מה נשים באמת רוצות בסקס

9 נשים בגילאים שונים מדברות על מה שנשים באמת רוצות בסקס וזוגיות

03/03/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

שאטרסטוק

לפני חודש בערך, כששכבתי במיטה עם ספר עטופה בכותונת החורפית, הגיע האיש שלי והתחיל לשלוח רמזים עבים שממש בא לו שאניח את הספר בצד. אני לעומת זאת הייתי לגמרי בעניין של להמשיך לקרוא. אבל בינינו, אני גם די קלה לשכנוע, הרי הספר לא יברח לשום מקום. כל מה שרציתי זה שישקיע קצת באמנות השכנוע, אה, סליחה – החיזור. אבל האיש, שלא הבין את הרמז מצידי, החליט שהתעלמתי ממנו, נשכב בצד שלו והפנה לי את הגב. ביי ביי סקס, הלו מלחמת עולם.

נו, גברים ממאדים ונשים מנגה. אם רק היה פיצ׳ר כזה כמו בסרט האדיר של מל גיבסון שמגלה לגברים מה אנחנו רוצות אולי הכל היה יותר פשוט. אז עשיתי שירות לציבור ושאלתי נשים בגילאי 25-55 מה הן באמת רוצות בסקס וזוגיות. תקראו היטב, אולי הריב הבא יימנע או שלפחות יהיה לכם אחלה סקס הערב.

25-35 – על גברים וחברים

מור, 25: תמיד בא לי שיהיה לנו כמה שיותר זמן ביחד. אני אוהבת את המחוות הרומנטיות שהוא עושה, מתה על הפתעות. בסקס אני אוהבת שהוא פנוי והראש שלו איתי ולא בעבודה או ב׳לתקתק׳ עניינים.

בקיצור – אני בחורה של תשומת לב.

שאטרסטוק

נרי, 30: מכיוון שאין לי זוגיות קבועה נדבר על סקס מזדמן. מה נסגר עם גברים? אפילו אם נפגשנו רק לצורך העניין ובאופן חד פעמי – מה הבעיה לעשות את זה כמו שצריך? כמו לכל סיפור טוב, צריך מבחינתי שיהיו התחלה, אמצע וסוף. קוויקי זה דווקא הרבה יותר מתאים לזוגות בעיני, אבל אם כבר התכנסנו כאן ולא נפגש יותר לעולם – בוא נעשה מזה חגיגה.

בקיצור- רוצה שישקיעו.

טניה, 33: אני הכי אוהבת שאנחנו יוצאים לבלות עם חברים. החיים שלנו יותר מלאים ככה מאשר לשבת בבית רק שנינו, וגם יחסי המין שלנו מעניינים יותר.

בקיצור – תקציב בילויים זה תקציב לחיי האהבה מבחינתי.

שאטרסטוק

35-45 – על שותפות ותשוקה

רונה, 35: אפיקומן זה יופי לפסח, אבל בן זוג שצריך לחפש כל הזמן זה פחות פאן. אני רוצה אותו נוכח, שותף פעיל, מחזר, מפרגן – לא אוהבת להרגיש שכל אחד בחייו וענייניו ובלילה נפגשים לבדר אחד את השנייה במיטה.

בקיצור – אם אתה רוצה לעשות אהבה, תראה אהבה.

מיטל, 41: יש משהו מאוד מעורר תשוקה בלראות את האיש שלך מתפקד עם הילדים שלכם. אותי זה ממלא ברגש כשאני צופה בהם, מזכיר לי למה אני אוהבת אותו ורגש זה גם דבר שמאוד מתגמל במיטה.

בקיצור – לכל הגברים שאומרים שילדים הורגים את חיי המין, אתם כנראה לא עושים את זה כמו שצריך.

שאטרסטוק

טליה, 44: בעיני אני הכי סקסית היום מאשר הייתי אי פעם. אני אוהבת שהוא רואה את זה בי גם. אני אוהבת שהוא אוהב את האישה הבוגרת שנהייתי ולא מתרפק על הזיכרונות מלפני 12 שנה כשהתחתנו. ובהתאם גם את הסקס שלנו אני אוהבת עסיסי ולא מתנצל.

בקיצור – אנחנו בגיל של שיא התשוקה וזה אחלה זמן להתנסויות חדשות.

45-55 – פחות חשבון, יותר סקס

שגית, 47: כשהילדים גדלו פתאום שוב נהיינו זוג. בהתחלה היה קצת קשה לעכל את זה שאף אחד לא מעיר אותי בלילה או מגיע פתאום למיטה, אבל אז נזכרנו שככה זה אמור להיות – מיטה זוגית, לשניים בלבד, ואם הילדים יוצאים וחוזרים מאוחר – עוד יותר טוב, יש לנו יותר זמן לאמבטיה זוגית, פורפליי וסקס משובח.

בקיצור – אוהבת שאנחנו משקיעים בעצמנו ולא עסוקים כל הזמן בשיחות על הילדים והעבודה.

אורנה, 51: בגיל שלנו כבר לא צריך לספור כמה פעמים בחודש הזדיינו. פתאום החיים מקבלים פרופורציה אחרת, וכשרוצים סקס עושים סקס, בלי לספור ובלי לפתוח פנקסים, ואגב – אם הייתי יותר חכמה הייתי מתנהלת ככה כבר מגיל צעיר.

בקיצור - פחות לחשבן ויותר להזדיין – זה המוטו שלי.

שאטרסטוק

שרונה, 55: בגיל שלנו מבינים שני דברים – הראשון שסקס זה לא כזה ביג דיל כמו שחשבנו כשהיינו צעירים, והשני שהיום הסקס הרבה יותר טוב מאז. בעלי יודע בדיוק מה אני אוהבת ומה לא, אין שום בעיה לדבר על זה, אין שום בעיה להגיד כן או לא בא לי, הפסקנו לעשות חשבון וכל הדרמות שיש לצעירים סביב זה נעלמו.

בקיצור – סקס טוב הוא תוצאה של פתיחות ותקשורת טובה ועוד לא נולד ויברטור שיחליף את זה.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך