מטבחי זיו החדשים: ההשראה מאיטליה החתימה מגדעון אוברזון

סדרת ה-Private Collection החדשה של גדעון אוברזון למטבחי זיו, סופגת השראה מהתערוכה המובילה בעולם למטבחים ומביאה בשורה עיצובית חדשה ואלגנטית

14/10/2018
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

צילום: יח"צ

במהלך חודש אוקטובר ימכרו 100 מטבחים בלבד מסדרת Private Collection בחתימת גדעון אוברזון בכל אולמות התצוגה של מטבחי זיו. המטבחים עוצבו לאחר שבחודש מאי האחרון נבחרת המעצבים של מטבחי זיו בליווי גדעון אוברזון, נכחו בתערוכת עיצוב המטבחים הגדולה בעולם -EuroCucina במילאנו. תערוכה זו קובעת את הטרנדים והמגמות בעיצוב המטבחים לשנתיים הקרובות. מאז חזרתו לארץ מהתערוכה, עיבד  אוברזון את כל מה שראה בתערוכה ויצר סדרת מטבחים ייחודית ובלעדית למטבחי זיו שניתן להשיגה לראשונה בישראל.

בתערוכה בלטו כמה טרנדים עיקריים שבהשראתם עוצבה הקולקציה.

מטבחי בטון – מטבח בטון הוא הבשורה החדשה בתערוכת EuroCucina, במיוחד בשילוב הצבעים של אפור, שחור ועץ. חזיתות המטבח עשויות חומר דמוי בטון HPL, חומר איכותי ועמיד.

 מטבח בטון. עיצוב: לי מילוא ועמית עמרם, צילום: יח"צ עיצוב מטבח: לי מילוא ועמית עמרם

ויטרינות – השילוב של ויטרינות במטבח היה מקובל גם בעבר, אבל בתערוכה האחרונה קיבלו הויטרינות במה גדולה יותר, כאשר הפכו לחזית המטבח והובילו את הקו העיצובי במטבח בסגנון מרשים ויוקרתי, שמשתלב באופן הרמוני עם המאפיינים של הסגנון האורבני. באולם התצוגה החדש של מטבחי זיו בירושלים, שעוצב בהשראת התערוכה, שולב במטבח בסגנון אורבני ויטרינה שחורה בעלת 4 דלתות זכוכית שקופה, צרות יחסית בגובה 3 מטר.

 ויטרינה במטבח. צילום: ליאור טייטלרעיצוב מטבח: לי מילוא ועמית עמרם , צילום: ליאור טייטלר

שינוי פרופורציות – חידוש עיצובי משמעותי בכל המטבחים הוא שינוי בפרופורציות. אמנם משטח העבודה נשאר בגובה 90 ס"מ (מסיבה ארגונומית) אך הארונות העליונים (מעל משטח העובדה),או הגבוהים (מרצפה עד תקרה), גבוהים יותר. רוחב הדלתות בארונות העליונים צר יותר. פרופורציות אלו "מגביהות" את המטבח והחלל גם יחד.

בנוסף למגמות העיקריות, הוצגו בתערוכה שדרוגים נוספים כמו חומרים חדשניים וגימורים ייחודים לחיפוי הארונות. שמעניקים גימור אסתטי יותר ושילוב הרמוני ומדויק בין החיפוי החיצוני והפנימי של הארונות.

במסגרת הקולקציה עוצבו 6 דגמים שונים של מטבחים, בהשראת הטרנדים שנצפו בתערוכה. עבור כל דגם מספר שילובים מעניינים בין חזיתות הארונות, הידיות ומשטחי העבודה, כדי שתוכלו להתאים וליצור את המטבח המושלם והייחודי.

את סדרת Private Collection בחתימת גדעון אוברזון ניתן להשיג באולמות התצוגה של מטבחי זיו עד ה- 31.10.18 ועד גמר המלאי. מוגבל ל-100 מטבחים בלבד.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה