מייגן מרקל מפרגנת למותגים בריטים

אין מנוס מלהודות - למייגן מרקל יש סטייל מושלם ועכשיו גם את ההזדמנות להציג אותו לעולם כולו בכל יציאה לרחוב. קבלו את הלוק האחרון שעורר הדים

09/01/2018
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

מייגן מרקל (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

אי אפשר להתכחש לעובדה שמייגן מרקל מביאה איתה לממלכה הבריטית סטייל צעיר, עדכני ויומיומי ועם זאת קלאסי ולא יומרני שקל להזדהות איתו ולשאוב ממנו השראה.

השבוע, בהופעה פומבית ראשונה לשנת 2018,  מייגן והארי יצאו לביקור בתחנת רדיו לצעירים בבריקסטון שנוסדה כדי להרחיק בני נוער מהרחובות וליצור עבורם הזדמנויות חדשות. בדרך ערך הזוג טיול רגלי קצר ונופף למאות המעריצים שחיכו להם ברחובות הסמוכים.

(Photo by Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images)

לאירוע הלא מחייב, מרקל בחרה בלוק קז'ואל אלגנטי שהורכב ממכנסיים שחורים בגזרה גבוהה ומתרחבת, סריג שחור צמוד, מעיל צמר ארוך בצבע אבן, צעיף גדול תואם כרוך ברישול ונעלי עקב שחורות קלאסיות. חדי העין שמולב גם לשלוש טבעות זהב דקיקות שענדה על יד ימין - אחת על האגודל, שניה על האצבע ושלישית על הקמיצה. את יד שמאל איתרה טבעת האירוסין היפה.

הסטייל של מרקל הולך ומתחדד מהופעה להופעה. את המותגים האמריקאיים והקנדיים שהיא לבשה בהופעות הפומביות הראשונות עם הנסיך, היא זנחה לטובת מותגים בריטיים ותיקים, צעד כמעט מתבקש ממי שעומדת להיות חלק בלתי נפרד ממשפחת המלוכה.

מעיל הצ'סטרפילד האפור הוא של המותג Smythe, החולצה של המותג הבריטי האולטימטיבי Marks & Spencer, המכנסיים המתרחבים בסגנון סבנטיז של מותג העל ברברי והצעיף הגדול של jigsaw וכל זה ביחד זה בדיוק מה שבא לנו ללבוש ביום הקריר הבא.

(Photo by Chris Jackson/Getty Images) מייגן מרקל והנסיך הארי

(Photo by Chris Jackson/Getty Images) מייגן מרקל והנסיך הארי

(Photo by Chris Jackson/Getty Images) מייגן מרקל והנסיך הארי

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה