מה עובר על מריה קארי?

הזמרת המפורסמת עוררה באזז ברשת לאחר שצולמה בשמלה חונקת עם סיכות שהזכירה קצת את זו שלבשה אליזבת הרלי, רק בלי הסטייל שלה

25/09/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • בדואר
  • RSS

כסף לא קונה טעם טוב ואם הייתן צריכות הוכחה חיה לכך היא מגיעה בדמותה של מריה קארי. הזמרת המפורסמת ומי שמתחזקת ארון בגדים בגודל של האנגר בנמל תל אביב, שוב מפגינה טעם רע במיוחד בשמלה שהפכה ויראלית ברשת. קארי, מלכת הטראש (כן, קים קרדשיאן, את לא לבד), נדחסה לתוך שמלת מיני שחורה וחונקת המקושטת בסיכות (או משהו שמתיימר להחזיק את הבד ביחד) והזכירה את אליזבת הרלי שעלתה לכותרות בניינטיז עם שמלת ורסצ'ה שחורה ועטורת סיכות ענקיות - רק בלי הסטייל של השחקנית הבריטית. מתברר שהבדל קטן כמו מיקום הסיכות - בצד או בחזית, הוא ההבדל הגדול בין שיק לטראש-יק.

קארי, 47, תועדה על ידי הפפראצי כשהיא ירדה במדרגות יד ביד עם הרקדן שלה, בריאן טנקה בן ה-34. כן, מדרגות הן תמצית האימה עבור אשה בנעלי עקב והיא נראתה חסרת אונים במיוחד מול האתגר הפיזי הזה. קארי, הידועה כבעלת הופעות נועזות וטראשיות במיוחד, הפכה ויראלית לאחר שגולשים רבים נדהמו מהשמלה שבקושי הסתירה את איבריה האינטימיים. כפי שאתם רואים, תחתונים זה פאסה, טרנד שראינו כבר אצל קנדל ג'נר על השטיח האדום.

מריה קארי בשחור

 

שכל אחת תתלבש איך שהיא רוצה וגם קארי לא חייבת לאיש דין וחשבון אבל לפעמים זה באמת מדהים לראות עד כמה כוכבות נואשות לתשומת לב ויעשו הכל כדי לקבל אייטם. אפילו מריה קארי המוכשרת, זמרת מוערכת עם קבלות, מרגישה צורך לשוטט חצי עירומה. אולי זה מה שקורה כאשר עומדים מול ארון ענק, ממלמלים "אין לי מה ללבוש" ויוצאים מהבית. מחזות כאלה גורמים לנו להתגעגע לימים של קלאסה ואלגנטיות, כשנשים מפורסמות הרגישו שכשרון זה מספיק.

מריה קארי

 אליזבת הרלי ואהובה לשעבר, יו גרנט, ב-1994

יו גרנט
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה