מה עובר על ג'וני דפ?!

הכוכב ההוליוודי הצטלם לצד מעריצות ברוסיה והרשת נסערת בעקבות מצבו הפיזי בתמונות. הפרעות אכילה? מחלה? או שפשוט הבעיות הכלכליות והאישיות גבו מחיר? המעריצים מודאגים והאמת, שגם אנחנו

03/06/2018
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

תמונות חדשות עם ג'וני דפ מעוררות דאגה ברשת, לאחר שגולשים רבים נחרדו לראות איך השחקן המצודד, בעל הסקס אפיל הרוקרי, הוריד במשקל באופן דרסטי ונראה כאיש חולה וזקן בן שבעים. התצלומים, שתועדו ברוסיה, עלו לחשבונות האינסטגרם של מעריצות והן חושפות את דפ במצבו המטריד. מאז שהן פורסמו, ספקולציות רבות עפות לאוויר: האם הוא חולה? האם פיתח הפרעת אכילה או שדפ משלם כעת את המחיר על צריכת יתר של סמים ואלכוהול? לא ברור, מה שבטוח, קשה לזהות את אותו יפיוף ממוצא אינדיאני שהרטיט נשים (וגברים) בכל העולם במשך עשורים.

דפ אמנם נחשב לאחד השחקנים המצליחים והרווחיים בתעשית הבידור אך השנים האחרונות היו טרור עבורו. סרטיו האחרונים לא הפכו לשוברי קופות (בטח לא כמו דמותו קפטן ספארו), הוא התגרש מהשחקנית אמבר הרד והשניים ניהלו מאבק משפטי מתוקשר ומכוער בתקשורת, כשהרד האשימה את דפ בכך שהיה אלים כלפיה והרביץ לה במהלך הזוגיות המטלטלת (''חששתי מאוד לחיי", אמרה הרד בראיון). השניים הגיעו להסכם פשרה, בה הרד קיבלה כמה מיליוני דולרים, אך תדמיתו של דפ נפגעה קשות, במיוחד לאחר שסרטון, בו נראה עצבני על הרד כשהוא שיכור ומאיים, דלף לרשת.

ג'וני דפ צילום אינסטגרם

צרות מגיעות בצרורות וכך גם במקרה הזה. לאחר הסאגה עם הרד, פורסם שדפ האשים את סוכניו לשעבר לשעבר בכך שלא טיפלו בכספו כראוי והובילו אותו להפסדים רבים ולמצב בו הוא עמד על סף פשיטת רגל. מנגד, נטען שדפ ניהל חיי ראוותנות ובזבזבות חסרי תקנה, פינק את עצמו ללא הכרה וגמר את המיליונים שלו על דעת עצמו.

בנוסף לכל זה, מאבטחיו לשעבר תבעו אותו על כך שהוא היה אלים ורעיל ביחסו כלפיהם. נראה כי דפ מתקשה להתאושש מכל המלחמות שהוא מנהל בכל החזיתות בחייו ושהמצוקה ניכרת על פניו וגופו. קשה לראות איך מי שהיה לו הכל התדרדר למצב הזה ונקווה שהוא יראה ימים יפים מאלה.

ג'וני דפ אינסטגרם

 בימים טובים יותר:

ג'וני דפ ואמבר הרד Photo by Jason Merritt/Getty Images
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה