמאות יפות למאופקות ולמי שרוצה מסר סקסי חד משמעי

02/07/2012
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

בקיץ מפתחי החולצה נדיבים יותר והחזיות בהתאם, יותר נוכחות. אם המחשוף שלך הוא לא עמוק אבל כן רחב, כלומר השטח שמעל החזה נחשף, כדאי לשקול חזייה בגזרה פתוחה. לא מדובר בחזייה שמישהו פתח לך אלא בחזייה בגזרת בריז'יט ברדו הקלאסית שלא מכסה את כל החזה אלא בעיקר את החלק התחתון של השד. הנה כמה דוגמאות לחזיות קיציות שאהבנו ממותגים שונים, הנמכרות באתר אפרודיטה.

חזיית תחרה קלאסית ולא מרופדת. יש ברזלים לעיצוב מבנה מעוגל של השד. המותג הוא סימון פרל - מותג אירופאי יוקרתי. העיצובים מרובי פרטים. הגזרה והבד הם קסומים וסקסיים כאחד - מתאימים למי שלא רוצה ליצור רושם של פאם פטאל. להיפך.

חזייה פתוחה בגזרה א-סימטרית שמתאימה אם החלטת ללבוש שמלה בגזרה א-סימטרית - אחת הגזרות היפות והסקסיות שיש. אפשר לחבר כתפיית סיליקון שקופה בצד אחד ואפשר גם להישאר רק עם כתפיית תחרה. החזייה הזו נמכרת עם שתי כתפיות וצריך לבחור. לא גזרת חזייה שמתאימה לבעלות חזה כבד שצריכות תמיכה. שימו לב שמרבית הבד הוא שקוף - מתאים למי שרוצה להעביר מסר סקסי חד משמעי.

חזייה פתוחה ומרופדת בגזרת סטרפלס. טובה מתחת לחולצות מבד דק וכמובן לשמלות וחולצות בגזרת סטרפלס. גזרת סטרפלס נזכיר, היא גזרה לבחורות אמיצות. נזכור את ההופעה החיה של עד אשכנזי שבה היא לבשה חולצת סטרפלס שהחליקה באמצע ההופעה וחשפה שד בטעות. רגע שאשכנזי לא תשכח בקלות.

חזייה צנועה בגזרה פתוחה מבד אטום. מה שסקסי כאן הוא הצבע האדום. חזייה מעוצבת עם כתפיות כפולות שאם יציצו מבעד לחולצה, רק יוסיפו צבע וסטייל.

חזיית תחרה לבנה בגזרה פתוחה של המותג Aubade - אחד המותגים הכי חמים בעולם ההלבשה התחתונה היוקרתית. Aubade הוא מותג חלוץ בתחומו שהפך את הפריטים התחתונים לאומנות. המעצבים מקבלים השראות מהמגמות הבולטות של אופנה עילית ועורכים ניתוח מעמיק ומחקר של חומרים, צורות וצבעים.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה