מייגן מרקל: ''אנחנו מאושרים''

השחקנית וזוגתו של הנסיך הארי הצטלמה לשער של ''Vanity Fair'' והתפייטה על הזוגיות המתוקשרת עם הנצר הבריטי, איך סיפור אהבתם התחיל וכיצד היא מתמודדת עם עלבונות

27/11/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

עדכון: הנסיך הארי ומייגן מרקל התארסו! על פי חשבון הטוויטר הרשמי של ארמון קנזינגטון, הזוג התארס מוקדם יותר החודש. השניים עדכנו גם את משפחת המלוכה והחתונה המלכותית צפויה להתקיים במחצית השניה של 2018. אחרי ים של שמועות, ספקולציות והמתנה דרוכה מצד כל אתרי הרכילות בעולם, השחקנית האמריקאית (''Suits'') והנסיך הג'ינג'י הפכו את הזוגיות המתוקשרת לרשמית ומשמעות הדבר: מרקל תהפוך לאחת הנשים המפורסמות בעולם שתתחרה בקייט מידלטון מבחינת פרסום. בכל הנוגע לאהדה, לא בטוח שהיא תתקבל בידיים פתוחות כמו הדוכסית מקיימברידג', שהפכה ליקירת התקשורת מהר מאוד לאחר האירוסים. נחכה ונראה. מה שבטוח, לא יהיה רגע דל בממלכה הבריטית.

מייגן והארי

הנה תמונות רשמיות ראשונות מיום אירוסים. הטבעת ההורסת עוצבה עם שלושה יהלומים כאשר שניים מהם נלקחו מתכשיטיה של הנסיכה דיאנה:

Screenshot_20171127-171429

WEDDING271117

פורסם במקור

זה עניין של זמן עד שהנסיך הארי יציע נישואים לחברתו מייגן מרקל ויהפוך אותה מעוד שחקנית הוליוודית לאחת הדמויות המפורסמות בעולם. מרקל, גרושה המבוגרת מהארי בכמה שנים, נמנעה עד היום מלדבר עם התקשורת על הקשר והסתפקה בלהעלות תמונות של עצמה לאינסטגרם (עושה יוגה ואוכלת סלט פירות). למרות הדיסקרטיות התקשורת לא הרפתה ממנה ותיעדה כל צעד שלה מאז שנחשף סיפור אהבתה עם האח הצעיר בבית המלוכה.

מרקל, למי שעוד לא בקיא בעלילות חייה, התפרסמה בעקבות תפקידה כרייצ'ל בסדרה המעולה "Suits" לצד הכוכב הכריזמטי גבריאל מאכט (הארווי ספקטר). על המסך היא מגלמת עוזרת משפטית וארוסתו המאוהבת של מייק רוס, הבחור שמתחזה לעורך דין. מרקל, שמתגוררת בטורונטו הספיקה לבקר את הנסיך לא מעט פעמים בלונדון וסיפרה בראיון למגזין איך סיפור האהבה המפורסם נולד. מייגן מרקל בשער

השניים החלו לצאת לפני כשנה ("נפגשנו ביולי 2016 בלונדון, חברים הכירו בינינו"). בהתחלה הם נפגשו בסתר אבל מהר מאוד העניינים יצאו משליטה והנסיך הארי הוציא הודעה רשמית בה פנה לציבור ולתקשורת להניח להם ולשמור על פרטיותם. "זה היה אתגר וזה הגיע בגלים - יש ימים שזה מרגיש הרבה יותר מאתגר מימים אחרים", סיפרה מרקל. "זה הגיע משום מקום וזו היתה הפתעה, אבל עדיין יש לי מערכת תמיכה שלמה סביבי וכמובן התמיכה של בן הזוג שלי".

הארי הנסיך

כצפוי, הצהובונים איבדו פרופורציות ולא הניחו לזוג ומרקל נאלצה להסתגל לחיים תחת עדשת מיקרוסקופ. "אני יכולה לומר לך שבסופו של דבר זה ממש פשוט. אנחנו שני אנשים שממש מאושרים ומאוהבים. יצאנו בסתר במשך חצי שנה ואני עבדתי כרגיל במשך כל הזמן הזה. הדבר היחיד שהשתנה זה התפיסה של האנשים. שום דבר בי לא השתנה, אני עדיין מי שאני, מעולם לא הגדרתי את עצמי לפי מערכות היחסים שלי".

הארווי ספקטר

בעוד שחבריהם שמחים עבורם, לא כולם מפרגנים לזוגיות הזאת. דווח שהמלכה אליזבת' לא ממש נלהבת מהמחשבה שהשניים ינשאו. הסיבה נובעת כנראה מכך שמרקל אינה שייכת למשפחה אריסטוקרטית והעובדה שאינה בריטית וגרושה בעבר לא מוסיפה. פורסם שבעלה לשעבר של מרקל, טרבור אנגלסון, אף מתכנן להוציא ספר בו הוא מספר לכל העולם על הנישואים שהתפוררו. לא נראה שמרקל מוטרדת מכך. "אנחנו זוג ואנחנו מאוהבים", סיפרה. "אני בטוחה שיגיע הרגע שנצטרך להציג את עצמו ולספר את הסיפור שלנו, אבל אני מקווה שאנשים יבינו שזה שלנו, זה רק שלנו".    
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה