מזמינה אתכן לעשות איתי אהבה

שיטת ''איזון חיים'', שבה מתמחה נירית שפירא, היא תהליך שמאפשר לחוויה הפנימית שלנו להשתנות ודרכה החיים משתנים בכל הרמות: פיזית, אנרגטית, רגשית, מנטלית ורוחנית

04/05/2015
נירית שפירא קבלו עדכונים מנירית
  • RSS

סדנה נירית שפירא

שלושה לילות ללא שינה. מעירים אותי באמצע הלילה. "צאי מהמיטה" מתבקשת. מצייתת. קמה, מתיישבת מול חלון ענק. הריה הקסומים של קייפטאון ניבטים מולי, סביבי, עוטפים אותי כמו רחם. נוף עוצר נשימה ביום ובלילה. אני עוצמת עיניים, מנסה לישון כשתמונות מגיעות. אני מרגישה כמו מחשב ענק שמורידים אליו קבצים: תמונות של אנשים בשדה של אהבה. תמונות של פסטיבל Love Alignment שעולות בי כבר מאז הסתיימה לה שאקטי (פסטיבל הנשים הגדול בישראל שהתרחש באחרונה ביוני 2014). הייתי אז שבועיים עם חום גבוה ובינות תמונות ההזיה של החום, ראיתי אותם מדי פעם. ראיתי את המפגשים האנושיים המתרגשים, העמוקים, את הלבבות הפתוחים והמתענגים כל כך להתמזג זה עם זה באהבה עצומה.

מה שחיבר בין האנשים היו הבחירות: הבחירה לומר "כן" לאהבה והבחירה לחיות ולהיות עם לב פתוח ואמיתי. מאז החזון הזה מהדהד בתוכי: חזון המפגש האנושי החוגג והמתפתח. בחזון הזה אנחנו נעים כמו בספינת האהבה ממקום למקום. שוכני המקום מחכים לנו, נרגשים בבואנו, המנחים המקומיים עובדים איתנו וכשאנחנו עוזבים הם ממשיכים את הדרך. ממשיכים להאיר לבבות ולאפשר אהבה.

שלושת הלילות בהם כמעט ולא עצמתי עין, היו לילותיו של כנס "איזון חיים" Life Alignment הבינלאומי הראשון, שהתקיים בקייפטאון שבדרום אפריקה, תחת הכותרת "שלום עולמי". בשבוע שקדם לכנס זכיתי ללמוד, יחד עם הבכירים במטפלי "איזון חיים" (ראו הערה 1) מכל העולם, את מודול שש (ראו הערה 2) המתקדם והמופלא.

האנשים שסבבו אותי בשבועיים הללו היו מאוד מחויבים להתפתחות אישית ועשו בשנים האחרונות תהליכים נכבדים, עם עצמם ועם סביבתם. מדי יום היו אחדים מאיתנו נבחרים לעלות על מיטת הטיפולים בעוד האחרים תומכים מסביב. שוב ושוב גילינו עד כמה כולנו אחד ועד כמה התהליך שעובר המתאזן מייצג את כולנו. יחד איתו כעסנו או בכינו ויחד איתו שחררנו והשתחררנו. בסיום התחברנו במבט של אהבה והרגשה עמוקה של אחדות וחיבורי לב.

אז על מה בעצם אני מספרת? אולי על היום האחרון של הכנס. בבוקרו של אותו יום נבחרתי להיות ה- priority person ואוזנתי מול כולם בנושא של ספיגת אהבה, או, האם יש כזה דבר "יותר טוב מטוב" (חמותי ז"ל נהגה לומר שיותר מדי טוב ממשהו טוב, זה גם לא טוב. תמיד צחקנו על המשפט הזה, אבל כנראה משהו מהתפיסה שהוא מייצג חלחל לתת ההכרה שלי). אני מזכירה שזכיתי להכנה בצורה של שלושה לילות ללא שינה, בהם האהבה כיכבה, וכך מיד כשעליתי על מיטת הטיפולים החל הגוף שלי לרעוד בלי שליטה (מי זה רועד בתוכי? זה לא אני. מה זה?).

בתהליך האיזון התבקשתי לאפשר לרוח להיכנס (לאנרגיה גבוהה שביקשה להגדיל את יכולת הספיגה שלי). זה לקח זמן והרבה התנגדויות וכש"נכנעתי" בעיקר התפלאתי על העדינות הזכה שהתפשטה בתוכי. עדינות מלאה... נו טוב, מלאת אהבה. וזה היה רק חלק מהאהבה האינסופית שניבטה אליי מהפנים הרבות שהקיפו את מיטת הטיפולים בסיומו של האיזון.

"אני מוכנה למות עכשיו", אמרתי. מי רוצה לנוע הלאה מכזה מרחב עוטף של אהבה? בערב קיימנו טקס פרידה בחוף הים ואחריו עברנו לאיזור סלעים אנרגטי ביותר, שם מצאתי עצמי יושבת לצדו של איש רך וחכם מאוד שהיה בסביבה במהלך השבועיים שחלפו. היינו רק שנינו פתאום, בשקט, והזמן נעלם לו. לפתע אמר לי: "אם לא תאפשרי לי להיכנס, לא תוכלי להרגיש את האהבה שלי". ישבתי מולו וקלטתי כמה נשמרתי ושמרתי והקמתי חומות בקלות ואיך פספסתי אותו, אולי, כמעט. ישבתי שם והורדתי לבנה לבנה בחומה של "מי אתה ומי אני ומה אנחנו מסוגלים להיות". לא נגענו ובכל זאת עשינו אהבה. זה היה רגע מאוד משמעותי בשבילי. אולי לא אראה אותו יותר לעולם אבל הוא כל כך חזק לי ובי. מתוך הרגע הזה ומתוך המסרים שעברו בי בלילות ללא שינה, חזקה בי ההסכמה לאפשר לאחרים לחלחל אל מתחת לעור וישר אל הלב. חזקה בי ההסכמה להיות מאהבת, אוהבת, לעשות אהבה עם האמת, עם כל לב שאומר: "הנני".

אני מזמינה אתכן להצטרף אליי לסדנה ביוון בסוף יולי, שמלמדת אותנו לעשות עבודת עומק בתוך חופש, מחזקת את יכולת ההגשמה שלנו, את החיבור פנימה אל הלב ולמעלה אל מעל ומעבר. סדנה שמשתמשת בטכניקת "איזון חיים", בתקשורים ובטכניקות נוספות, כדי להאיר לנו את הדרך אלינו ובעיקר כדי לאפשר לנו לצבור, לספוג ולזכור רגעים של אהבה עצומה כמו זו שחוויתי אני, בקייפאטון. מבחינתי הסדנא הזו היא התחלת היציאה אל העולם של כולנו, התחלה של יוזמת פסטיבלי מרחב האהבה.

מכאן אני שולחת קריאה לנשים שמוכנות להיות נוכחות ונינוחות, נחות ועצומות מאוד כפי שהן, מכאן אני קוראת למי שיודעת איך ההגשמה מבקשת לצאת לפועל. קוראת למי שמוכנה שיהיה יותר טוב מטוב, למי שמוכנה לעשות אהבה עם החיים. אני כאן כדי לצעוד בדרך הזו יחד איתך.

נירית שפירא, מורה ומטפלת בכירה של "איזון חיים", מעבירה סדנאות התעוררות והתפתחות בארץ ובעולם. הסדנה הבאה, "הגשמה מעל ומעבר", תתקיים באי פארוס ביוון בתאריכים 20-23.7. לפרטים: 054-5957227, או בפייסבוק. לפרטים נוספים לחצו כאן.

* * * * * *

1. טכניקת איזון חיים שבה אני משתמשת כבר למעלה מעשרים שנה, היא רפואת תדרים שמאפשרת באמצעות מבחן שריר, נגישות אל המידע המאוחסן ב"מחשב" האנושי וניתן לשליפה ועיבוד. מזהים את הנושא שמבקש איזון, את נקודות הגוף הקשורות, הרגשות, הסיפור... ועוברים תהליך שמאפשר לחוויה הפנימית שלנו להשתנות ודרכה החיים משתנים בכל הרמות: פיזית, אנרגטית, רגשית, מנטלית ורוחנית (כן גם מחלות נעלמות לעיתים באופן מיידי).

2. במודול שש נוגעים בתכנים גבוהים מאוד: חיבור לנשמה, שחרור שתלי נשמה, תכניות סבוטאז' (התעללות עצמית), ניקוי קרמתי, שחרור מבנים רעילים, מקור הכוח, גרעין הנשמה, גוף הכאב, גוף הפחד, חיבור לחיים ועוד...
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה