מיכל ינאי מציגה: סלפי ללא איפור

הטרנד הפופולארי ברשתות החברתיות, בו סלבריטאיות בינלאומיות חושפות את פניהן ללא איפור, מסרב להיעלם ועכשיו כוכבת הילדים מיכל ינאי, בת ה-45, העלתה סלפי במראה נטורל

15/08/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • בדואר
  • RSS

אחד הטרנדים הפופולאריים ברשתות החברתיות הוא סלבריטאיות שמעלות סלפי אותנטי ללא טיפת איפור כדי להראות לכולנו שהן נראות ממש כמונו. בחו"ל עשו זאת עד היום קמרון דיאז, שרון סטון, דרו בארימור ועוד רבות וטובות. בארץ הטרנד נפוץ בעיקר בקרב דוגמניות בנות עשרים עם עור פורצלן מושלם ולכן זה מחזה מרענן להיתקל בסלפי של כוכבת הילדים המיתולוגית, מיכל ינאי.

ינאי, 45, הוסיפה לצד התמונה את הכיתוב הבא:

"אחרי כמה ימי צילום רצופים ביום והצגות אחר הצהריים, אני מגיעה לעוד ערב שבו אני שחוטה מעייפות. שמה שוב את הכותונת הפולנית. מורידה שוב איפור ושולחת מבט מודאג למראה - מה המחיר שהפנים שלי שילמו הפעם על השבוע הזה והפתעה!".

מיכל ינאי בלי איפור

למרות שהשחקנית קידמה בפוסט טיפולי פנים וכנראה שזאת הסיבה שהיא עשתה את הסלפי האמיץ, זה עדיין לא מובן מאליו. בעולם בו מפורסמות רוצות בעיקר לשדר גלאם ולהיראות תמיד במיטבן, הן לא נוהגות לחשוף עור שהוא פחות ממושלם. כשמדובר בסלבריטאיות שעברו את גיל ארבעים  הן גם מעדיפות בדרך כלל לטשטש את סימני הגיל. אולי אחריה נזכה לראות יותר ויותר נשים שלא חוששות לחשוף את עצמן כפי שהן.

אנחנו לא אמורות להסתיר את הפגמים שלנו בחשש ממה יגידו. אנחנו בני אדם ויש לנו ימים טובים יותר ופחות. וכן, גם יש את העובדה הקטנה הזאת שאי אפשר להימלט ממנה ותקפה לכולנו: אנחנו מתבגרות עם הזמן.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה