מי מסתתר מאחורי המסיכה? תחפושות בחדר המיטות

משחק או סטייה? שגרה או צ׳ופר? משחקי תפקידים, תלבושות ותחפושות יכולים לשדרג את חיי המין שלכם אם משתמשים בהם נכון

24/03/2016
שירי גל-אמיר קבלו עדכונים משירי
  • RSS

שאטרסטוק

בערך 7 שנים לתוך מערכת היחסים שלנו, שידעה עליות ומורדות, קיבלתי טלפון ממספר לא מזוהה. מהצד השני של הקו ענה קול כמעט מוכר אבל היה בו גוון שלא הכרתי. בשיחה קצרה מאוד האיש שלי הודיע שיגיע הערב הביתה ושעליי להיות מוכנה לכך.

״אני מצפה ממך לתשובות הערב״ הוא אמר בטון סמכותי, ובלי שידעתי שיש שאלה שעומדת באוויר.

במשך כל אותו יום הייתי במתח לגלות מה בדיוק קרה. בערב הוא נכנס הביתה לבוש בחליפה שמעולם לא לבש לעבודה, לא ניגש לנשק אותי כהרגלו, והתנהג כאילו נכנס ליום עבודה ואני אחת העובדות הזוטרות שלו.

לקח לי עוד רגע להבין ששיחת הטלפון הזו הייתה הפתח שדרכו נכנסו משחקי תפקידים למיטה שלנו. דיברנו על זה בעבר. הסקס שלנו הפך לשגרתי ורדום, העוקץ שהיה בו נמוג והתשוקה דעכה. הוא היה זה שהציע לנסות לשחק קצת כדי לפלפל את העניינים, וברגע שנזכרתי בכך החלטתי לזרום איתו.

הבוס הזעוף שנכנס אלי הביתה שטח בפניי את כל הטעויות שעשיתי, ופירט בדיוק כמה כסף הן עלו לו. ואני, עובדת סוררת שכמותי הייתי צריכה לחשוב על דרך לשלם עליהן, לפצות אותו. ניגשתי אליו ופתחתי את חגורת מכנסיו. הוא הפשיל אותם מטה וסימן לי להתיישב על הברכיים. זה לא שלא ירדתי לו בעבר, אבל הפעם זה היה אחרת. היה שם כוח שפעל על שנינו והגדיל את הריגוש.

שאטרסטוק

גם בחסות הריגוש בעלי לא ויתר על התפקיד. בערך בחצי הדרך אל העונג הוא הדף אותי לאחור ונזף בי שלא אוכל לצאת מהקטסטרופה שיצרתי בכזו קלות. הוא הודיע שאצטרך לעשות שעות נוספות, שאת הבלגן שעשיתי אף אחד לא יסדר במקומי. הוא תפס בידי ולקח אותי לחדר האמבטיה. התפשטתי ונעמדתי בגבי אליו, הוא נצמד אליי לאט ולחש לי באוזן בתקיפות ״אני אתקן את כל מה שעשית, אבל את תהיי חייבת לי על זה.״ הוא אחז בכתפיי וחדר אליי. שנינו פונים אל הראי הגדול שבחדר, ממנו השתקפנו אני והוא, אבל לא היינו אנחנו. היה בזה משהו מטריף, להיות שם בדמות אחרת. לשחרר את כבלי היומיום ולשחק תפקיד. מאז, זה המפלט שלנו בכל פעם שהאורגזמות שלי דוהות או שהפנטזיות שלו משתוללות.

רוצים גם? הנה 5 כללים למשחקי תפקידים שיסעירו לכם את המיטה

1. דברו על הפנטזיות שלכם – משחק התפקידים צריך להתאים לשניכם, ולהלום את הפנטזיה שלכם. לפעמים צד אחד יגשים פנטזיה לאחר ולפעמים להיפך. אבל חשוב לדעת מה עושה לכם את זה וגם מה הם הגבולות. אם אתם אוהבים שמטפלים בכם או להגיש טיפול, אם אתם אוהבים כוח ושליטה, אם אוכל מעורר אתכם, אם מה שעושה לכם את זה זה ניכור או זרות – הכל תופס, העיקר שתהיו מתואמים לגבי זה.

שאטרסטוק

2. תעיזו – גם אם הפנטזיה של הפרטנר נשמעת קצת הזויה לטעמכם, תקדישו לה לכל הפחות מחשבה. אם היא לא חוצה קווים אדומים שלכם מה כבר יקרה אם תנסו? תעוזה היא מגבירת תשוקה ידועה.

3. תשקיעו בתחפושות – כדי לשבור באמת את רוטינת הסקס הזוגי הרגיל אפשר ומומלץ להשתמש בעזרים ויזואליים וחיצוניים. זה משפר את האווירה, מחזק את הסצנה ומגביר את ההתרגשות שבמשחק. במיטה פורים יכול להגיע מתי שרק תחליטו.

שאטרסטוק

4. לתבל בעדינות – השתמשו בתחפושות ומשחקי תפקידים במידה, כתבלין. נורא קל להתמכר לתחושה, אבל לא הייתם רוצים שגם הצ׳ופר שמצאתם לעצמכם יישחק ויהפוך לשגרה.

5. אתם לפני הכל – אתם זה כל מה שאתם צריכים באמת, וגם למשחק אתם מביאים את עצמכם במלואכם, לכן ברגע שתכניסו קצת דמויות ומשחקים למיטה תוכלו לשחרר עוד מעט ממי שאתם ולתת עוד יותר מעצמכם במיטה. המשחק הוא לא תחליף לזוגיות ולאינטראקציה בריאה ביניכם, אל תשכחו את זה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה