מטופחת וטוב לי

במשך שנים חשבתי שטיפוח זה עיסוק ריקני, עד שמשהו שיכנע אותי שלהרגיש טוב מבפנים קשור גם בלהרגיש טוב מבחוץ, טופ ליסט של הדברים הכי הכי משמחים בטיפוח

22/09/2014
רעות חוצה קבלו עדכונים מרעות
  • RSS

ביום יום העמוס שלי, אני מתפתה לא פעם לוותר על שגרת הטיפוח, כי מה יותר מפתה מעוד חמש דקות במיטה בבוקר? בשבילם אני מוכנה לוותר על האיפור ועל מקדם ההגנה. איכשהו, אני בסוף מצליחה להשתכנע להרים את עצמי מהמיטה. ההרגשה הרעננה של איפור קל ובושם, התחושה הכייפית של לחות על עור פנים יבש ואפילו סתם מקלחת מפנקת, מפתיעים אותי כל פעם - כמה מעט צריך בשביל להרגיש מעולה. ממש כמו ששולחן מסודר בעבודה "מסדר" לך את בהירות המחשבה, כך פועלת גם שגרת הטיפוח: ניקיון חיצוני שמשליך על הפנימי ועושה לנו טוב. לי יש חמישה רגעים כאלה, והם דווקא יומיומיים וקטנים.

למה אני מטופחת? כי זה כייף

1. יומיים אחרי סידור גבות

פעם בחודש אני מקפידה על שגרת גבות-שפם, זאת כדי לא להיראות כמו ילד איראני. בכל מקרה, לא יודעת אם שמתן לב, אבל הגבות הן במצב הטוב ביותר כמה ימים אחרי, כנראה זה בגלל שהנפיחות והאדמומיות הקלה יורדת ואיכשהו הגבות במצב הכי טוב שלהם. ואז הכל מתסדר- האיפור מושלם, הסלפי מסתיים בטייק אחד, כאילו לא משנה מה תעשי את תשארי יפה.

אוי, אני אוהבת את הגבות שלי יומיים אחרי.

2. שבוע אחרי טיפול פנים

טיפול פנים הוא בעצם משל הברווזון המכוער. כי את מסיימת אותו במצב הכי גרוע- סימנים על הפנים, עור אדמדם. אמנם בתחושה נקייה ורעננה, אבל ממש לא עם העור הזוהר והמתוח שהיה לדוגמנית על הפוסטר בקליניקה של הקוסמטיקאית שלך. יעבור עוד שבוע לפחות עד שיעלמו הכתמים והסימנים, והעור שלך יראה לך פתאום כמו הדבר הכי טוב באנושות. אחיד וחלק, עם צבע מושלם רכות נעימה, גמישות. אוי איך בא לי לעשות טיפול פנים עכשיו.

3. אחרי מקלחת סופר מושקעת

מקלחות זה לא עניין של סתם כך. יש מקלחות יומיום שכאלה, אלה עושים אותם באופן קבוע וידוע, אבל פעם בכמה זמן מתחשק לך לעשות את המקלחת שתחלק את חייך לשתיים. כולל המסכה שאף פעם אין לך כוח לשים, כולל ניקוי יסודי של הפנים עם מברשת, כולל פילינג לכל הגוף, ואז לצאת לחלוק מפנק להתייבש לאט לאט, להשקיע בקרם הכי נכון, ובריח הכי טוב, ולסיים את המקלחת הזו בהרגשה יותר טובה מקליאופטרה.

4. פס האייליינר המושלם

אייליינר הוא הסוד. איכשהו המראה של האיפור נראה שלם יותר כשמורחים את הפס הזה מעל הריסים. לפעמים הוא יוצא עקום כאילו ניסית למרוח אותו עם הרגל, וזה מבאס. אבל לפעמים הוא יוצא מושלם- בעובי הנכון, עם השפיץ הנכון והמראה המדויק שהוא בין חתולי לבין "וואי מה עשית בעיניים" מתגעגע כזה שנותן לך אפיל מסתורי.

5. כשאת מריחה הכי טוב בעולם

לכל אחת יש את הריח שלה, זה שהיא הכי מזוהה איתו, הכי מכורה אליו, זה שמזכיר לה את התקופה הכייפית של חייה, או שזה פשוט הבושם שמלווה אותה מאז התיכון.

אני זוכרת מתי אני נתקלתי בריח שלי, זה היה בניו יורק, קרם הגוף של ויקטוריה סיקרט בריח יערת דבש ויסמין הריח לי כמו האושר המושלם. כמובן שמאז אני עסוקה באובססיביות בניסיון להשיג כמה שיותר בקבוקים ממנו ומורחת אותו רק לאירועים סופר חשובים. כשהוא עליי, ואני מרגישה שכולי אפופה בריח שלו, הוא זורק אותי לחוף ים נעים, לטבע פראי, לריח של אביב. אני לא יכולה שלא להיות אופטימית.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה