מייגן מרקל: ''אנחנו מאושרים''

השחקנית וזוגתו של הנסיך הארי הצטלמה לשער של ''Vanity Fair'' והתפייטה על הזוגיות המתוקשרת עם הנצר הבריטי, איך סיפור אהבתם התחיל וכיצד היא מתמודדת עם עלבונות

05/09/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

זה עניין של זמן עד שהנסיך הארי יציע נישואים לחברתו מייגן מרקל ויהפוך אותה מעוד שחקנית הוליוודית לאחת הדמויות המפורסמות בעולם. מרקל, גרושה המבוגרת מהארי בכמה שנים, נמנע עד היום לדבר עם התקשורת על הקשר והסתפקה בלהעלות תמונות של עצמה לאינסטגרם (עושה יוגה ואוכלת סלט פירות). למרות הדיסקרטיות התקשורת לא הרפתה ממנה ותיעדה כל צעד שלה מאז שנחשף סיפור אהבתה עם האח היותר סקסי בבית המלוכה.

מרקל, למי שעוד לא בקיא בעלילות חייה, התפרסמה בעקבות תפקידה כרייצ'ל בסדרה המעולה "Suits" לצד הכוכב הכריזמטי גבריאל מאכט (הארווי ספקטר). על המסך היא מגלמת עוזרת משפטית וארוסתו המאוהבת של מייק רוס, הבחור שמתחזה לעורך דין. מרקל, שמתגוררת בטורונטו הספיקה לבקר את הנסיך לא מעט פעמים בלונדון וסיפרה בראיון למגזין איך סיפור האהבה המפורסם נולד.

מייגן מרקל בשער

השניים החלו לצאת לפני כשנה ("נפגשנו ביולי 2016 בלונדון, חברים הכירו בינינו"). בהתחלה הם נפגשו בסתר אבל מהר מאוד העניינים יצאו משליטה והנסיך הארי הוציא הודעה רשמית בה פנה לציבור ולתקשורת להניח להם ולשמור על פרטיותם. "זה היה אתגר וזה הגיע בגלים - יש ימים שזה מרגיש הרבה יותר מאתגר מימים אחרים", סיפרה מרקל. "זה הגיע משום מקום וזו היתה הפתעה, אבל עדיין יש לי מערכת תמיכה שלמה סביבי וכמובן התמיכה של בן הזוג שלי".

הארי הנסיך

כצפוי, הצהובונים איבדו פרופורציות ולא הניחו לזוג ומרקל נאלצה להסתגל לחיים תחת עדשת מיקרוסקופ. "אני יכולה לומר לך שבסופו של דבר זה ממש פשוט. אנחנו שני אנשים שממש מאושרים ומאוהבים. יצאנו בסתר במשך חצי שנה ואני עבדתי כרגיל במשך כל הזמן הזה. הדבר היחיד שהשתנה זה התפיסה של האנשים. שום דבר בי לא השתנה, אני עדיין מי שאני, מעולם לא הגדרתי את עצמי לפי מערכות היחסים שלי".

הארווי ספקטר

בעוד שחבריהם שמחים עבורם, לא כולם מפרגנים לזוגיות הזאת. דווח שהמלכה אליזבת' לאממש נלהבת מהמחשבה שהשניים ינשאו. הסיבה לכך נובעת מכך שמרקל אינה שייכת למשפחה אריסטוקרטית והעובדה שאינה בריטית וגרושה בעבר לא מוסיפה. פורסם שבעלה לשעבר של מרקל, טרבור אנגלסון, אף מתכנן להוציא ספר בו הוא מספר לכל העולם על הנישואים שהתפוררו. לא נראה שמרקל מוטרדת מכך. "אנחנו זוג ואנחנו מאוהבים", סיפרה. "אני בטוחה שיגיע הרגע שנצטרך להציג את עצמו ולספר את הסיפור שלנו, אבל אני מקווה שאנשים יבינו שזה שלנו, זה רק שלנו".

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה