המוות המסתורי של דוגמנית בלב ים

הדוגמנית האוסטרלית סינדי מקנמרה (20), עבדה על ספינה של מיליארדר מקסיקני ואותרה במצב אנוש על הסיפון. טרם פורסמו נסיבות מותה והספקולציות עפות למרחקים

04/09/2018
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

טרם התאוששנו מפרשת הרצח מקפיאת הדם של העיתונאית השוודית קים וול על ידי הממציא הדני, פיטר מדסן והנה פורסמה טרגדיה נוספת שהתרחשה על יאכטה מפוארת ביוון. הדוגמנית האוסטרלית סינד מקנמרה, 20, נמצאה במצב אנוש על היאכטה של מיליארדר מקסיקני בחמישי האחרון, ומתה בדרכה לבית חולים באתונה, שאליו היא הוטסה. כשמצאו אותה היא נמצאה עם חבל כרוך סביבה מה שמשאיר סימני שאלה רבים. התאבדות? רצח? תאונה? טרם התבררו נסיבות מותה.

מקנמרה, שצברה מעל 20 אלף עוקבים באינסטגרם, נהגה להצטלם בנופים אקזוטיים ברחבי העולם ובחודשים האחרונים היא עבדה כחברת צוות בספינה "מלכת המאיה ה-4", השייכת לטייקון אלברטו ביירס שעזב יחד עם משפחתו את היאכטה כמה ימים לפני מותה של מקנמרה. רק הצוות נותר עליה.

בעוד שעפות הספקולציות לגבי מה שקרה על הסיפון, גורם בכיר במשטרה אמר ל"סנדיי טיימס" שככל הנראה היא שמה קץ לחייה ("אנחנו מצפים שהנתיחה שלאחר המוות תאמת זאת בימים הקרובים") אבל הם חוקרים את הסיפור מכל הזוויות ובוחנים את האפשרות שהיא נרצחה וכלי השיט נשאר בידיהם להמשך החקירה. משפחתה לא יודעת מה קרה לה אך היא סבורה שהיא מתה בכלל בתאונת שיט.

סינד מקנמרה אינסטגרם

בן דודה של מקנמרה סיפר ל"דיילי טלגרף" האוסטרלי כי אימה ואחותה שהייתה בדרכה ליוון לבקר אותה. מקנמרה הייתה נרגשת מבואן וכתבה על כך באינסטגרם:

"Happy birthday to the most amazing big sister I could ever ask for, 5 days till I get to see you!!! Excitement is an ­understatement"

סוף עצוב לבחורה שכל עתידה היה לפניה ומעניין יהיה לגלות אם הצליחו לפענח את התיק. בתחושות שלי ואם להסתמך על כך שהיא חיכתה לבואן של אימה ואחותה, לא נראה סביר שהיא קיפחה את חייה. נעדכן ברגע שיתפרסמו הממצאים.

סינד מקנמרה אינסטגרם

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה