מיקי חיימוביץ ואלי אילדיס מתגרשים

הלם: אחרי 23 שנות זוגיות, אנשי התקשורת מיקי חיימוביץ' ואלי אילדיס, שנחשבו לאחד הזוגות החזקים והיציבים במחוזותינו, מפרידים כוחות. לפי הפרסומים ההחלטה הייתה הדדית. בהחלט חדשות עצובות לקראת ראש השנה

18/09/2017
תרבות קבלו עדכונים מתרבות
  • בדואר
  • RSS

אחרי שהתבשרנו לא מזמן שסילבן שלום וג'ודי ניר מוזס נפרדים חשבנו שיהיה לנו קצת שקט בביצה אבל הנה, רגע לפני ראש השנה, פורסם ב"ידיעות" שמיקי חיימוביץ' ואלי אילדיס נפרדים לאחר 23 שנות זוגיות. השניים, שהכירו בתחילת דרכם באולפן החדשות המקומיות והתאהבו, נחשבו לאחד הזוגות האהובים והיציבים בעולם התקשורת המקומית וגידלו בשקט את שני ילדיהם המשותפים, אורי (22) ויולי (19). לפי הפרסומים, ההחלטה להיפרד נעשתה ברוח טובה ובהבנה הדדית (לא שבאמת ציפינו לשמוע משהו פחות דיפלומטי).

כיום חיימוביץ' מגישה את תוכנית התחקירים "המערכת" ומובילה את המיזם "יום שני ללא בשר". בעבר הגישה את חדשות ערוץ 2 ואת חדשות ערוץ 10 לצידו של יעקב אילון. השניים בזמנו נחשבו לצמד המגישים האהודים בישראל, כאשר הוא משדר רצינות עצורה והיא רכות ואמפתיה. ב-2011 היא פרשה מאולפני החדשות, לאחר קריירה ארוכת שנים. גם לאילדיס קריירה מפוארת בתחום ההגשה. מאז 1998 הוא מגיש בערוץ הספורט והוא גם מוביל את התוכנית "ההחלטה" בערוץ 10. בעבר הגיש אילדיס את התוכניות "היורש" ו"סוף הדרך".

מיקי חיימוביץ' ואלי אילדיס צילום: רונן פדידה וצילום מסך)

אלה בהחלט חדשות עצובות, לכל מי שעדיין מאמין בסיפורי אהבה ארוכי טווח. עם השנים התרגלנו לראות אותם יחד בשלל אירועים נוצצים, וגם כשזוגות רבים התפרקו סביבם הם נראו מאוהבים ושלווים. נאחל להם חג רגוע ושיהיה לשניהם רק הצלחה בהמשך דרכם.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה