מי את שתדברי עם ג'יי זי?!

אשתו של בעלי קבוצת "Golden State Warriors" שוחחה עם ג'יי זי במהלך משחק הגמר של ה-NBA אך ביונסה, שישבה באמצע, לא נראתה שמחה במיוחד בסרטון שסחף את הרשת

11/06/2019
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

המעריצים של ביונסה כל כך נאמנים לאלילתם עד שהם קצת איבדו את הראש סביב סרטון ויראלי שהציף את הרשת בימים האחרונים. בסרטון הקצר רואים את ביונסה לא מרוצה לכאורה משיחה קצרה שהתקיימה בין בעלה ג'יי זי לניקול קוראן, אשתו של ג'ו לאקוב, בעלי קבוצת Golden State Warriors, במסגרת משחקי הגמר של ה-אן.בי.איי. הדיווה ישבה ביניהם ונראתה ספק אדישה וספק מעוצבנת מנוכחותה של האישה האחרת לצדה שהעדיפה לנהל סמול טוק עם בעלה הבוגדני מאשר איתה.

בסוף הסרטון רואים איך ביונסה זזה באי נוחות במושב ולמעשה קצת דוחפת את קוראן לאחור אך לא ברור אם בכוונה או לא. מפה מעריציה הפנאטים של ביונסה איבדו את זה לגמרי, רבים נחתו בפוסטים של קוראן והשאירו בתגובות  אמוג'י של דבורה ואחרים שלחו איומי רצח לקוראן ההמומה. גולשים רבים טענו שלא היה כלום ושביונסה פשוט הייתה עייפה ומשועממת למוות מהמשחק. אחרים צידדו בביונסה וטענו כי עם בעל בוגדני כמו ג'יי זי, מה ניתן לצפות וברור שהיא הרגישה רע.

בסרטון באמת ניכר כי ביונסה לא מרגישה שייכת כל כך למקום למרות חיוכה הפלסטי ושפת הגוף שלה בהחלט משדרת שלא היה לה עניין בשיחה או בקוראן. מיחסי הציבור של ביונסה נמסר ש"יש להפסיק את הפצת השנאה" ומדובר בהחלט ברעיון מוצלח במיוחד. ועל הדרך נאחל להם למצוא חיים.

ביונסה צילום Thearon W. Henderson/Getty Images

 

דלגו לדקה ועשרים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה