מירי רגב והמיליונים – מנהל תקין זה לחלשים

מירי רגב לא הספיקה לסדר את הכיסא בצורה שתהיה לה נוחה, וכבר התייחסה לכספי המשרד ככספים פרטיים שלה. מישהו מופתע?

31/08/2015
עדי בלדרמן קבלו עדכונים מעדי
  • RSS

מירי רגב גנבה לנו מיליוני שקלים. לכאורה. כן. גנבה. כשכסף עובר לא בצורה שנקבעה על פי החוק זאת גניבה, גם אם למירי רגב אין דירה חדשה או רכב חדש אלא קמפיין חדש.

לכל המופתעים וההמומים שלום רב.

מה חשבתם שיקרה? חשבתם שמירי "כפיים" רגב תשנה את עורה כי היא נכנסה למשרד ה...איך קוראים לזה... תרבות?

ממש לא. מירי רגב היא אותה מירי רגב, אישה שעדיין לא הספיקה להיכנס למשרד התרבות וכבר התחילה לצנזר מחזות, סרטים ואנשים. מירי רגב לא הספיקה לסדר את הכיסא בצורה שתהיה לה נוחה, וכבר התייחסה לכספי המשרד ככספים פרטיים שלה. מי שלא היססה להעניש אמן שלא עשה כדבריה, ולא לתת לו כסף שמגיע לו בלי קשר למעשיו, לא תהסס לתת כסף למקור שאולי לא מגיע לו, שוב בלי קשר למעשיו.

ואם עולם התרבות הוא כפוי טובה, לדבריה, ולמירי רגב לא בא לעבוד עבור עולם "כפוי טובה, קפוץ תחת, צבוע..." אז מה הפלא שהיא מחליטה מה טוב ומה לא טוב לבדה? היא לא צריכה מנהל תקין ונהלים. זה קטן עליה. יש לה את מרכז הליכוד מאחוריה.

אז מי באמת מופתע?

אני חייבת להודות שהשיחה שפורסמה היא לא השיחה שמעניינת אותי. השיחה המעניינת היא השיחה שהתקיימה בין כל אותם בכירים והשרה לאחר פרסום השיחה שלהם.

הייתי סולחת למירי רגב ולחבריה אם השיחה ביום שאחרי הייתה שיחה שבה מישהו אומר "וואו, טעינו, זה לא בסדר" ומישהו היה עונה "נכון, עברנו את הגבול" ובדמיון הפרוע שלי אני גם שומעת מישהי אומרת "זה לא תקין, אני צריכה להתפטר".

אבל יש לי תחושה שלא זאת השיחה שהתקיימה. אפילו לא דומה. יש לי תחושה שהשיחה של "היום שאחרי הייתה יותר דומה לשיחת ועדת חקירה, יש לי תחושה שמה שהטריד את השרה שלנו  זה מי הדליף, מי בגד, מי הכניס את הסכין בגב.

אני בספק אם משהו יושב וחושב שאולי, אולי התקשורת ה"סמולנית" צודקת. אולי באמת לא תקין מה שקרה. אני בספק אם עוד יומיים מישהו יתייחס יותר בכבוד ליועצים המשפטיים במקום לזלזל בהם, ולהתייחס אליהם כאנשים הרעים.

זאת הבעיה שלנו. זה לא הקמפיין הנוכחי, זה לא איש הפרסום הנוכחי. זאת המדיניות של נבחרי הציבור שלנו. אלה שעוד מדברים על מפא"י ועל העמותות של ברק. הבעיה שלנו היא הצביעות וחוסר הבושה.

אבל אין מה להיות מופתעים שמירי רגב מרשה לעצמה להתנהג בצורה לא אחראית ובלי לחשוב על טובת המדינה, בזמן שהבוס שלה ממנה את דני דנון לשגרירנו באו"ם.

זהו. אז תסלחו לי, אבל אני עכשיו צריכה ללכת ולדבר עם מס הכנסה, אני חושבת שכדאי שאני אחליט לאן ולמי ילכו כספי המיסים שאני משלמת.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה