מה שבר רפאלי רוצה

דוגמנית העל הישראלית אומרת שמה שחשוב לה בבחורים זה השיניים. נחלצנו לשדך לה כמה צחורי חיוך בינלאומיים, אשטון קוצ'ר למשל. יש גם נציג ישראלי

06/06/2012
שיר וורובל קבלו עדכונים משיר
  • RSS

"יש לי פטיש. אני אוהבת בחורים שיש להם חיוך יפה ושיניים ממש לבנות ומבריקות", כך הצהירה הדוגמנית המצליחה בר רפאלי בראיון לטוק-שואו המצליח של קונאן או'בריאן. הראיון התקיים לרגל הזכייה של רפאלי במקום הראשון ברשימת "מאה הנשים הסקסיות לשנת 2012 " של מגזין הגברים "מקסים". על הדרך היא גם ציינה שהדבר הראשון שהיא מבחינה בבחור זה השיניים שלו.

בהמשך, קרעה את הלב בוידוי: "גברים לא מתחילים איתי. אף אחד לא מפלרטט איתי", אמרה דוגמנית העל, שבארסנל האקסים שלה נמצאים שחקנים שווים ומצליחים כמו צ'ייס קרופורד וליאונרדו דקפריו.

מכיוון שאנחנו די מבינות את חששם של הגברברים להתחיל עם הסופר-מודל הישראלית, ולמרות יחסנו המורכב לגברת הראשונה של הביקיני הישראלי, החלטנו לפרגן. הכנו עבורה רשימה של כמה מועמדים שאולי תרצה לשקול כאופציה לבן הזוג הבא שלה. כאלה שיש להם בדיוק את כל מה שרפאלי צריכה: חיוך ממיס ולבן במיוחד.

פלייליסט לבר רפאלי

מת'יו מקונוהי: אם יש מישהו שיכול להבין את הפטיש של בר לשיניים הוא מת'יו מקונוהי, צחור השיניים. מקונוהי דואג לציין כמעט בכל ראיון שהוא מצחצח שיניים לפחות 5 פעמים ביום כדי לוודא שהשיניים שלו ימשיכו להיות לבנות...

אשטון קוצ'ר: נדמה שכמעט כל קומיקאי הוליוודי מצליח מחויב בחוזה ההעסקה שלו לדאוג לשיניים לבנות ולחיוך יפה – ולקוצ'ר יש חיוך יפה במיוחד. אמנם הוא רק יצא – ולא בצורה הכי טובה שיש - ממערכת יחסים רצינית וארוכה לאחרונה, אבל אנחנו בטוחות שאם רק יחשוף לעתים תכופות את ניביו המבהיקים, אין סיבה שרפאלי לא תפסיק לחייך לידו. בין אם זה בזכות חוש ההומור שלו ובין אם זה בזכות החיוך הילדותי והצחוק המתגלגל.

כריס אוונס: אז נכון שאוונס צריך לעבוד עוד קצת כדי להשיג את החיוך הלבן המושלם, תודו שקצת קשה לומר "לא" לקפטן אמריקה בכבודו ובעצמו עם החיוך ההורס והעיניים הכחולות האלה. אבל את רפאלי הרי עיניים לא ממש מעניינות. ולכן, נתרכז בחיוך ונמליץ לחתיך המופלא על שיגרת צחצוח, חוט דנטלי ולא יזיק ללעוס מסטיק לאחר כל ארוחה. בכל זאת, בר רפאלי שווה את ההשקעה הזו.

ראיין ריינולדס: לא רק שהבחור חתיך, מצליח ובעל חיוך שובב וחושף שיניים, אנחנו מתקשות להאמין שרפאלי לא חשבה עליו בתור אפשרות להתנקם בשחקנית בלייק לייבלי (וכוכבת הסדרה "אחת שיודעת"). לייבלי, שחטפה לרפאלי את דקפריו ושמה קץ לרומן ביניהם יצאה עם ריינולדס מיד אחרי שהיא עצמה נפרדה מדקפריו.

צ'ייס קרופורד: ואם כבר מדברים על "אחת שיודעת" ועל אהבות ישנות של רפאלי – אנחנו בעד לתת לקרופורד הזדמנות נוספת... אנחנו לא יכולות לעמוד בפני החיוך היפה שלו, שחושפות מערכת שיניים שעשויה להמיס את ליבה של דוגמנית העל.

מיכאל אלוני: הייצוג הישראלי ברשימה. את החיוך של אלוני יצא לנו לראות בפריים טיים במסגרת "The Voice" הישראלי, והתרשמנו שיש שם שינייים ששוות מבט שני, שלישי ואולי גם רביעי. אמנם אלוני הצהיר שהוא לא מעוניין לצאת עם בחורות מפורסמות, אנחנו די בטוחות שרפאלי תהיה היוצאת מהכלל... חיוך חושף שיניים אחד לכיוונה, ואנחנו בטוחות שרפאלי תשכח מכל הבחורים שהשאירה בגולה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה