מיכל בן עמי

מעצבת התכשיטים מיכל בן עמי מהלכת בין עיצובים נשיים ורכים לבין פאנקיסטיים ובומבאסטיים. הנה לוק השבוע שלנו

21/04/2011
לוק השבוע של סלונה קבלו עדכונים משלי
  • RSS
» פאנק ונשיות יחד. מיכל בן עמי. צילום: יח"צ

מי אני:

מיכל בן עמי. בדרך כלל אפשר להשיג את העיצובים שלי בבוטיק המעצבים בדיזנגוף סנטר התל אביבי בכל חמישי ושישי. הבשורות הטובות והמרגשות - ממש השבוע פתחתי לראשונה בחיי סטודיו עבודה משלי בכתובת ברנט 5 בשכונת נווה צדק.

הקו שלי:

אני מאוד אקלקטית ואוהבת להתנסות בכל הסגנונות ובכל החומרים. כרגע בסטודיו שלי אפשר למצוא עדיין את ליין החורף שבו יש דגש על עיצוב באמצעות ניטים עם טאץ' שובב אבל יוקרתי. לקראת הקיץ החלטתי ללכת על קו יותר קליל, לכן השימוש ברצועות העור הפך לדק וצבעוני יותר, ונוספו לו חיתוכי לייזר ועבודה עם עצי אלון. כל הסדרות שלי הן של 10 עד 20 פריטים בלבד, כדי לשמור על מקוריות עבור הלקוחות.

ההשראה שלי:

אני מאוד מעריכה את האישה הישראלית. לרוב מדובר בנשים מעניינות, שלא אכפת להן מה חושבים עליהן. באותה נשימה, גרתי עד לאחרונה במשך שלוש שנים בפריז ואין ספק שהושפעתי גם מהעיר הרומנטית הזאת והסוערת הזאת. כמובן שגם אי אפשר להתעלם ממי שאני – קצת תום בוי, בעלת רקע אקדמי באגרונומיה ולכן אוהבת מאוד דוגמאות של צמחייה מחד, ומצד שני- נמשכת לדגמים של כלי עבודה, כאחת שמגיעה מרקע של משפחה בעלת שורשים חקלאיים.

לוק השבוע:

אפשר למצוא אצלי קווים עיצוביים שונים מאוד – יש לי ליין מאוד עדין לכלות וגם ליין שהוא פאנקיסטי, מודגש ובועט. לוק השבוע שבו בחרתי נותן ביטוי למוטו שלי, שאומר שהתכשיט צריך לעשות את הבגד. בהחלט אפשר לקבוע עלי שאני בעד עיצובים בומבסטיים.

מחיר השרשרת: 350 ש"ח.

עוד מבית מיכל בן עמי:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה