מי אתן, הנשים שמסכלות את המהפכה?

התפקיד של כל אישה וגם של כל גבר הוא לתמוך במהפכה הזאת, כדי שאנחנו והילדים שלנו נחיה בעולם טוב יותר. אז למה ישנן נשים שמנסות לעצור את המהפכה?

10/11/2017
דקל לב קונסט קבלו עדכונים מדקל
  • RSS

הכי מדהימות/מקוממות אותי נשים שמסכלות את המהפכה שבפתחה אנחנו עומדים. ואני בפירוש אומרת "עומדים" ולא "עומדות" כי המהפכה הזאת נוגעת (פליטה פרוידיאנית?) בכולנו. בנשים ובגברים. מהפכה שאולי תביא אותנו לחיות בעולם מעט יותר בטוח ושווה. עולם בו אף אישה לא תרגיש שלא בנוח לרדת במעלית בחברת שלושה גברים זרים, ואותם גברים זרים שאולי חשים באי הנוחות שלה לא יחושו כמו מי שחושבים עליהם שהם אנסים פוטנציאלים.

בכל יום אני עוברת מספר פעמים ביום ליד טיילת ריצה הסמוכה לביתי. בכל בוקר אני עוברת בסמוך לטיילת בת"א ושם גברים ונשים נוהגים לרוץ. חלק מהגברים נוהגים לרוץ בחזה חשוף. ואני תוהה האם הם חוששים שמישהי תטריד אותם כי הם רצים בחזה חשוף ומתוקף כך כנראה שמזמינים את ההטרדה?

דקל לב קונסט (אלבום פרטי)

אותן נשים שמצדדות בטיעון ה"לבוש שלה הזמין את זה", אני שואלת אתכן, האם אי פעם חשבתן שזה לגיטימי לפנות אל אותם גברים זרים בטון ובמילים מחפיצות מעבר למה שהתחולל אולי בראשכן?

האם כשאינסטלטור מגיע לביתכן אתן מרשות לעצמכן לזרוק הערות בדבר קליבאג' התחת שלו ולתהות בקול האם ישבניו אמיתיים או שאולי זו עבודה של פלסטיקאי?

האם אי פעם אמרתן משהו לכל הזיקפות העצמוניות שהופיעו בטריינינג, במדים, במכנסי חליפה (זרים או מוכרים אבל כאלה שאין לכן אינטראקציה מינית איתם) או שהבנתן שזה לא בהכרח מעיד על גירוי מיני שאתן שותפות לו ושזו יכולה להיות סתם תופעה פיזיולוגית?

ועוד טיעון שהן אומרות "אז למה נזכרתן רק עכשיו?", אז לא יקירות, הן לא "נזכרו רק עכשיו", הן זוכרות את זה כל הזמן. וזכותן ואך ורק זכותן לבחור את מומנטום החשיפה.

ואני בעד שמי שאי פעם הטריד על אמת, כל מי שתקף מינית, שלא ישן בשקט לעולם ושידע שגם אחרי עשר, עשרים, ארבעים או אפילו מאה שנה קלונו יחשף והוא יבוא בדין.

אם יש אישה שלא יכולה לישון בשקט כי גבר פגע בה אז מבחינתי שגם הוא לא ישן בשקט עד יום מותו.

והתפקיד של כל אישה ולדעתי גם של כל גבר, לתמוך במהפכה הזאת שאולי באמת תביא לשינוי. וזה לא משנה אם הם בעצמם הוטרדו/הותקפו או שהם פשוט רוצים שהם, ילדיהם , כולנו נחיה בעולם טוב, בטוח ושווה יותר!

.

התפרסם לראשונה בפרופיל הפייסבוק של דקל לב קונסט

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה